46
Képregény Fanoknak kötelezö!!!
  • peppino3
    #46
    magyarositás kéne hozá
  • Eye-scream
    #45
    Nem volt vele hasonló problémám, szerintem meg kellene próbálnod letölteni újra, vagy feltenni a legújabb Daemont...
  • SkunkliX
    #44
    sziasztok ! én játszottam az első résszel , nagyon rendben volt most leszedtem a 2.at , daemonnal fel akartam rakni és kb -90%nál Lkezd hibaüziket írogatni , csak kihagyással telepít tovább, aztán persze nem is m1 a game.találkozott már valaki ezzel a problémával ?lécci segítsetek mert nagyon fáj :)
  • Eye-scream
    #43
    Topikáp...néhány intelligens képregény :)
  • Szabi DEMON
    #42
    Ant tényleg rúlzzzz mitn ahogy maga a game is.
  • ThugEdge
    #41
    és erre van tipped?tank lesz?az előzőnél már csak sky king maradt és úgy tudtam megcsinálni,hogy folyamatosan pucoltam odébb meg felszállással operáltam ami ilyen nagyot robbant maga alatt:)
    egyébként nagyon tetszik ezután sztem megnézam az előzőt is
  • Eye-scream
    #40
    Nem ismétlődik, az első küldetésben a beállítás feléig jut el, utána jön az intermezzo a múltban és aztán folytatódik. Sazl tulajdonképp két részre osztottak egy küldetést és középre beszúrtak egy másikat.
  • ThugEdge
    #39
    és ez hányszor ismétlődik?
  • Eye-scream
    #38
    Nem megint az van, hanem folytatódik. Mivel a történet is képregényszerűen van megoldva, azért van ez a "és eközben a múltban" cucc :)

    Egyébként újrakezdtem az első részt, és meg kell állapítanom, hogy jobb volt azért... Sokkal több mellékküldetés és belső poén akad benne.
  • ThugEdge
    #37
    na sikerült,de következő utáni pályán már megint ez van,ez egy kicsit elkedvetlenít:(
  • ThugEdge
    #36
    köszi,amúgy ha kész a módosítás azt majd észreveszem?vagy mi lesz?
  • Eye-scream
    #35
    Az elég kemény küldetés. Mikor jön a tank, Tricolor-al meg tudod vakítani, és akkor nem tud lőni. Black Jack dobálja a savas kártyáit, Diablo meg sorozza tűzzel. Ha jól csinálod senki meg se sebesül közben, csak figyelj a majmokra akik jönnek. Őket legcélszerűbb Tricolorral betámadni, a nácikat meg Diablo tudja könnyen elintézni. Black Jack meg segítsen annak akinek nagyobb szüksége van rá.
    Ha Sky King-et megakasztják nem kell aggódni, nem fogja az egészet újrakezdeni, csak azt a "szegmenst" amit éppen csinált. Szal ha nagyon nagy gáz van akkor vond be őt is a küzdelembe nyugodtan. Ja és a majmok fontosabbak, a nácik legtöbbször nem tudják megszakítani a módosítást, mert Sky King védve van a golyók ellen.

    Egyébként a küldetés végére nekem is 1 emberem maradt életben :D
  • Eye-scream
    #34
    DC++
  • ThugEdge
    #33
    ott vagyok megakadva,hogy skykinget kéne védeni amig módosítja a ruháját(?) és jön egy tank meg katonák meg majmok és nem igazán tudom kitaktikázni:(esetleg vmi 5let?
  • Kovász
    #32
    Nah hali emberek!
    Most próbáltam ki ezt a játékot, és qrva jó!!

    Az lenne a kérdésem, hogy az előző részt lelehet tölteni vhonnan (egy torrent link lenne a legjobb), mert arról sajnos lemaradtam
  • Eye-scream
    #31
    Úgy kb. a közepe felé jársz, pontosan nem tudom mennyi van.
  • Eye-scream
    #30
    Igen, a weak a gyenge
    Egyszerűen kijelölsz egy másik akciót
  • ThugEdge
    #29
    hali
    a weak az ami ellen gyenge az ellen ugye?
    még1,hogy egy adott támadási módot,hogy kell visszavonni?
  • vortob
    #28
    Hány küldetés van a gameba?
    Most tartok ott hogy el kell menni Bulletért, mert a csunya Blitzkrieg elrabolta:(((
  • ThugEdge
    #27
    kellett egy rebút
  • ThugEdge
    #26
    na fasza felraktam a fullost és ez a hibaüzi vár:
    could not create ID3DXFont
    vmi 5let?
  • ThugEdge
    #25
    köszi királyság
  • Eye-scream
    #24
    Rövid útmutató:
    1.:Ajánlott már az elején feljebb tenni egyel a nehézségi szintet mivel alapból easyn van. Egyébként fasza, hogy a szokásos 3 helyett mindjárt 5 opció van kapásból.
    2.:Mindig illik odafigyelni az ellenség mivel szemben ellenálló, és mi ellen gyenge.
    2/b:A saját karaktereidnek is vannak ilyen erősségei/gyengeségei, azokra sem árt ügyelni
    2/c:Kis SPOILER sajnos a játék vége fele az ellenfelek 90% csak az elektromosság ellen gyenge. Érdemes észben tartani.
    3.:Ha valamelyik karaktered nem tud lőni, akkor sokszor jobb, ha lámpaoszloppal/autóval nyomulsz a sima támadások helyett.
    3/b:Ugyanez áll, ha az erőid ellen rezisztens az ellen.
    4.:A stun/hypnotize és hansonló erők sokszor nagyon jól jönnek.
    5.:Ugyanez áll a robbanó hordókra és ládákra. Ráhajíthatod az ellenre, vagy belelőhetsz mikor mellette áll. Ugyanakkor nem árt figyelni, mert az AI ezekről nem vesz tudomást, és szépen felrobbantja magát-veled együtt.
    6.:A területre ható erők használatakor nem árt ügyelni, hogy senki se legyen a célterületen. Nagyon be lehet szopni, ha az enemy pont resisteli, a saját hőseid meg stunnedek lesznek. A kilövő meg ott áll 0 energiával.
    7.:Ha nagyon kevés az életerőd akkor először keress HP canistert, ha nincs akkor használd el a kis medált (Heroic renival). Nem tanácsos várni(mégegykicsitkibírom) mert ha KO lesz a hős akkor csak 1/4 életet tölt vissza.
    8.:Sokszor küldetés közben is kapsz új secondary objective-eket. Nem árt figyelni, hogy ne a végén derüljön ki, hogy jé, ezt is meg tudtam volna csinálni.
    9.:Állítsd össze jól a csapatodat. Pl. ha van 3 gyors, repülő hősöd, akkor nem célszerű negyediknek betenni valakit, aki olyan lassú mint a reumás csiga, mert lelassítja az egész bandát.
    10.:Használd ki, ha egy hősöd tud repülni. Oltári nagy előny, ráadásul lehet cselezgetni vele. Pl. megvárod míg az ellen elindítja a támadását, majd elegánsan eltűnsz egy ház mögött...
  • ThugEdge
    #23
    értem
  • Eye-scream
    #22
    Köszi :)
  • Seth
    #21
    Ja igen, de civil épületekért jár a minusz
  • Seth
    #20
    Ha rombolod a környezeted az minusz pont a presztizsből....tehát nem jó...elég rövid volt???
  • vortob
    #19
    Nem, akármit lerombolhatsz. Pl., most jártam egy olyan küldetésnél ahol egy bázisra kellet behatolni és egy objektumot megsemmisiteni. De a bázisba sok sok őr van ezeket valahogy likvidálni kell. Nos, ha beszállunk a melletünk lévő leparkolt panzerbe akkor a küldetés sérülés nélkül is megoldható:) De ezzel nem csak a célpont épületet hanem az egész bázist eltörölhetjük a térképről.:)
  • ThugEdge
    #18
    na ha má így felélénkült a topic:)az lenne a kérdésem,hogy a különböző objektek szétrongálásának:)) van e vmi szerepe?növeli a skillt vagy inkább csökkenti az erőt?szívesen olvasnék egy rövid útmutatót a gémhez:)
  • Solid Snake
    #17
    Kira a logod
  • Eye-scream
    #16
    Na megkönnyebbültem :D Csak hajrá!
    Egyetlen sírásom, hogy a régi skinek nem kompatibilisek ezzel...kár. Remélem lesznek majd jók ehhez is azért.
    Amúgy szvsz a legjobb hős Quetzacoatl, legalábbis az újak közül. A simában Diablo volt a kedvencem :)
  • ThugEdge
    #15
    kezdek rájönni:)tetszik,hogy meglehet állítani és kidolgozni a taktikát,egyenlőre a bőrgatyás pogároknak adok mindent elsöprő,már-már túlzásba vitt disztrojt:)
  • ThugEdge
    #14
    én most néztem bele a demóba,hát egyáltalán nem mondanám,hogy tratégiás vagyok vagy rpg vagy mi isten nyila,de ez sztem tök jó,úgy tünik,hogy egyszerű a kezelése is,graf sztem hangulatos,nemtom,hogy az teljesben van e vmi tutorial az ilyen kezdőknek mint én
  • STREEX
    #13
    Nektek ki a kedvencetek?Nekem ANT
  • rorr
    #12
    NAGYON JÓ KIS JÁTÉK EZ!
    Az Irrational a kedvenc játékfejlesztő csapatom!
  • Eye-scream
    #11
    Mivan, ennyire nem érdekel senkit nem érdekel ez a game? :(
    Én épp most játszottam végig és szvsz qrvajó. Nem akar valaki multizni? :) Addig előveszem az első részt egy kis nosztalgiázáshoz.
  • Eye-scream
    #10
    Letöltöttem DC-ről és kipróbáltam. Qrvajó-akárcsak az első rész. A harcok most is ugyanolyan élvezetesek, jó a karakterfejlődés és nekem nagyon bejön ez a tipikus "gagyi amcsi képregény" sztájl :)
    Ugyanakkor a KOTOR-mintájára a grafikai fejlesztés kb. nulla, de ez legalább nem akad.
    Kár, hogy ez is ugyanarra a sorsra jut majd idehaza, mint az elődje... :(
  • Tatyla
    #9
    annyit várhatsz vele...
  • Eye-scream
    #8
    Mennyiben változott? Nekem nagyon bejött az első rész, szal tuti letöltöm, de ha nincs semmi egetrengető akkor várok vele amíg ki nem végzem a kotort. :)
  • Shep
    #7
    ugyanaz mint az első volt, mert akkor nem érdekel?