49
Eastside Hockey Manager 2005
  • tram9
    #49
    Mármint a peccsen javitottak,vagy ez még az első peccs?Mert én miután feltettem a javitást ugyanugy vezettem az average penalty minutes táblázatot
  • Aguinaga
    #48
    Már van hozzá "javított" peccs.
  • Aguinaga
    #47
    Szuper :)
    PEdig keresgéltem már az SI Games oldalain is. Vhogy kimaradt.. kösz !
  • Giovanni Gatto
    #46
    A SI Games fórumain egy fejlesztő írta, hogy a patch éppen ezen segít. Normalizálták a kiállításokat és a gólokon is finomítottak, persze jópár dologgal együtt.
  • Aguinaga
    #45
    Vége megszereztem, de nem tudom, minek.
    Egyszerűen vicc szinten van, hogy minden meccsen ilyen 10+ kiállítást kapok, ebből persze csomó gólt is.
    Trade-elni egyszerűen lehetetlenség, bármilyen frankó ajánlatot adok a kedves másik csapatnak, élből elutasít.
    11 meccs után 6 ponttal állok a liga utolsó előtti helyén (go for Crosby...)
    Persze azt nem tudom, ez a lentebb ajánlgatott peccs mit segít,
  • IzI
    #44
    Hi

    Ti feltudtatok patch-ni?
  • Aguinaga
    #43
    Nem értem. Szerintem nagyon jól meg van csinálva.
    Ez az új ha csak feleannyira jó lesz, már a seggemet örömömbe a földhöz fogom verni :)

    Mindjárt rákeresek.
  • Aguinaga
    #42
    Aha, köszi, tényleg !

    Kewl !
  • robotnyk
    #41
    igen annak
  • Aguinaga
    #40
    Mármint a régi, free verziónak ?
    Sztem nagyon jó pedig, máig fenn van a gépen :)
  • robotnyk
    #39
    én annak nyitottam egy topicot, de leoltottak a vérbe :-)
  • Jackson
    #38
    http://www.hockeyarena.net
    Magyar nyelvű és nagyon jó!
  • Rudee
    #37
    Torrent van.
  • Aguinaga
    #36
    Nem tudtok "boltot" ?
    Nagy NHL-rajongó vagyok (Hajrá Pens! Flyers booooo ), de az előző részét sajnos nagyon elbaszták, az NHL alatti ligák, és a benne szereplő emberek full kitaláltak voltak, így nem is volt nagy kedvem hozzá.

    Ellenben, amikor még egy kis finn csapat által fejlesztett free cucc volt az Eastside Hockey Manager, nagyon jókat lehetett vele mókázni. (nem volt csilivili meccsnézet, az igaz, de ami volt, az nagyon jó volt, sok beállítási lehetőséggel...)

    Szóval, ha esetleg tudtok elérhetőséget, ne fojtsátok magatokba :)
  • Rudee
    #35
    Lehet magyar kapitányként is kezdeni :D
  • Rudee
    #34
    Demo nem igazán jött be, de azé leszedem.
  • robotnyk
    #33
  • szanics
    #32
    Baszki! A Gold Demoban már visszavettek a csapatok (legalábbis a Philly) pénzéből, úgyhogy már nem lehet csak úgy leigazolni Kariyát! :((
  • szanics
    #31
    Megvan a bejelentés: az sigames.com-ról mostantól letölthető a végleges Gold-demo!!!
  • szanics
    #30
    Magam is. Remélem, nem tolják a kiadást, mert akkor...
    De remélem, nem, mert azt ma is be tudták volna jelenteni. Most viszont már azt írják, biztosan hétfőn lesz.
  • báttyó02
    #29
    zsir!4
    ha látok valamit rögtön linkelem
  • szanics
    #28
    Ma vagy hétfőn lesz valami bejelentés az sigames.com-on a játékkal kapcsolatban.
    Mivel elvileg 20 nap múlva jelenik meg, szerintem a Gold Demo érkezik, majd nézelődjetek Ti is.
  • báttyó02
    #27
    na lassan nekem is le kéne szednem azt a demót :)
  • szanics
    #26
    A BETADEMÓS BÜDÖS KURVA ANYJÁT A JÁTÉKNAK!!! AZ EHM2005.EXE HIBÁT ÉSZLELT...
  • robotnyk
    #25
    Kariya hozzám b@szott eljönni
    na majd a fullban :)
  • szanics
    #24
    Na, itt az előszezon utolsó meccse:

  • szanics
    #23
    jaja, kösz. Remélem, ezt már meghekkelik rendesen :DDD
  • robotnyk
    #22
    úgyérted a játékosok nem mozognak folyamatosan? igen, nekem is olyan. az előzőnek csak a demojával játszottam, mert nem volt normális krekkes riliz :)
  • szanics
    #21
    jaja, szerintem is.
    Coloradóban kikapni nem szégyen, de sajna 2-5 lett... :(
    A meccsnézetnél Neked is beszaggat a kép vagy folyamatos? (előző nem volt meg, nem tudom, milyennek kell lennie)
  • robotnyk
    #20
    Flyers rulez :)

    az irányítás, csapat kijelölés kicsit bonyolult, egyszerűbben is megoldhatták volna. még csak beta demo, jó lesz ez.
  • szanics
    #19
    A második edzőmeccsen megvan az első győzelem, kezdek belejönni! :DDD
    Philadelphia Flyers-Vancouver Canucks 5-2
  • szanics
    #18
    Na újrakezdtem a demót, ezúttal nem b@sztam el és bejelöltem két frankó kapust, akik nem mennek el.
    Viszont az előző mentésben vsz bug volt a probléma, mert sehogy sem tudtam változtatni a meccskereten, most meg minden gond nélkül megy.

    Az első meccs mindjárt más is lett: 4-4 a LA Kings ellen, de az alapozás miatt penetráns fizikai állapoban voltunk, úgyhogy a végén álltak föl 4-2-ről.
  • szanics
    #17
    Na most az előszezonra ugye 22 játékost (20+2) nevezhetek. Csakhogy nekem az egiyk nevezett kapusom Szuper Levi volt, aki viszont nem lett leigazolva, így távozott. Most nem tudom folytatni a játékot, mert úgy néz ki, előszezon közben nem változtathatok keretet, viszont csak egy kapusom maradt, amivel nem lehet kiállni egy meccsre sem.
    Faszán ügyes vagyok :DDDD
  • szanics
    #16
    Egy kérdés: nem tudom, miért de a válogatottból visszatért játékosaim egyszerűen nem kerülnek be automatikusan a 22-es keretbe, és félórája keresgélem, de sehol nem találom a menüpontot, ahol be lehetne őket rakni, addig meg nem tom folytatni a játékot.
    Szóval hol lehet dress/undress players?
  • báttyó02
    #15
    :DDD
  • szanics
    #14
    Hát ez valami eszméletlenül jó! Még csak az edzőtábor kezdődött el, de egy pillanat alatt rájöttem, hogy fogalmam sincs a jégkorongról!
    De megtanulom, go Flyers, Valerij Bure és Szuper Levi már az enyém! :DDD
  • szanics
    #13
    vájjámá, ennek semmi köze az EA-hez, Fater! :D
  • AnuluWork #12
    Gondolom a Total Clubhoz hasonló lesz a kivitelezés, csak itt az NHL legújabb engine fog zakatolni, amire írtak egy manager részt is. Ismerve az EA-t, hamarosan jön majd - ha ez sikeres lesz - egy NBA, NFL, Tiger Woods, NASCAR, stb. manager progi is. :)
  • Drizzthsz
    #11
    Bazdmeg! Azt a magyarítást ki csinálta, amelyikben van olyan, hogy Jimmi Jump berohan a pálylra? Nagyon LOL!
  • báttyó02
    #10
    én nám láttam,csak nhl Eastside Hockey Manager-t