14
  • Sityi
    #14
    Vagy inkább Tadzsikisztánba... Ott még civilizáció se nagyon van azon az egy-ké városon kívül, ami ott van... :))))))))
  • HUmanEmber41st
    #13
    .."jelentős károkat okozva ezzel a szerzői jogok tulajdonosainak."

    Ja ja nem ám a zenészeknek..azokat meg sem kérdezik...
    Azt nem tudom, hogy mi történne akkor, ha a zenész a saját kiadásában adna ki albumot ??? és a jogvédelemről is maga gondoskodna?
    Ha jó az album, igy is ugy is szétmásolják .
  • Tetsuo
    #12
    Putyin is az illuminátusok csicskása lett.
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    Bah .. ideje átvándorolni az üzbég szerverekre :D
  • pemga
    #10
    Jéé, egy újabb név: IFPI. Erről még nem is hallottam, mik az ezévi előirányzott mutatószámaik? És milyen pénznemben? :)
  • Sub
    #9
    Imádom ezen félmondatocskát: "...jelentős károkat okozva ezzel a szerzői jogok tulajdonosainak."
  • bigjoe
    #8
    Idióta barmok!!!! Nem okoz (nagy)károkat a letöltés, mert az emberek legnagyobb része letölti, de NEM VENNÉ MEG!!. (Pláne egy számért egy egész rohadt drága albumot). Az ember a kedvencét meg úgyis megveszi.
    Uff.
  • artschiatwork
    #7
    csokis vagy vaníliás nápolyi?
  • Laci73
    #6
    Én a magam részéről a P2P mellett vagyok: a warez (értem ezalatt a filmeket és a szoftvereket is) lényege ugyanis az ingyenesség, a mindenkinek v. senkinek elv. Egyenesen patkányoknak tartom azokat, akik a warezen pénzt akarnak keresni.
  • tomo
    #5
    allitolag olaszorszagban a napolyi maffia kezeben a kaloz dvd terjesztes
  • palika22
    #4
    Úgy látszik a maffia még nem szált be az mp3 bizniszbe........

    Ha benne lenne, biztos kétszer annyiba kerülne és a kutya se merne packázni velük.......
  • htmm
    #3
    http://mp3spy.ru/en/
  • arty
    #2
    irak mamár amerikai állam :D
  • Yossarian
    #1
    Kiváncsi vok mire mennének egy hasonló szájttal mondjuk Irakban :)