30
Európai Levelező Oktatás
  • Killgore
    #30
    A lényeg, hogy ne tessék úgy járni mint én :)
  • Killgore
    #29
    szal erről ennyit.
  • Killgore
    #28
    velem gúnyolódsz, vagy Punkerworkkal?
  • Cat #27
    gyors szakmai képzés max a hómunkásoknál van

    Itt hangosan felröhögtem
  • Killgore
    #26
    ja, csak a segítő szándék vezérelt. :)
  • Punkerwork
    #25
    #23
  • Arch
    #24
    Ne öljétek már egymást!

    Punker: részben igazad van, de ezt Ő is tudja, csak segíteni akart másoknak!

    Killgore: tényleg jobban utánanézhettél volna, de köszi, hogy szóltál.
  • Punkerwork
    #23
    semmi baj a topic-kal, jól jöhet még ez.
  • Killgore
    #22
    akkor a topicnyitás nem rád vonatkozik...
  • Punkerwork
    #21
    szerintem az alap dolog hogy mielött elmegyek 1 tanfolyamra körülnézek a többi cég mennyiért adja ugyanazt.
  • Killgore
    #20
    ja, csak sajnos bedőltem az ígéreteknek. de a topicnyitás célja nem az volt hogy én mit basztam el, mert azokkal én is tisztában vagyok, hanem hogy mással is történt e már ilyesmi, hogy ígérgettek, aztán meg jött a ráb@szás. Köszi
  • Punkerwork
    #19
    hát azért ha körül néztél a témában akkor kb láthatod hogy mennyi 1-1 tanfolyam ára.....
  • Arch
    #18
    Galvani úton
    (pontosabban nemtok, de ha felhívod őket, biztos megmondják)
  • Arch
    #17
    Ha jól tudom szerda délutánonként van vmi tájékoztató. Ahol vmi nőnek mindenféle kérdést fel lehet tenni, és mindent elmond, mindenre válaszol. Egy feljövetelt megért volna sztem...
    Vagy vki pesti ismerőst megkérni, hogy menjen már el, és nézze meg neked.
  • Killgore
    #16
    próbálj meg tájékozódni, hátha neked elmondják... Amúgy meg ha úgy van ahogy mondod, akkor az "olyanoknak" szólok, hogy ezt ne csinálják.
  • Punkerwork
    #15
    csak az "dől be" aki nem tájékozódik elötte de az meg is érdemli.
  • Killgore
    #14
    Így van, ezért írok, hogy senki ne dőljen be ennek, mint ahogy én tettem...
  • Punkerwork
    #13
    1. gyors szakmai képzés max a hómunkásoknál van
    2. még az államilag támogatott képzés is mocskosul drága, szal egyértelmű hogy a sima még drágább.
  • Killgore
    #12
    csak akkor tájékoztatnak, ha már megrendelted. ezt értsd meg.
    Amúgy elolvashatod ők miket írogattak a killgore.atw.hu -n
  • Punkerwork
    #11
    lol hirdetésre 2x rákérdez az ember mielött belekezd, ennyi :)
  • Killgore
    #10
    te tényleg nem érted emg amit írok? elmondom a gyengébbek kedvéért mégegyszer. hirdetés->könnyen olcsón szerezhető OKJ szakma rövid idő alatt-> megrendelés ->tananyag -> kiderül, hogy nem rövid, és kibaszott sok lóvéba kerül, holott nem erről volt szó
  • Punkerwork
    #9
    te komlyan azt gondoltad hogy ingyenes képzést kapsz? ha igen akkor nem ők a hibásak.....
  • Killgore
    #8
    Az hogy becsaptak, de nagyon. elfelejtették megemlíteni, hogy egy kicsit másképp van mint ahogy ők mondták, és az árakat sem említették sehol sem. a 16 hónap is pénzbe kerül, utána félévenként 150 ezer a tandíj..... érdekes, ezt nem mondták, csak miután kifizettem az első leckét.
  • Punkerwork
    #7
    most ezt nem értem, mi a gond?
  • Vlala #6
    igen, ez a "ki játszik ilyet, majd megmondom milyet" kategória, a.k.a. zsákbamacska. de kösz, hogy leírtad, mi nem veszünk. :-)
  • Killgore
    #5
    a lényeg a tanfolyam után van, vagyis lett volna...
  • Killgore
    #4
    Amikor beiratkoztam, azt mondták, hogy 16 hónap a tanfolyam, ami igaz is. a részleteket az első leckével küldték. és akkor derült ki.
  • Vlala #3
    Apróbetűs rész.
  • Takezó
    #2
    Mikor beiratkoztál, nem kérdezted meg, hogy meddig tart a tanfolyam? ^o)
  • Killgore
    #1
    Hali!

    Csak azért nyitottam ezt a topicot, hogy megosszak veletek néhány infót.

    Biztos hallottatok már az ELO-ról, szórólapokon, esetleg a honlapjukon keresztül. Én is ott találtam meg, és jelentkeztem az egyik tanfolyamukra, hogy suli mellett levelezőn azt is el tudom végezni, mivel azt ígérték, és azt írják mindenhol, hogy a tanfolyam után megszerezhető a szakma is, egy konzultációsorozat után. Akkor döbbentem meg egy kicsit, amikor az első tananyagot megkaptam, és abban küldtek egy tájékoztatót, melyben sehol nem írták hogy szakmát adnak, hanem két lehetőség közül lehetett választani, ha elvégzem, akkor egy konzultácisorozat után egy igazolást kapnék csak, vagy ha szakmát akarok, akkor két féléves képzésre kell járnom, ami 150 ezerbe kerül félévenként. Levelet írtam nekik, majd hosszas levelezés után kiderült, hogy a 4 féléves szakképzés a konzultáció... érdekes módon ezt sehol nem említették, mindenhol azt írják, hogy OKJ-s vizsgát lehet szerezni nagyon hamar... magyarán jól átvertek, és erre csak az első tanagyag befizetése után jöttem rá, és persze azonnal meg is szakítottam a tanulmányokat. Gondolom sok ember befől ennek, és az elo ebből húz hasznot, hogy az első részt ki kell fizetni... Ti jártatok már hasonlóképpen? Amúgy a levelezés szövegét elolvashatjátok a killgore.atw.hu oldalon.
    Bye!