15
lehetőségek
  • Borg
    #15
    Kismillió internetes topik van...
  • Taranov
    #14
    Na akkor oda én 1 napnál hosszabb időre nem mennék, az fix!
  • Caby
    #13
    ja és amúgy semmilyen fajta szélessávú internet nem elérhető SEMMILYEN!!!! Baszki olyan mintha tenger fenekén laknánk (ott legalább szép lenne a kilátás...) jó nagy ólomlapokkal körberakva...
    Semmifajta RDSL, WDSL, Kábelnet abszolút nem elérhető... Egyedül a matávnak a SkyDSL cucca lehetne jó de ahoz is kell 56k-s internet (ugyanis azt gyorsítja és a legolcsóbb konstrukciót is havi 40 ropira számoltam úgyhogy sok szerencsét!!!)
  • Caby
    #12
    NE GYERTEK IDE!!!!!! Mi itt lakunk 5 éve és 5 éve intenzíven orálisan szexelek az invitellel (én térdelek) Már 4szer kötöttem velük ADSLszerződést hogy végre beindult és basztak bekötni... 5ödszörre kijöttek, bkötötték, A MODEMET IS BELŐTTÉK neteltem is köbö 3/4ed órát és akkor elkezdett szopatni... És utána kijöttek és mondták: Bocs benéztük ismét... Szal Miklós=szopás a köbön
  • Taranov
    #11
    Kellemetlen helyzet, én a helyedben nem költöznék oda.
    Egyszer olyan helyre költöztem, ahol csak modemes net volt, és 7 hónap alatt találtam csak mikrós szolgáltatót.
    Helyi kis kábelszolgáltatót vagy mikrós céget találhatsz, ha sikerül, mert telefonvonal nélkül ugye az ADSL nem megy. Létezik még műholdas net is, de nagyon drága, havi 50k alatt nem nagyon jön ki, és a szolgáltatók is kétes megítélésűek.
  • Taranov
    #10
    RDSL = mikró
  • NeoMaN
    #9
    hát ahogy nézem, ott kábel sincs...
  • NeoMaN
    #8
    ja, hogy egyátalán nincs ott telefon. akkor marad a kábel vagy a rádiós dsl. a kiépítése viszont zsbbenyúlós móka sajna...
  • pasquale
    #7
    Köszi
  • NeoMaN
    #6
    :) Talán őket kellene megkérdezni...
  • pasquale
    #5
    És telefonvonalat is biztosítanak?
  • NeoMaN
    #4
    http://www.axelero.hu/axelero/20040806holerheto.html
    Matáv ad adsl-t szigetszentmiklós Inviteles területén. Nehéz volt megtalálni....
  • NeoMaN
    #3
    akkor keress valakit, aki nyom oda mikrót, kábelt vagy RDSL-t....
  • Jimmyke
    #2
    Suli ott van vagy Bp.-n? Mert ha a fővárosban akkor netelj ott. Jobb ötletem nincs.
  • pasquale
    #1
    Hi!

    Szigetszentmiklósra fogunk költözni ami kizátólag Invitel terület. Viszont nem biztosítanak telefonvonalat (így netet se). Aztmonták Januárban bővíteni fognak a mi területünkre is, de még mindig húzódik és nincs kedvem kivárni azt a fél, 1 vagy 2 évet mire nekem is invitel netem lesz. Minden lehetséges megoldás érdekel