8
Squad Manager 2005
  • Neville04
    #8
    az adatbázis semmi. Az fmhez képest...
  • Grusi
    #7
    Hát... ez szar. :D
  • Nadi
    #6
    Azt nem ismerem
  • Nadi
    #5
    Naggyából értem.Ezek alapján hasonlít az FM-re
  • robotnyk
    #4
    Euro Club Manager 03/04 is tőlük jön, szóval azért fenntartásokkal kezelem
  • robotnyk
    #3
    -additional new real-time 2D match viewer
    -features 20 simultaneously simulated leagues between Italy, Spain, UK, Germany, France, Turkey, Belgium, Portugal and Holland plus all main club cups
    -easy-to-use but sophisticated training simulation, a new scouting system, an enhanced match engine together with excusive game-play elements like the 'Shots on Goal' Analyzer, the 'Intensity of Play' Diagram, a next opponent detailed overview
    -Superleague that, together with the new Player Editor, will enable user to create its dream team and challenge with the best manager of the world
  • Nadi
    #2
    A számomra kiejthetetlen nevű fejlesztőcsapat, a Waywardxs (ehh, ez jó lenne logopédiai gyakorlatnak) fellebbentette a fátylat készülő focimenedzselős játékukról, a Squad Manager 2005-ről. Rövid sportszerismereti előadásomat engedjétek, hogy elmondjam, ez gyakorlatilag a játék lényege: el kell intézni, hogy a mi csapatunk nyerjen. A győzelemhez vezető rögös út pedig a góllövészet, amit jobbnál jobb focisták leszerződtetésével érhetünk el. De nem tudom, miért beszélek itt össze-vissza, aki a focit nem ismeri... az biztos a NFS aktuális részével játszott a labdarúgó-világbajnokság idején... ejnye :)


    Forrás: Gamestar.hu
  • Nadi
    #1
    Hi! Most olvastam erről a játékról. Szeretném ha ide mindenki elmondanána azt amit tud a játékról, ha pedig megjelenik a gém akkor itt osztanánk meg a játék közbeni infókat, meg ehez hasonlókat.

    Remélem eléri majd az FM és a CM szintjét,hiszen ez a 2 játék a királya.