28
  • Sylvester
    #28
    Coppintósak :D AMD a király :P ő nyomta elöször a 64 - bites Procikat :P
  • dez
    #27
    Kíváncsi lennék, hogy azokban az esetekben nem az SSE3 miatt van-e a P4 előny. (Ami benne lesz a köv. AMD procikban is.)
  • arty
    #26
    sajnos csak 2.8ghz-re veszi le a CPU-t, kis fesz csökkentés mellett... az alanti linken van fogyasztás is mérve, IDLE állapotban picsit csökkent a 6xx széria fogyasztása ...
  • arty
    #25
    anandtech - 1M cache vs. 2M cache - talán picit jobb képet ad az uj procirol, mint a hothw, aki a CPU sebességet 3dmarkal ill cinebech-el teszteli ;)
  • Gabest
    #24
    http://www.hothardware.com/viewarticle.cfm?articleid=641

    Több tesztben is rendesen odavágnak a 600-asok a 4000+-nak, de van ahol fordított, főleg a játékok.
  • Zro
    #23
    Engem ezek a procik a Enhanced Intel SpeedStep technológiája (EIST) új energiatakarékos jellemzői miatt is érdekelnének. Vajon mennyire tudja visszavenni a fogyasztást, hiszen általába nincs csúcsra hajtva az ember gépe...
  • item
    #22
    Szabad megkérdezni,hogy mire használsz te opteront ? gondolom valami gyilkos programot elégitessz ki vele?!
  • asysoft
    #21
    "Azt tanacsolom, hogy aki teheti ne vegyen meg vagy fel evig 64 bites processzort"
    Miért ne? Nem kötelező a még bétás X64 XP-t használni, megy rajta a 32 bites is tökéletesen.
  • asysoft
    #20
    Tudtommal ingyen le lehet majd cserélni az 32 bites XP-t 64 bitessé.
  • UnnameD
    #19
    Peccset maximum a játékokhoz adnak ki. Szerviz pekkbe pedig nem fogják tudni kibővíteni a 32 bites xp-t 64 bitessé.
  • arty
    #18
    korábban volt szó pecsről a meglévő XP.khez, azt törölték?
  • vincuska
    #17
    nem lesz patch.

    a 64 bites windows az egy kulonallo oprendszer.
    letezik 64-Bit Itanium-Based Systems es van 64-Bit x64 Edition Systems, az Itanium-Based az mar vegleges termek, az x64 pedig RC2 fazisban van

    tudomasom szerint.
  • kackboy
    #16
    Az szep es jo, hogy kint van az RC2 csak egy kicsiket mintha nem az igazi lenne. Nekem AMD Opetorn 150 van draga XP fel is ismeri csak USB-s bill + eger reboot utan nem muxik... Azt tanacsolom, hogy aki teheti ne vegyen meg vagy fel evig 64 bites processzort
  • arty
    #15
    háleluja ...

    most már szabad az ut az MS előtt, várom a 64bites winxp peccset :)
  • Inquisitor
    #14
    Itt volt hírben, hogy letölthető a WinXP64 RC2, akkor gondolhatod, hogy rövidesen kijön a végleges ... véletlenül pont most. :)
    Amúgy szívesen látnék már AMD64 vs EM64T tesztet, mert a Xeon64 procikkal kapcsolatban felröppent a híre, hogy harmatgyenge az implementáció ...
  • Nyiri
    #13
    Ha az intel64 vegleges megjelenese utan kozvetlen megjelenik a Windows 64 bites valtozata, akkor a MS es az Intel bevehetik a veget.
  • Ratty
    #12
    Nekem az nem teszik nagyon, hogy miért M$ központú ez megint??? KEzd nevetségessé válni, remélem ezzel egyre többen egyetértetek!
  • item
    #11
    hát ez igaz mondjuk..
  • item
    #10
    Majd meglátjuk, ha meg nem akkor meg majd idővel lecserélem a procit és kész. Nem okoy nagy gondot hidd el,csak spóroltam volna magamnak egy kis csereberét.
  • dez
    #9
    "Az Extended Memory 64 technológia (EM64T) révén mind az öt új processzor támogatja a 64 bites memóriacímzést."

    Na gratula az SG team-nek, nem hogy az Intel félrevezeti az embereket, és lekicsinyli az AMD újítását azzal, hogy pusztán "64 bites memóriacímzés"-nek nevezi, amikor itt jóval többről van szó (64 bites adatokkal végzett műveletek, 64 bitesre bővített és új adatregiszterek, stb.), az SG még asszisztál is ehhez...
  • tehen_m
    #8
    Le nem maradtak, viszont akadályoztak....
  • asysoft
    #7
    Ez igaz, hála az MS-nek...
  • tomsh
    #6
    De, másfél év "késlekedés" ellenére sem maradtak le semmiről:)
  • asysoft
    #5
    Nem fogják, ahogy a HT-t sem engedélyezték visszamenőleg anno...
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    "Álmodj királylány...!"

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap

    Minden csak viszonyítás kérdése...
    Nekem tetszik. Lesz magyarítása? Lesz. Miért? Mert nekem tetszik...

    -----------------------------------------
  • item
    #3
    Nekem is kell 1! Remélem azért pl a sima 775ös procikban is engedélyezik a 64Bit-et valahogy?!
  • asysoft
    #2
    Majd' másfél évvel az AMD után sikerült:) Ha viszont a Celeronok is 64 bitesek lesznek, az AMD is kénytelen lesz 64 bitessé tenni a Sempront...
  • Punker
    #1
    itt volt az ideje :)