26
The Machinist
  • Voltan
    #26
    Amúgy Bale tényleg nem semmi. Egyrészt leadott vagy harminc kilót a filmhez, másrészt szinte rögtön utána kezdték forgatni a Batmant, alig másfél hónapja volt rá, hogy felszedje a leadott tömeget. Mit mondjak, nem túl egészséges dolog...
    Mindegy, az alakítása zseniális volt A gépészben. A Batmant sajna még nem láttam, de pótolom.
  • Voltan
    #25
    Ennél összetettebb a dolog. Az inszomnia egy betegség. Nem abból áll, hogy egyáltalán nem alszol napokig, hanem képtelen vagy hosszabb időre pihentető alvásba merülni. Néhány hét elteltével pedig egy afféle köztes állapotba kerülsz, halucinációk lépnek fel, a szellemi kontaktusod a világgal zavarodott lesz, és már pusztán a mentális kimerültség miatt sem vagy képes rendesen elaludni.
  • flashX
    #24
    Az is jó film!
  • McGrady
    #23
    jaja
  • winnie
    #22
    nem zavaros az, csak elsőre nem biztos, hogy minden leesik:) (hasonló, mint a mulholland drive, mondjuk)
  • McGrady
    #21
    flashX jóvoltából megnéztem a filmet.
    nem rossz...bár néhol kicsit zavaros a történet.
  • flashX
    #20
    Akkor is jó! :)
  • winnie
    #19
    a spanyol film, csak azért spanyol film, mert nagyrészt spanyol pénz volt benne. a készítők amerikaiaik
  • flashX
    #18
    Nem egy évét...
  • tigeroo
    #17
    Szerntem egy évét öleli fel a faszinak, mivel - mint kiderült- egy évig nem alszik a csávó..tehát változatos mi?:)
  • McGrady
    #16
    :D
    jó majd add kölcsön...
  • flashX
    #15
    Nincs spoiler a topikban, tehát megnézed! :)
  • McGrady
    #14
    jó de miről szól?
  • flashX
    #13
    Spanyol filmek közül az összes nagyon jó! Megnézés nélkül plusz 10 pont! Nem sorolnám katarziálós filmek közé, de épp eleget gondolkodtam mire megértettem a történetet. ;)
  • McGrady
    #12
    egyébként ez a film miről szól?:)
  • traXion
    #11
    Nem tudtam. :D

    Egyébként jó film nagyon!
  • flashX
    #10
    De én voltam a hülye, mert rövid címet írtam hosszú helyett, sry...
  • flashX
    #9
    Igen, spanyol film, de eredetileg "The Machinist" címmel nyitottam, mindkét címben ez szerepelt, és megkértem a moderátorokat, hogy az alsó, azaz a téma hosszú címét írják "El Maqunista"-ra, és #4.
  • McGrady
    #8
    igen, egyszer láttam erről 1 filmet.
    önkénteseket teszteltek h meddig bírjk alvás nélkül.
    assze 4dik nap már nem tutta a csákó h hogy kell kinyitni az ajtót...
  • traXion
    #7
    Mért kellet spanyol címmel nyitni a topicot? Spanyol a film vagy mi?
  • flashX
    #6
    Igen, de nem ez a lényege a filmnek.
    Nézd meg!
  • tigeroo
    #5
    Nem vagyok goku ínglisből, de most miről szól ez..?:D 1évig nem alszik a csávezs..?
  • flashX
    #4
    Igen, köszi. ;)
    Csak a második cím maradhatott volna eredeti, mert ha valaki nem tudja az erdeti címet, akkor nyit neki topikot.
  • Punker
    #3
    így jó?
  • flashX
    #2
    Info.
  • flashX
    #1
    Hi!
    Nem rég láttam ezt a filmet, és elég elgondolkodtató...
    Ilyen súlyos álmatlansága lehet valakinek? Ha lehet, nem halna bele?
    Mert úgy tudom, hogy az emberi szervezet néhány nap alvásnélküliségre elég durván reagál.
    Várom a hozzászólásokat.