307
Újabb FPS csoda...
  • EmThor
    #27
    én nem tom má naon szkeptikus vaok az átirratokkal kapcs. kivéve talán splinter cell, most itt a multiplatformságra [húzzunk le minél több pénzt!!!] gondolok...

    itt volt ugye brothers in..[gépigény], meg driv3r [oh :(], láttam erről is a videót, de félek!!

    Cold Fear-re szavazok!
  • fitutufi
    #26
    nekem má megvan! majd húzom
  • grebber
    #25
    Mi van már?Még fizetősőn sem látom.
  • grebber
    #24
    Hát sehol semmi pedig va sok torrentes oldal de semmi.
  • Gabe18
    #23
    Kis 11 megás videó a gamestar-on.Azért jó kis game lehet ez...
    Video.
  • Gabe18
    #22
    Hát kb eddig azért én is eljutottam...
    Azért kösz.
  • Lacc
    #21
    Ti látjátok valahol? Mert én az égvilágon seholse. Még torrenten se.
  • grebber
    #20
    Akkor kiirás nélkül ez sem megy.
    Mostanában nagyon sok az ilyen clone-os game.

    5.2-es Blindwrite-al kell kiirni auto profile-al és lassan.
  • Istencsászár
    #19
    olyan mint a clone cd csak DVD-BE !!
  • Gabe18
    #18
    Nforce:
    Project: Snowblind (c) Eidos Interactive *CLONEDVD* 55x50

    Hát ez a "clonedvd" nem tudom milyen lehet,még nem találkoztam ilyen verzióval,de legalább kijött...
  • Gabe18
    #17
    Project: Snowblind Eidos Interactive 03/15/05 NA
    Project: Snowblind Eidos Interactive March 2005 EU

    Akkor talán ma...
  • Crem
    #16


    03.15.-én már kapható !:)

    Vélemény: Ötletes jópofa Fps!;)
  • Ma2ska
    #15
    Igy igaz, hangulatos, dögös grafika, lendületes játékmenet, ügyes dolgok, mégis kicsit elnagyolt, felületes talán ezért nem igazán nagy játék, de mindenképpen jó összességében.
  • insp
    #14
    Nem értek egyet Veled.

    A kicsit sablonos sztoritól eltekintve tökéletesen kitalált világot hoztak össze, a Far Cry óta szerintem a legjobb FPS.
    Akár Deus Ex FPS-ként is emlegethetnénk, mert tényleg a Tracer Tong féle futurisztikus Hong Kongban járunk, minden a helyén van a játékban. (Aki látta a Ghost in the Shell Innocence-t, az tudja kb. miről van szó)
  • Ma2ska
    #13
    félni...
  • Ma2ska
    #12
    Xboxon tolom...sztem jó kis pörgös futurisztikus akció, némi interaktivitás a környezetben, jópofa fegyver-tárgyhasználattal, egyszeri végigjátszásra tökéletes.. / számos hibával, de ennél nem akarom ezt kivesézni, egyx végig kell tolni és el lehet felejteni/. Nem vérgagyi mint a Punisher pl. ettöl nem kell
  • GrimReaper78
    #11
    Na ja, a videok alapján nekem is hasonló benyomásom kélt. De most már ki vagyok éhezve vmi efpéesre, így talán ez is megteszi majd...
  • Gabe18
    #10
    Dönteném ha látnám,de egyenlőre se hire se hamva...
  • Sephi
    #9
    Csak szoklok hogy volt hozza alkalmam tesztelni es nem szeretnek rola velemenyt mondani. Mindeki maga dontse el hogy miterdemes jaccani... ezt vagy a Windows allat mukodo Solitairet:D
  • GrimReaper78
    #8
    EGyébiránt a gamespot nagy farfárzengés közepette reklámozza, hogy a PC-s verzió is a boltok piacán figyel... legalábbis a tengerentúlon. Na nem mintha ez minket túlzottan érintene, a scene csaaptok mindenhová terítik az árut
  • GrimReaper78
    #7
    Úgy tűnik, nagy megahent játék lesz, főleg a multis rész, de unaloműzőnek elmegy majd, amíg meg nem jelenik a SW: Republic Commando, na meg persze a BiA...
  • Chaos Mad
    #6
    jol néz ki
  • flashX
    #5
  • grebber
    #4
    Az hittem megint grebber, ja hogy az én vagyok lol.

    Kiváncsi vagyok erre a gamere a videok alapján nem lesz rosz.
  • flashX
    #3
    Ígéretesnek látszik!
  • Gabe18
    #2
    Több kép és videó ITT.
  • Gabe18
    #1
    Ahogy nézem még ennek nem nyitott topikot senki,pedig elvileg már a mai napon megjelent a cucc.A konzolos verziók már "természetessen" kijöttek az nforce-ra,a pc-s még egyenlőre várat magára.

    PcDome-os beharangozó:
    Az Eidos kiadott jó pár képet és egy rövid videót készülő akciójátékáról a Project: Snowblind-ról. A Crystal Dynamics fejlesztette játék a közeljövőben játszódik majd, rengeteg fejlett fegyver, hasznos képzettség és szupertitkos szerkentyű várja a játékosokat, még a télen. A történet 2065-be visz el bennünket Hong Kong-ba, Nathan Frost hadnagy szerepébe. Csak egy egyszerű katona volt, míg nem jelentkezett a Liberty Coalition-höz, ahol különböző beültetésekkel a normálisnál sokkal jobb képességekre tett szert. Mikor egy harci helyzetben megszakad az összeköttetése a vezérkarral már csak magára számíthat. A játék során különböző új biomodokat is szerezhetünk, ezzel fejlesztve katonánk képességeit. A többjátékos módban pedig akár tizenhatan is összemérhetik majd tudásuk

    Képek: