77
Eurotrip - egy idióta amcsi film...
  • Armagedown
    #77
    Az elején a medencés jelenet a legjobb.
    Nem ezt a lovat akartam
  • sbela
    #76
    szerintem is az "european ass" az európai segg.
  • Fergio
    #75
    inkább azt mondja hogy igazi európai segg
  • mama2
    #74
    Skúzííí:D:D N agyon állat a film. Én 3x néztem meg és mindannyiszor tetszett. Legjobb jelenet az volt amikor a fiús csaj(n em tom hogy hívják:D), kiveszi a colát erre meg Cooper: -Igazi amerikai popsi-(csaj feláll) -mi van?- -Semmi-:D. Nagyon nagy, de a legjobb mégis az amikor dugnka mike meg a csávó a gyónterembe(vagy mibe), aztán a néni megm megy oda:-Atyám megcsaltam a férjem, maga szerint isten megbocsájt? -Igennnnn!!!- Néni oda néz, erre mike segge a üvegnek vágódik:D Nagyon nagy:D. Holnap megnézem megin:D mi skúzíí:D.
  • Tsippsy2
    #73
    Na mindegy azért nekem tetszik!
  • Tsippsy2
    #72
    "Melegnek hangzik - én lány vagyok - kicsit meleg!"
    ÁÁ imádom az elejét :) a szinészi játéka nagyon tetszett az elején. Az arc játék szint kiválló!

  • Tsippsy2
    #71
    Ez nagy film, főleg ha megvannak a kivágott részek :)
    De azért ez a "de én is lány vagyok feeling" megmaradhatott volna.
    Az elején nagyon bejött. De aztán elpunyult,és azzá vált aki...
  • Szabi1991
    #70
    fentvan torrenten magyarul..

    "Mivel a "kép anyag" vágatlan (cenzúrázatlan), ezért a TV2 által leadott (cenzúrázott) adás, néhol angol szinkronnal lett pótolva!"
  • bauer15
    #69
    meg amikor éneklik a a Scotty-is dal az is iszonyat hülyén hangzott
  • Szabi1991
    #68
    lol :))

    hát igen az a "nem ien lovat akartam" az elég zavaró volt , de amúgy jó sztem a szinkron :)
  • Szabi1991
    #67
    Jó kis film , nekem tetszik :)
  • Fergio
    #66
    Szerintem feliratosan sokkal jobb a film mint igy szinkronosan. Cooper is ugye azt mondja hogy nem ide parkoltam a kocsim és nem azt h nem ilyen lovat akartam. Lefordíthatták volna normálisan.
  • Prof William
    #65
    Szkúzi! Szkúzi!
  • stargatelost
    #64
    a Smallville mellett becsúszott egy kis európai túra :D
    jelen volt a fél szinkrongárda, ami persze engem egyáltalán nem zavart, szeretem a Smallville-es hangokat :) (Markovics, Seszták, Roatis, Csondor)
  • wesker24
    #63
    Én egyből 2 helyet tudok ahol lehet kapni az Eurotúrát !!!

    Mindkét helyen a tékában lehet kapni de persze csakis feliratosan !!!
  • yeppy
    #62
    télleg lehet szinkronosan kapni...
    ott a szombathelyi videcenterbe vagy hol..
    csak kicsit furi h mo egyedül itt lehet kapni...
    mégcsak feliratosan se találtam sehol..
    bár azt se hiszem h a tv2 leszinkronizálta...
  • Wittgen
    #61
    az alagutas jelenet volt a legtutibb :-)
  • sharpshooter #60
    TV2, május 20., vasárnap, 21.00

  • jimyke1
    #59
    http://www.videocenter.hu/index.php?mode=film&id=MTY2LjMzMC4xNzAu

    van magyarul a film
  • OPM
    #58
    torrentspy.com
  • Lyan Kyj
    #57
    nincs szinkronosan
  • drot
    #56
    nem tudjátok honnan lehet letölteni?ha lehet szinkronosan.
  • Lyan Kyj
    #55
    kivettem tékából
  • OPM
    #54
    megvetted origiban? vagy tudsz valami jó torrent helyet? :)
  • Lyan Kyj
    #53
    Az extrákat vágjátok?
    kiderül, h annak a túristacsoportnak a szervezője, amelyikben Mike a vatikánt látogatta a "mi scusi"-s csávó a főnöke. Betérnek a panzióba, utánaérdeklődni, hova mentek (így tudták meg, h a vatikán felé mennek). A fényképezős csávó ismét beszívja ott^^
    van még több, nagyon jó kimaradt jelenet, ajánlom megtekintésre a dvd-n!
  • Lyan Kyj
    #52
    [egyetért]
  • j0nNyKa
    #51
    azt en sem ertem, hogy anglia, hollandia, nemetorszag, meg olaszorszag miert keleteuropa, de a film tenyleg nagyonnagyon odaver :]
    nekem talan 2 dolog maradt meg a legjobban: a "Mike" occse, mikor Hitlert jatszik
    meg az a beszolas, hogy "this is not where I parked my car"
  • OPM
    #50
    [egyetért]
  • Reyes
    #49
    Szvsz meg a Cooltúra egy kibebqaxott nagy ótvar szar film, amit inkább letagadok...

    Ez viszont...Mi scuzi, mi scuzi..legnagyobb:D:D:D
    Jajj, meg amikor stoppolnak, és jön a német...wáááááááá, mégnagyobb...
    SZUPERZÖLD--->tudom, nem az a topic, de ez melyik filmben volt?;)
  • juzosch
    #48
    Nem csak kelet-európát figurázzák ki. Minden országot ahol járnak, amerikától kezdve angliát, németeket, hollandokat, stb...
  • Bandew
    #47
    Nekem is elment egy délutáni kikapcsolódásnak.
    De annyira nem ájultam el tőle, ha már muszáj ennél a kategóriánál maradni a Cool Túra szvsz jobb.
    Amúgy felesleges állandóan besértődni, mint a kisgyerekek, amikor kifigurázzák Kelet-Európát. Ha már itt tartunk pl a Már megint egy dilis amcsifilmmel saját magukat figurázták ki és sztem az is egész jó kis vígjáték volt, bár sokaknak nem esett le és lefikázták.
    Ja és sztem az Eurotripben az volt a legjobb poén amikor a MU-esek énekelték azt a nyálas indulót és közben keménykedtek. :-)
  • OPM
    #46
    bonjorno!
  • Tomalak
    #45
    Már nagyonsokszor láttam és mindig élvezettel néztem végig hatalmas... Mi scuzi, Mi scuzi
  • dorcsikk
    #44
    Hy! Sztem nagyon jóó film! De főleg a zene! :o) Rég láttam már egy ilyen jó filmet! Cool!
  • Lyan Kyj
    #43
    szégyelld is..menj, nézz gumimacikat...
  • magus
    #42
    olcso fos, szegyelljemagat annak akinek tetszik. ha tenyleg ezt gondoljak (marpedig igen) az amerikai fiatalok europarol akkor tenyleg egy muskatli ertelmesebb naluk

    olcso szar helyzetkomikumok es a tudatlansagukbol fakado viccek

    egyetlen egy jo poenvolt benne amirol ok meg csak nem is tehetnek, azok az eszmeletleg akcentussalbeszelo szurkolok

    szegyellemmagam hmegneztemezt a filmet:((((
  • sadvagabond
    #41
    megnéztem.kibe jó film volt.10/10-es.hasonló filmet tud valaki mondani?mármint ilyen könnyű hülyeséget.
    nézetem volna még...
  • wesker24
    #40
    Szerintem is nagyon király kis vigjáték csak az a baj hogy még nem jelent meg szinkronosan pedig nagyoon jó lenne már dvd-n is megjelent de magyar felirattal hogy a franc enné meg !!!!
  • Dichter
    #39
    Igazából teljesen szerintem csak elsőre élvezhető. Mikor másodszor néztem, már csak mosolyogtam rajta. Mondjuk mostanság ez is nagy teljesítmény a filmektől.
  • sadvagabond
    #38
    na úgy érzem megnézem...