20
  • PeeTeeR
    #20
    Traininget lehetetlen végig vinnI:S:S
  • Kalóz Jack
    #19
    Valaki tudja,hogy hol lehet letölteni a játék magyarosítását????????????????????????????????????????
  • Nyers
    #18
    Hehe, először gondolkozz, hogy mire utalt Sadist. Attól még, hogy egy csapatban vagytok, az nem csapatjáték, ahhoz úgy is kell mozogni ... ;)
  • Rincewind
    #17
    Ez rohadt jo, ilyet minden multi jatekba! :)
  • Deniboj
    #16
    Majdnem. Börtönbe dugnak:

    "Börtön a cheatereknek?

    Az Egyesült Államok Hadseregének toborzó/reklámozó játékában - az America's Army-ban - csalással előnyöket szerzők ellen egészen új fajta védelmet vetettek be. Nem egészen hagyományos módon a szoftveres - punkbuster - megoldás mellett a jogi úton is elindultak, mivel a kiadó - mely maga a hadsereg - szerint a csalás ebben a játékban nem más, mint az Hadsereg tulajdonának nem rendeltetésszerű használata, melyre az amerikai törvények érvényesek. Ezért aztán a cheaterek számíthatnak rá, hogy adataikat megkapja az FBI cyber bűnözéssel foglalkozó osztálya.
    Mit tehetünk hozzá még: csak keményen...
    "

    Megjegyzem, minden multis játéknál is be kéne vezetni.
  • Tetsuo
    #15
    Ennél a játéknál törik rád az ajtót kommandósok ha csítelsz?
  • NEOreg3
    #14
    Unreal tournament 2004
    a deathmachen kívül mind csapatjáték
  • colgi
    #13
    Fifa XXX
  • Sadist
    #12
    Mondj egy játékot, ahol a szerverek több, mint 1/20-án van csapatjáték!
  • Tomalak
    #11
    Ez a játék szerintem használhatatlan, 20 ból egy szervert találtam ahol egyáltalán vmiféle csapatjáték van, és vagy nagyon laggos volt (nem vmi lassú a netem) vagy csalnak (nem vagyok az a cheaterezgetős) de pl az hogy belepötyögtetek egy tárat egyméterről a hátába az emberkének mire az megfordul és egy lövéssel elintéz.
    Szal nekem nem jött be.
  • Tetsuo
    #10
    Ezek a képek a Black Hawk Downból vannak. :)
  • Balumann
    #9
    Szerintem tök jó a játék, csak a kinti pályákon akkora a köd, hogy alig lehet látni . (Még a kiegészítőjét kikell próbálnom)
  • dondore
    #8
    "A katanaság ezen lépése, hogy az egyébként is csapatjátékra törekvő fiatalokat a kiegészítővel mégjobban erre sarkallja, talán nevelő célzatú is lehet. A játék nem titkolt szándéka a toborzások hatékonyabbá tétele, a katonaság megkedveltetése a fiatalokkal."
    Tenyleg de jo lenne mar vegre tenyleg megolni vkit!
    Az osszes katona idiota seggfej!
  • mstummer
    #7
    Nem akarom szidni az SG-t,de pár napot késtek ezzel a hírrel.Másrészt meg igazán odabökhették volna linknek a www.americasarmy.hu -t is.
    Amúgy nekem is teccenek az új pályák.
  • NEOreg3
    #6
    hogy nekem miért ilyen lassúm a netem?
  • quantum
    #5
    olcsó húsnak híg a leve
  • traXion
    #4
    De kijavítják az előzőket, csak ezzel 2* annyi új jön. :D
  • Cactus
    #3
    Armyban minden patch nagy durranás, mert azt hisszük naívan, hogy javul valamit a bughalmaz, holott csak több bugot termelnek :D
  • traXion
    #2
    Lehet, hogy kedvet kaptam a visszatéréshez, megkérdezek pár spannt. :D
  • Sadist
    #1
    Ahhoz képest, hogy csak egy egyszerű patch, elég nagy durranásként van leírva :D Viszont az új pályák jók lettek!