16
Wolfeinstein - Enemy Territory mod
  • Paranoiac #16
    FatBoyz 4ever :D
  • Masakari
    #15
    sziasztok!

    1 peticóra lettem figyelmes amivel megpróbálják siettetni az új verziót elég sok ok miatt,itt a link
    http://tce.shotzone.cz/petition/

    aki úgy érzi irja alá(kommentet is lehet irni,de csak angolul fogadják el érthető okok miatt)aki szereti a játékot úgy érzem annak kötelessége alá irni!;)

    True Combat ftw!
  • Masakari
    #14
    látom kihalt a topic..kár:(
  • Masakari
    #13
    tudom..tagja vagyok a fatboyz-nak ugy 2 hónapja^^
    csak kiváncsi lettem volna hányan nyomják...:/ nem sok magyart látok a dagikon kívül..sajnos a magyar server is kihasználatlan kivétel amikor klán gyak előtt megszáljuk és kicsit hentelünk..magyarok oda is járhatnának sztem-.-'
  • kingx
    #12
    Szia!

    Sokan jatszanak magyarok. Fatboyz nevu klan is van. Sajnos a forumot nem hasznalja senki.
  • Masakari
    #11
    játszik innen vele valaki?
  • gcsomesz
    #10
    Tök ugyan nem az mint a CS. A CS az irreális, lehet 3 méterről ugrás közben gugolva AWP-vel lőni.Ebben viszonz majdnem minden ballisztikai törvény, le lett modellezve. Ha egy kicsit kipróbálja az ember nem csak agyatlanúl rohangál ugra bugrálva a fegyverrrel, akkor rájön, hogy mik a különbségek.Ennek a játéknak a lényege a csapatjáték.Amúgy sokkal szebb mint a CS és élvezetesebb. Van is egy eladó CS accountom, ha érdekel valakit. :D Amúgy meg ingyenes, bár nem ezért nyomom vele.
  • Slayerboy
    #9
    Tök ugyanaz mint a CS, csak egy-két dologban tér el.Egyébként elég RULZ! Meg az egész ET!!
  • robe80
    #8
    Hello!nekem nagyon bejött ez a mod,igaz még csak béta.lehet én vagyok béna,de a gépem újraindul kb negyedóránként játék közben...
  • burkusdió
    #7
    most játszottam vele 2 órát...
    nekem bejött a hangulasta, csak sajnos a magyar szerveren nem jáccik senki... :(((
  • Shadow_THH
    #6
    gurány? :D áz! de lehet jó a feelingje attól még simán
  • burkusdió
    #5
    van egy magyar szerver is!
    lehet jönni jáccani!
  • burkusdió
    #4
    ezt csak azért írtam le,hogy ne mondja azt egy rakat ember,hogy "hátez gurány, nem ezt vártam"
  • flashX
    #3
    Az ET sose volt "Doom III, vagy HL 2 grafikájú".
  • burkusdió
    #2
    Egy-két kép ízelítőnek:


  • burkusdió
    #1
    Hy mindeki!

    Ez egy számomra új mod, nem tudom ti hallottatok-e már róla.
    Itt a mod magyar oldala

    A képek alapján nem egy Doom III, vagy HL 2 grafikájú, de sztem érdemes kipróbálni.
    Melesleg erről az oldalról ingyenesen letölthető a game és a patch is hozzá.