48
  • sweech
    #48
    wow az a W800-as nagyon fasza
  • orsos007
    #47
    hello minden fórumozónak!!

    nem tom eldönteni hogy m,ost melyik telefon a jobb:? sony ericsson k750i vagy w v800i??

    szerintetek?

    ha valaki tudna segíteni egy részletes elemzéssel azt nagyon megköszönném!!! írjatok e-mailt

    [email protected]


    elöre is köszike
  • ronnka
    #46
    Melyiket érdemesebb megvenni a K500i-t vagy K700i-t? Az hallottam, hogy a K700-i elég sűrűn lefagy.
  • Stann
    #45
    NEkem is k700i-m van, meg is vagyok elégedve vele, de ez a k750-es nagyon-nagyon bejön! Sztem nem csak 10-15k-val lesz drágább, mivel azért a 0,3-as kamera lecserélése 2mp-sre az nem olyan pici újítás, a többiről nem is beszélve... Csak félek egy kicsit, nehogy elkapjon a technológia-hév, mert nem szeretnék súlyos tízezrekkel fizetni a "kicsitmégjobbért"
  • PeeTeR
    #44
    pedig jo a szemem :)

    (koszke)
  • Kasya
    #43
    Tudtok v.mit a p915-rol?
  • HUmanEmber41st
    #42
    Modjuk, az asztalapra kivetíthető infravörös keyboard?
  • HUmanEmber41st
    #41
    Jah, járna hozzá még valami övre csatolható külső akkumulátor is, meg napelemes töltés- üzemmód..
    még valami további ötlet ?
  • HUmanEmber41st
    #40
    Mit vacakolnak ezek ezzel a kis képernyővel??
    Inkább fejlesszenek ki 1 Pocket PC-t, aminek a hátuljába van 1 rendes optikai zoom-os 3Mpixel feletti kamera is.
    Tennének még bele SD kártya-bővítőt, vagy 1" -os winyót, meg Kékfogút, meg W-LAN-t,integrált GPS-t,
    meg 3D-"szélessávú" GPRS-t.
    Na ezzel el lehetne menni a világ végére is :) :)
  • Cat #39
    a hivatalos honlapon is fel van tüntetve, olvasd el ezt: http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=pp1_1_1&zone=pp&lm=pp1&pid=10242

    MusicDJ
    Media Player
    FM radio
    PlayNow
    Content Online
    Music tones
    Games Embedded
    Games Download
    Java
  • Inquisitor
    #38
    Durván 1,5x annyi mint az SD/MMC. Igaz nem olyan régen 2-2,5x annyi volt még :)
  • AS
    #37
    Van rádio.
    ÉS 6230i nem szálhat szembe a k750-nel!
  • PeeTeR
    #36
    itt azt irjak hogy van FM RADIO a K750i -ben a hivatalos honlapon viszont nincs feltuntetve. illetve csak a W800i -nel van kiirva. most akkor itt irtak el vagy ott felejtettek le ? (mert szvsz kizart hogy kihagyjak belole az FM RADIO -t. hamar a K700i utodja, raadasul abban is van)
  • asysoft
    #35
    Hááát... Mobilok között király, de digitális fényképezőgépek közül HP-val sem versenyezhet...
  • PeeTeR
    #34
    azert a 61xx -es sorozat eleg rendessen fel van szerelve ha olvastad a par nappal ezelotti cikket
  • AS
    #33
    Nokiának nincs esélye ezzekel szenben!
  • The Hedgehog
    #32
    hát asszem vakarhatják a Nokinál! Ezek az SE-k nekem nagyon bejönnek...
  • Anee
    #31
    memory stick annyira nincs vészes árba kb mint az rsmmc vagy mini sd...
    7-8k ért van 256MB 11-ért fél giga
  • Anee
    #30
    s700.hq.hu
    itt nézz képeket
  • Renegade
    #29
    hmm, holnap kipróbálom és majd jelzem :-)
  • bandia
    #28
    Nagyon tetszik az elsQ, kivéve hogy nagy lyuk van rajt a kamera miatt:)Azért kéne majd ha emberi áron lesz:)
  • echo
    #27
    Az ok hogy a mobilok közül még a legjobb, de lehet vele pl. egy előadást rögzíteni úgy hogy aztán érthető is legyen?
  • Deniboj
    #26
    AUTO FOCUS?!
  • Renegade
    #25
    spanyolviasz, megyek kávézni, nem megy az írás :-)
  • Renegade
    #24
    egyébként a p800/p900 is walkman telo.
    stereo fülhalgató, 128/1024 mb kártyát tehetsz bele, megszakad a zene, csak csilicsáré kamera nincs benne. újra feltalálták a spsnyolviaszt?
  • Renegade
    #23
    p800 nekem az van, messze a legjobb diktafonja van az összes eddigi közül szvsz :-)
  • Thrawn
    #22
    Van itt walkmanos, kamerás, szórakoztatásra szánt telefon. Ugye azért lehet majd velük telefonálni is?
  • Tetsuo
    #21
    1ikre sem jó igazán..
    A Memory Stick többe kerül mint a teló, egy rakás egyszerűen megvalósítható funkció hiányzik belőlük (meg a többiből is) pl a lent említett VAS diktafon. Meg vki pl magának csinálna csengőhangot (mp3-ban) ami már felsőkategóriának számít.. A kijelzők olyan pixelesek h betüknél is zavarnak, nemhogy játéknál.
    S nemtom ki h van vele, én ilyen kis billentyűkkel nemtok játékot vezérelni.
  • PieHunter
    #20
    A K300-as olyan mint egy villanyborotva. Bár lehet nemsokára az is lesz bennük :) Telefonálni lehet még ezekkel? Az mp3 lejátszás modjuk jó 5let. De akkor ez most telefonálásra is alkalmas Walkman, vagy walkmannak is használható digitális fényképezőgép, vagy ...
  • GregSB
    #19
    Navégre, úgylátom a K750-en sikerült kijavítani a K700i gyermekbetegégeit. Így már nagyon jó kis telcsi lesz ez!
  • asysoft
    #18
    Őszintén szólva nem láttam még, de majd keresek:)
  • Keldor
    #17
    W800-as odabasz
  • AS
    #16
    Brutál.
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    mind ilyen kockásított tojás :C
  • Anee
    #14
    ha láttál S700-zal készült képeket akkor elhsied hogy ezek se lesznek szarok:)
    Design szempontjából pedig nekem jobban bejönnek a SE telók mint a Nokia vagy púderes gyártók
  • asysoft
    #13
    Hogy minek van jó designja, az relatív. Nekem pl T610-em van, s nagyon bejön a formavilága.

    Ez a K750 tetszik, csak a memory stick duo helyett kéne mondjuk egy SD. Kíváncsi leszek ezekre a 2 megapixeles fényképezőgépekre, de nem hiszem, hogy komolyabban lehetne használni őket...
  • testerlnx
    #12
    "a vállalat ingyen biztosítja a J300 vásárlók számára a 3D-s Rayman 3 első szintjének letöltését" wow, az egész első szintet? és letölteni? nem semmi...
  • Inquisitor
    #11
    K700i most 59.990 a PS-ben. És nem a lególcsóbb hely ...
    Gondolom a K750i vagy 10-15.000-el drágábbról indulhat majd. Annál többet már csak nem tesznek rá?
  • PeeTeR
    #10
    viszont az nem tetszik hogy mindegyikben max. 176*220 -as kijelzo lesz 262000 szinnel. hol a draga 240*320 mint az S700i -ben ? :(((((((
  • PeeTeR
    #9
    AHHHHHH :DDDDDDDDDD

    amikor elosszor lattam kepet a K750i -rol es a W800 -rol azt hittem fake. de most orul a pici szivem, meghozza mint allat :D

    tuti hogy megvarom a K750i -t. melto utodja lesz a K700i -mnek. ugyis a memokartya hianya, a nagyobb kamera, a nagyobb szinmelysegu kijelzo volt a harom bajom a telcsivel. semmi mas.

    SONY ERICSSON RULZZZZZZZZZZZZZ :DDDDDDD