14
  • Kaileena
    #14
    mikor jön ki a Nightlife?
  • Laky
    #13
    már van sims 2-höz nude patch & skinek :DDDDD
  • Csoder
    #12
    LOL
  • NEOreg3
    #11
    jöhetne egy hot date kieg. mert az 1. részben is azt értékeltem a leggtöbbre
  • Sylvester
    #9
    Inkább egy XXX kiegészitő
  • Flashy
    #8
    ezt nem is kell bejelenteni, nyilvánvaló hogy pár havonta kijönnek. az új tárgyak egyike a rókabőr, segítségével a Simjeinknek több pénze lesz :)
  • TeszteloPontHu
    #7
    "Az Electronic Arts bejelentette, hogy ősszel megjelenteti következő Sims 2 kiegészítőjét Nightlife címmel."
    "hiszen az Electronic Arts nem jelentette be hivatalosan a megjelenést"

    ????
  • SniperWolf
    #6
    Nekem a sims allatira bejon,mert az unalmas napokonra mindig van egy csalad,akit fejlesztek. Csak ugy erdekes jatszani,ha kituzod mit akarsz a karakterrel elerni... Mindenfelekepp megeri kiprobalni...
  • sweech
    #5
    én nem rajongok a simsért.....inkább a grafikája teccik a sims 2-nek meg a mimika....az ku....a jó ahogy esznek :DDDDDDDDD csámcsognak meg pereg a szájukból a kaja :DDDDDDDDDDDDDD
  • Gerygrey
    #4
    Én jobban örültem volna állatos kiegészítőnek :(
  • Kis-Bob
    #3
    Nálunk a koliban a hűdeszerelmes párocskák nyomultak ezzel a játékkal. Nagyon örültek egymásnak :) Úgy biztosan élvezhetőbb.Úgy is ki kellene próbálnom.
  • Kis-Bob
    #2
    nekem kicsit unalmas volt ez a játék. Amugy lenne benne fantázia... de én nem kattanok rá.
  • Csudri #1
    Lehet majd porcelánkormányos kamiont vezetni? Mert az is előfordul néha egy-két emberrel egy IHB bulin!