9
  • Kis-Bob
    #9
    lemaradt, de az előzőt Hedgehunter-nek írtam.
  • Kis-Bob
    #8
    Gondolom, hogy az ilyen lamer, mint te a Doom3-hoz vesz laptopot.Az a baj, hogy túl sok olyan pénzes sz.rzsák van, mint te. Természetesen én is tudom, hogy lehet rajta játszani, de általában véve, nem ebből a célból vesznek Laptopot. Bár ezek szerint, te kis loser, te nyugodtan költs 600-ezret rá. És élvezd a Doom3-at 1024*768-ban. Elnézést mindenkitől az agresszív hangvételért! (tőled nem Hedgehunter)
  • dez
    #7
    Jól gondolod, a notebook-ok LCD-je legtöbbször nem egy nagy szám (ennek technikai és gazdasági okai vannak - utóbbit le is írtad).
  • dez
    #6
    Te meg nem fogod már fel végre, hogy 2 fajta LCD van? Az egyik játékra való (mondjuk), a másik inkább grafikára való. (És van egy 3. is, ami grafikára és játékra is jobb, mint a 2., de ebből kevés van piacon.)
  • Hedgehunter #5
    igen csak te gondolod igy..... Jo jatszani rajta, csak a kep szar az lcd n!
  • Kis-Bob
    #4
    Az én szrény véleményem szerint aki notebook-ot vesz, az nem a játékért,vagy extra látványért veszi. Inkább prezentációs, vagy programozói célokkal. Ahhoz nem kell ilyen cucc... Bár lehet, hogy csak én gondolkodom ilyen hülyén...
  • Tetsuo
    #3
    A tudományos vezető poszton télleg sok a magyar, de a gazdasági vezetők nem magyarok hanem egy olyan nécsoporthoz tartoznak akikről nem szabad írni mert fajgyűlölőnek kiáltanak ki. :)
  • dez
    #2
    "Ezek közé tartozik a PureVideo, amely a mobil grafikus processzorok teljesítményét hivatott növelni"

    Hmm, tessék? Ez inkább csak a video-feldolgozást, visszajátszást gyorsítja.
  • Robin Hood
    #1
    Van még olyan multi, ahol nem magyar a vezető, meg mindenki? :D