15
egy monitor, két gép összekapcsolása
  • Herold
    #15
    Ezeket lehet úgy kapcsolgatni, hogy mindkét gép be van kapcsolva, vagy csak áramtalanított állapotban ajánlott?
  • Punkerwork
    #14
    D-Link DKVM-2K -t vettünk majd kiderül hogy müxik :)
  • Laalee
    #13
    mondjuk a tftn van dvi és d-sub csati is azt megoldódott a probléma :D
  • Laalee
    #12
    mi használtunk 6 os elosztot egy gépünknél, 6 pc 2 monitor, szerintem egyáltalán nem zavaró a képromlás.
  • Taranov
    #11
    Abból is szar az olcsó :)
  • Imremagdi
    #10
    kösszi :)

    homályos? pedig azt gondoltam hogy úgy müködik mint egy sima vga hosszabito kábel
  • Cat #9
    létezik, de karakteres képernyőnél is homályosabbak lesznek a betük!
  • barret
    #8
    Létezik a cucc, aljzatok vannak rajta,meg egy kapcsoló!
    Láttam már olyat:DD
  • Punkerwork
    #7
    van ilyen, mi is most akarunk a szervízbe 1-et, majd leírom milyen ha meg lesz :)
  • Imremagdi
    #6
    bootoláskor nekem nem keresi, simán elindul monitor nélkül, csak gondoltam létezik pár ezresért valami átkapocsoló , de semmilyen fomúmot nem találtam
  • barret
    #5
    Én csak átdugom a kábelt:))
    Monitor csak bootoláskor kell,utána már nem keresi a gép.
    Nekem legalábbis bevált.
  • Imremagdi
    #4
    Képminőség nem számit, mert az egyiknen dos oprendszer fut, a másikon linux, és semmilyen grafikus felöletet nem akarok használni
  • Cat #3
    a képminőség mindenképp romlik, ha egy eszközt raksz be a monitor és a vidkártya közé
    van digitális és analóg, előbbinél kevésbé látszik, utóbbinál jobban - természetesen a digitális drágább

    Szóval ha néha kapcsolsz át, akkor semmiképp nem ajánlott, jobb monitoron nagyon észrevehető
  • Punkerwork
    #2
    olcsó=sz@r ezt mikor tanulják meg az emberek végre, spóroljon a papírzsepin meg hasonlókon.....
  • Imremagdi
    #1
    Milyen tipusú átkapcsolót vegyek szerintetek, van két gép, és csak egy monitor, mind a 2 gép éjjel nappal menne, csak karbantartásra kellene az átkapcsoló, csak vga kapcsoló kell, egér és billenyűzet van

    lehtőleg nagyon olcsó legyen