62
Yourself! Fitness PC
  • ozr
    #62
    Mégsem a program vagy a crack, másoknál működik.
  • ozr
    #61
    Bár kezdek gyanakodni, hogy a program rossz, vagy a crack...
  • ozr
    #60
    A single player elindítása után azonnal jön a felirat, tehát addig nem jutok el, hogy beállítsam.
    A multi player elindul, lehet is állítani mindent, de úgysem ment.
    A monitorom 75Hz-en menne, de a beállításoknál ott 72hz a legtöbb.
    Próbáltam 60Hz-re is beállítani, de a single player indítás után azonnal:
    OUT OF RANGE
    Azért köszönöm és ha valakinek van ötlete azt szívesen venném.
  • pxxl
    #59
    állítsd be a játékban hogy mennyi legyen a frissítése a monitornak. ha pl 60Hz-en használod, a játék meg 75Hz-en használná akkor jön az OUT OF RANGE felirat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy google-el 1 perc alatt megtalálta a választ
  • ozr
    #58
    Sziasztok!
    Valaki nem tudna abban segíteni, hogy miért írja ki a wolfenstein.exe indítása után az OUT OF RANGE feliratot?
    A gépem elég jó, tehát a teljesítmény megfelelő, azzal nem lehet gond.
  • Random_
    #57
    Most láttam küldtél PM-et. Megoldódott a problémád?
  • Random work
    #56
    bővíteni nem lehet videókártya memóriát csak lecserélni az egész kártyát újabbra nagyobb teljesítményűre

    meg kell nézni mi a követelménye a programnak és ennek ismeretében kell venni kártyát
  • zsuzso100
    #55
    Egy megoldást találtam a hibára. Kicsi a videókártya memóriája. Remélem csak ez a gond, mert különben feleslegesen venném meg.
    Lehet, hogy bővíteni is lehet...fogalmam nincs az ilyen dolgokról :-(
  • Random work
    #54
    Nem tudom mi lehet a probléma így elsőre mert már nagyon régen találkoztam a programmal.

    Talán próbálj visszaolvasni ha még nem tetted meg hátha segít.
  • zsuzso100
    #53
    Senki nem jár erre????
  • zsuzso100
    #52
    Nekem nem indul el a program.
    Olyan problémám van, hogy mikor elindítanám az exe fájllal, csíkoz egyet, és leáll.
    Mit állítsak? Vagy mi nem jó??M
  • yecgaa
    #51
    előszöris ne legyen írásvédett a fitness.ini, aztán megnyitod jegyzettömbel és ahol találsz olyan számokat hogy 640/480 azt a két számot beállítod 1024/768 vagy amilyen a monitorod..
  • Tockos
    #50
    régen nem írt ebbe a topikba senki sem,elovettem a cuccot mert megint egy kicsit leakarnák fogyni mint a multkor sikerult ezzel a progival,de most LCD monitorom vanes azt àja ki hogy out of range és nem indul a progi.Ha lenne valakinek valami otlete nagyon megkoszonném.tudom hogy a fitness.ini fájlt kell valahogy megbuherálni de nem tudom hogy hogy.Koszi
  • VivienS
    #49
    Sziasztok!

    Sikerült letöltenem ezt a progit, de szerintem a crack file nem jó hozzá. Mindig kiakad a figyelmeztető ablaknál. Aztán meghal.
    Ha valakinek van működő crackje, vagy valami ötlete, légyszi küldje el:
    [email protected]
  • Random_
    #48
    Olvasgattam kicsit a hivatalos fórumon és olyan hibát jelentettek sokan, hogy a játék teljesen értelmetlen képfrissítési frekvenciát állít be induláskor amit nem bírnak a monitorok. Az én monitorom is elkezdett össze vissza zizegni nem láttam semmit csak a hangokat kallottam ebből gondoltam, hogy amúgy a game megy.

    A játékhoz megjelent egy patch ami elvileg javít hibákat, de nekem crack-elt volt és nem tudom csinált-e valamit vele.

    A lényege az egésznek, hogy van egy ini file a könyvtárában (fitness.ini) és ezt szerkesztettem. Átírtam, hogy ablakban fusson és azonnal jó lett gondolom azért mert akkor a win beállításaival fut nem saját felbontással. Itt pár dolgot még lehet átállítani, de nem sokat.
    Az egész configolás szinte az ami az ini fájlban található.
  • atikusz001
    #47
    Hogyan csináltad meg?Mi volt a gond?
  • Random_
    #46
    Megcsináltam probléma tárgytalan.
  • Random_
    #45
    Nekem is ez a gondom nem jelenik meg normális kép!
  • Duddits
    #44
    Háát, én nem találkoztam ilyennel.
  • atikusz001
    #43
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám hogy mikor inditom a játékot azt irja ki hogy out of range.Tudnátok segiteni hogy mi lehet a baj?
    Előre is köszi!
  • Duddits
    #42
    Aham. Szólj ha segíthetek valamibe.
  • Jani-B
    #41
    Ezt nem lehet, hidd el, próbáltam... Az Xbox-os átírás miatt. Exe-kben főleg csak azokat lehet fordítani, amik alapból windows alá készültek. A reményt aztért még én sem adtam fel. Kutatok a megoldás után.... Engem inkább az zavar, hogy az angolszász mértékegységeket sem lehet metrikussá tenni. pl lbs -> kg, így kénytelen vagyok "kézzel" átváltani.
  • Duddits
    #40
    .exe-t már könnyen lehet szerkeszteni... Vannak rá progik...
  • Jani-B
    #39
    Magyarítást ne nagyon várjatok. A szövegek a játék exe fájljában vannak, és nem egyszerű őket elővarázsolni. Mondhatni lehetetlen. Ehhez a játékhoz pedig nem hiszem, hogy adnának ki editort. A feladatok nevei viszont fordíthatók, de ékezet nem használható :((( Szvsz nem lesz hozzá magyarítás.
  • Thanatos
    #38
    hát szvsz ez az olyanok játéka akiknek nincs elég akaraterejük, bár lehet azoknak se... :DDD
  • Duddits
    #37
    Sok sikert.
  • báttyó02
    #36
    hehe ez a játék odabasz!!!99 már most látom :DDD
  • Tockos
    #35
    Nem lenne rossz hozzá valami magyaritás de szerintem pár leforditott szo utan csak csinálnod kell a gyakorlatokat,én már a 22-ik-nél tartok
  • Tockos
    #34
    Szerintem szuper ez az fitnesz szimulátor ahogy megláttam rogton megvásároltam mivel egy kicsit tulsulyos vagyok és szukségem van valami inspiráciora hogy fogyizzak.El is kezdtem 15-én és azota a progi segítségével sikerult 4 kilót leadnom.Rendszeresen tornázok 15-30 percet.Szerintem nem rossz hogy nem kell kimozdulnod sem és csinálhatod Maya után a gyakorlatokat.Szerintem bomba szuper
  • Duddits
    #33
    Az edzést? Végre valaki csinálja... Én is csinálnám, de most megyek síelni...
  • Bandee
    #32
    most már lassan 2 hete csinálom, kezd hatása is lenni
  • Duddits
    #31
    De én nagyon örülnék egy magyarnak, mert nem vagyok otthon az ilyen szavakba.....
  • Duddits
    #30
    Jaja. De tök buli. Lehet, hogy belefogok.
  • Shan
    #29
    Annyit azé' monnyunk el, hogy nem játék...Esetleg játékos edzés otthon a gép előtt, virtuális edzőnénivel...
  • gemgeza
    #28
    Nekem egy olyan problemam lenne, hogy amikor elinditom kijon a "vigyazz magadra nehogy meghalj" stb. szep kep es csak allunk. Semmire se reagal csak a kill-re :) Tud valaki orvossagot a problemamra?
  • Duddits
    #27
    Ez félre ment...
  • Voltan
    #26
    Igen. Ne használj Windows 98-at.
  • Duddits
    #25
    Miért? Szerintem próbáld ki Te is, tök buli.
  • Lacc
    #24
    No, lehet, hogy mégiscsak egy bestseller játékkal lesz dolgunk? :D
  • Duddits
    #23
    Bakker gyerekek! Nagyon nagy ez a cucc.... Leszedtem, kipróbáltam, király... De azért valami magyarosítás nekem nem ártana...