55
Ingyenes cuccok Amerikából, v máshonnan.
  • Vlala #15
    Amíg síelni voltam, kaptam egy ilyen "spammeld tovább vagy jön a haddelhadd" levelet, három napig nem tudtam továbbküldeni, mert nem voltam gépközelben... mióta hazajöttem, nem szól hozzám a barátnőm.
  • Vlala #14
    Szemlédi is továbbküldte...
  • Tetsuo
    #13
    Azér nem minden, de ha már ingyér van.. :)
    pl DJkatalógust kerestem és 10 címből csak egy küldte el, a legtöbbön kinn is van a weben h csak USAba küldik.
    Gondoltam másnak is volt ilyen problémája. Egy ismerősöm meg autóbuzi s mikor megjött kintről a spéci alkatrészkatalógus, mintha szívott volna..
  • Taranov
    #12
    Meg hogy küldd tovább a Mária képet 10 embernek, mert John Smith továbbküldte, és megnyerte jövő héten a lottó ötöst, Schmidt László viszont nem küldte tovább és meghalt.
    Elég szánalmas, és sajnos tényleg van ilyen.
  • nemcsakfeel
    #11
    vazze mia a faszért akarsz ingyenes dolgokat rendelni? lépj be szektába, majd ellátnak ilyen "jehovás, hittérítős, isten szeret" prospektusokkal
  • akyyy
    #10
    szted hogyan lett a JóbanrosszBAN forgatókönyvbe?:D
  • Taranov
    #9
    A rendszerváltás előtt is olvasták, most is olvassák, nagy dolog :)
    Most még kevésbé érdekli őket szvsz.
  • Taranov
    #8
    Mindegy mi csak ingyen legyen :DDDDD
  • Vlala #7
    én is kaptam már üres DVD-tokot postán... még jó, hogy díjmentesen kicserélték!
    (belegondolt már valaki, hogy a leveleinket is olvasgatják?)
  • Dynamic
    #6
    Nekem 2 mobiltelefont nyúltak le.Tudom, miért vagyok hülye, hogy csomagban küldöm el, de amúgy is rosszak voltak szóval nem nagy kár értük, de maga az elv bosszantó, hogy néhány mocskos tolvaj rá teszi a szaros kezét.
  • Sephi
    #5
    En is igy jartam 5 DVD-vel. Majig nem tudom hol tunt el.
  • Dynamic
    #4
    A postán sok ingyenes cucc van, főleg azon postások számára, akik lenyúlják a csomagokat(tisztelet a kivételnek).
  • Bandee1987
    #3
    jah, pl. a microsoft magyarország aktuális szervízcd-jét itt rendelheted meg.
  • cSuwwi
    #2
    A netkukac tele van ilyen sz@rokkal, a pluszos rész meg főleg...
  • Tetsuo
    #1
    Ingyenes, vagyis postán ingyér' megrendelhető dolgokat keresek.
    Eddig egy ilyenről tudok: A Pro Sound DJ katalógus amerikából.
    (Egy csomó hasonló helyre írtam, de csak ezt küldték el. :)

    Várom a hasonló dolgokat..