15
  • Pretorian
    #15
    Üzenet az időn túlról: Ahah...pont olyan a hangja, mint amikor felszáll egy Boeing 767-es...nekem volt X800GTO-m is XT-hűtővel szerelve, meg X850XT-m is gyári hűtővel. Kibaszott hangosak voltak.
  • pubee
    #14
    nekem fx 5900 van és nem lehet hallani a hangját - lehet hogy 5800-ra gondoltál , annak irták hogy kávédaráló hangja van.
  • device
    #13
    Nekem semmi bajom nem volt az atival azt leszamitva hogy az All in wondert azt surgosen el kell felejteni. Mivelhogy magyar kiadasu directX javitas nincs a 9.0c hez, igy ha valaki akar uj gemekkel jaccccani, az vagy felteszi es nem nez tv-t rajta vagy tvzik es nemjatszik. Nekem ez az egy gondom volt vele. amugy 9700AIW volt. Azota nekem az a velemenyem a vidijo kari legyen vidijo kari a tv/digitalizalo kari pedig legyen aminek gyartyak. Ja, es server2k3 ala drivert sem talal senki , mert alapbol nincs tamogatva. De amugy bika kartya volt,uj drajverrel hasitott mint atom.
  • eke
    #12
    Hát én is már azon gondolkozom, hogy a következő kártyám egy GF 6600GT lesz... Középkategóriban most verhetetlen...
  • RpPRO
    #11
    Hiszed,nem hiszed, NAGYON halk a hutesrendszere a kinezetehez kepest. Ez nem fx5900.
  • NEXUS6
    #10
    Majd én is akkor veszek, ha lesz passzív hűtéses is belőle;)
  • dez
    #9
    Hint: a parteneknél van, csak jóval drágábban... "Vegyék inkább ott a kedves vevők, mint nálunk (olcsóbban), így a partnereknek is jut a tortából, és hálásabbak lesznek".
  • Killgore
    #8
    Gáz, de legalább a GF erőre kap!
  •  eX
    #7
    Hát ez eléggé gáz!
  • hornbali
    #6
    Vagy nem költséghatékony a gyártás vagy problémáik vannak az előállítással. De a valós okot ugyse tudjuk meg.
  • grebber
    #5
    Nekem X800XL kell majd ha lesz még akkor amikor én akarok venni.
  • reaper4
    #4
    a fenébe, pont most akartam rendelni
  • UnnameD
    #3
    Úgy látszik, ati nem szeretne porszívós videókártyákat kiadni
  • Keldor
    #2
    jól jönne 1 ilyen
  • myke
    #1
    igen ott 5-600 dollár,de itthon bitosan 1000$felett lessz