490
  • Laky
    #1
    Benne leszek a TV-ben

    Műsorvezető: Hajós András
    Csatrorna: RTL Klub
    Időpont: Péntek, 20:55

    nyilvános önalázás
    de azért kíváncsian várom :)
  • balumaci
    #2
    kár, hogy péntek estére rakták :(
    mert megnézném, csak péntek este van jobb dolgom is, mint otthon ülni, és tv-zni...
  • tujon
    #3
    :DDD
    nekem is
    de én is kiváncsi lennék rá!
  • balumaci
    #4
    jah, Hajós a legnagyobb forma :D
  • Rafaelo2
    #5
    deszar :)
  • akyyy
    #6
    most pénteken lesz?:(:(:(
  • Chaos Mad
    #7
    piaaa :D
  • flashX
    #8
    Eheheheh, jó műsor lesz. ;)
  • Taranov
    #9
    Szerintem bárgyú és a heti hetesben közönséges.
  • Laky
    #10
    attól függetlenül nagy showman, és ezzel szerintem majdnem mindenki így van ;)
  • VinylToy #11
    aha jól van.
  • Coco
    #12
    szvsz soma és győzike igazán közönséges :)
  • Laky
    #13
    győzike inkább, nameg barna
    hát az egy.. barna halál :))
  • Taranov
    #14
    A közönséges azt jelenti, hogy csúnyán beszél.
  • VinylToy #15
    Akkor a szeretett Fábrinkkal mi a helyzet?
  • Tatyla
    #16
    az idioták még idiotábbat csinállnak magukbol a közönség és a kamerák elött...
    még egy népbutito müsorkülönlegesség...
    broáf...
  • nemcsakfeel
    #17
    remélem lesz TVrip a bhumenen
  • cSuwwi
    #18
    benne eszek a tvben
  • AnuluWork #19
    Az előzetesek alapján ritka szarnak néz ki ez is!
  • BaLeeX
    #20
    Sztem RTL klub egyetlen normális show műsora a Fábry. Az is csak Fábry miatt jó, bár már így is feltűnő, hogy a csatorna mondja meg kiket hívjon be és így tudnak reklámozni pár dolgot.

    Meg néha a heti hetes is elmegy de az is sokkal jobb volt régen.
  • winnie
    #21
    fábry lol. kérdés mi a normális. amit szeret az ember, vagy ami színvonalas?

    ha én szeretek egy műsort (nézem) akkor az a normális? vagy a megvalósítást kell nézni? a fókusz nem normális? vagy a legyen ön is milliomos? ezeknek a megvalósítása elég profi - ilyennek kell lennie a műfajnak, amit képviselnek.
  • Sephi
    #22
    Szvsz rosz nem lesz. Ugyis rohogunk majd oszt az a lenyeg.
  • Bispo
    #23
    Sztem is nagy baromság lesz de pozitiv értelemben,a Hajós miatt ne vessük el a dolgot hagy kapjon egy lehetőséget. !!!SZERINTEM!!!
  • Nightrun
    #24
    Szerintem hagyjuk a szerintem-et. Amióta elkezdte az az idétlen köcsög a TV-ben, azóta egyre több idétlen köcsög beszél így. Pedig nem vagytok ám idétlen köcsögök, csak befolyásolnak titeket. Na mindegy. Én úgy gondolom, hogy ez fasza kis műsor lesz! Aki nem érti a Hajós humorát, annak meg mindegy. Hajrá Hajós!
  • M@TriX
    #25
    szerintem csak azért szúrja a szemünket, mert egésznap csak mereszti a seggét :) és babaházat épít :)
  • winnie
    #26
    csak az a baj, hogy ez a műsor nem hajósról fog szólni.

    a szellemvasút is egy nagy rakás fekália volt, hiába kényszerítették a váncsát arra, hogy vezesse. ő jó volt, jókat mondott, de az egészet szerencsére az rtl egy adás után megszüntette.
  • Serpa
    #27
    azt láttad amikor egy kb 200 kilós nő feküdt egy csávón ??
    hát én az hittem mingyá rosszul leszek.
  • Nightrun
    #28
    De ha a Hajós vezeti,akkor jó lesz. A Fábry show sem a Fábryról szól, hanem a vendégeiről, mégis jó!
  • Dynamic
    #29
    Nem értem egyesek miért vannak úgy oda a színvonal miatt.Évek óta ugyanez a magamutogatós ikumínusz műsor megy az rtl-n, csak Mónika, Balássó, Győzike stb. címekkel.
  • M@TriX
    #30
    jah, pedig a Váncsa jófej
  • M@TriX
    #31
    akkor jó, ha nem csak én látom így a helyzetet, már azt hittem én nem vagyok normális :)
  • Nightrun
    #32
    A Balázs show azért részegen nem gyenge ám...
  • tigeroo
    #33
    a csáó darwin is ilyen..ők bebizonyították benne, hogy tényleg a majmoktól származunk..
  • Laky
    #34
    az biztos
  • Vegas
    #35
    Igen?dejó neked..:O
  • winnie
    #36
    De ha a Hajós vezeti,akkor jó lesz. A Fábry show sem a Fábryról szól, hanem a vendégeiről, mégis jó!

    a fábry show nem fábry-ról szól? az első órában csak ő beszél, utána meg 75-25% azarány, pedig ő csak kérdez. ha nem ő lenne, akkor nézhetetlen lenne

  • Nightrun
    #37
    Az a szitu, hogy nem kedveled a Hajóst. Ettől kezdve csinálhatná a világ legjobb műsorát is, neked ugyanolyan szar lenne. Nem? De-de...

    A Fábry meg nem a Fábryról szól. A vendégeit beszélteti, néha meg közbeszól, mi meg nagyot röhögünk. Ne érts félre, én nagyon szeretem a Fábry-t, de nem róla szól a műsora. Egyáltalán nem. Akkor minek vannak a vendégek, minek a zene, meg a többi?
  • tigeroo
    #38
    Biztos benne? Vagy felezzük meg..?
    Ilyen világban vaz (balázs só, BB/VV, katalin bíróő...) És csodálkoznak hogy hülyül a fiatalság
  • winnie
    #39
    Az a szitu, hogy nem kedveled a Hajóst. Ettől kezdve csinálhatná a világ legjobb műsorát is, neked ugyanolyan szar lenne. Nem? De-de...

    muti meg, hogy ezt honnan szedted?:) én nem tudom, de nálunk anno majd minden este ment hajós viasatos talkshow-ja (mint írtam, a múlt heti desszertet megnéztem miatta, sőt még idéztem is, hogy ő milyen ember. azt tartja magáról, hogy egy bohóc, aki "lisztet szór a fejére, meg kolbásszal nemtommit csinál"

    A Fábry meg nem a Fábryról szól. A vendégeit beszélteti, néha meg közbeszól, mi meg nagyot röhögünk.

    oké, kérdezzük meg a többieket:) (nyilván ekérdésben nem vergődünk zöldágra)

    fábry-nál 15 perc sztorizgatás (kvázi standup comedy) után van egy 11 perces dizájncenter, majd még valami fábry-kunszt, szőkével, badárral, gyerekekkel vagy állatokkal. majd a "végén" jön 3-4 ember is (akik olykor ismét fábry-val bemutatnak valamit). (a talkshow-k, de a fábry különösen a host-ról szólnak, ld. kint jay leno, jimmy kimmel, conan o'brian - a minták, ahonnan a fábry lett másolva)

    Akkor minek vannak a vendégek, minek a zene, meg a többi?

    körítésnek.

    bár tényleg vannak értelmes beszélgetések, de fábry akkora arc, hogy _szerintem_ ez az ő one-man-showja (a legjobb sztorijait mindig a vendégekkel történő beszély alatt mesél el)
  • winnie
    #40
    És csodálkoznak hogy hülyül a fiatalság

    szerintem régi tévhit, hogy a média 'okosítani' hivatott az embereket. nem. szórakoztatni. ez az igény. tanulni a fiatalok az iskolában, a családi közösségben tanulnak, a tévé, a bulvár, amit olvasnak szórakoztató céllal jön létre.

    a számítógépes játékok is ugyanígy hülyítik ilyen alapon az embert, nem? (nyomjuk a gombokat és meredünk a képernyőre) amikor szétwolfensteineztünk az agyunkat, lőttük a németeket, nyomtuk a space-t minden falszakaszon, anno hülyébbek lettünk? szerintem nem.