11
  • Kis-Bob
    #11
    Jajj, de utálom ezt a Leonardot!!!!!!!!
  • winnie
    #10
    vagy a teljes napfogyatkozás és a marvin szobája. igazából kevés rossz szereoe volt.
  • Cat #9
    dicaprio zseniális szinész. A gond az hogy az emberek többsége a titanicban ismerte meg, pedig ha előtte látják egy-két filmjét (pl. a kosaras naplója, Ez a fiúk sorsa, vagy a Gilbert Grape) akkor biztos hogy más alapállással közelednének hozzá. A titanic szerintem ugyan népszerüségben jót tett neki, de szakmailag korántsem, jóidőre beskatulyázta az emberek szemében a "szivtipró" szerepkörbe, és jópár film kell még neki amíg ebből ki tud törni. (A rajongó kislányoknak különösen ajánlanám a teljes napfogyatkozást, biztos hogy elfordulnak tőle :>)
  • dondore
    #8
    Zsenykanal nem vagtad a cinizmust. O pont dicseri ezeket a filmeket.

    Mas: Oscar azert annyira nem meghatarozo, inkabb golden globe, arany palma, meg a medve;)

    Aviator: haaat nemtudom azert ez a howard kemeny arc lehetett nemtudom miert van scorsese annyira oda langyoscaprioert. teny, hogy jo szinesz, de akkor is kis kocsog feje van nem o kellett volna erre a szerepre :)
  • bandia
    #7
    A Ben-Hur-t nem tudom miért szólod le. Az egy iszonyatosan régi film, és olyan jelenetek vannak benne, amit még nem számítógéppel készítettek. Az a film akármit mondasz zseniális a maga nemében.

    A többirQl nem alkotok véleményt, ízlések és pofonok. De a Ben-Hur-ról azt mondani, hogy különösen szar, kicsit erQs. Minden monumentális film atyja.

    Na csak ennyit:) Az Aviatort már alíg várom.
  • TheZsenyka
    #6
    Gladiator
    Beautiful Mind
    Braveheart
    Forrest Gump
    Silence of the Lambs
    Godfather
    Ben-Hur (ez különösen szar volt)

    Ilyen határ-szar filmeket! Igazad van, azt hiszem inkább megnézem mégegyszer a PUNISHER-t, nem is értem, miért nem jelölték vazzee...
  • RpPRO
    #5
    Tedd azt.
  • Nyiri
    #4
    A Legjobb film kategoriabol csak Aviator-t lattam, de az kurva jo lett. Meg is erdemelne az Oscar-t. A Million Dollar Baby tervben van. Lehet megvaltozik a velmenyem a film vegere.
  • IMYke2.0.0.0
    #3
    Ez erős túlzás...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap

    Minden csak viszonyítás kérdése...
    Nekem tetszik. Lesz magyarítása? Lesz. Miért? Mert nekem tetszik...

    -----------------------------------------
  • Flashy
    #2
    nemtom de az Oscaros filmek nekem sose tetszenek. ha ajánlanak egy filmet azzal hogy nézd meg mert Oscart nyert, akkor nem is nézem meg.
  • winnie
    #1
    aki akarja az a www.betandwin.com-on gyarapíthatja zsebpénzét :)