18
  • Golden gate
    #18
    Diana csak a fia miatt volt boldog!!!!!!!!!!
  • Golden gate
    #17
    Egyes lapok azt írták,hogy túlélte a sofőr,és nem tud ill nem emlékszik semmire?..Mások azt mondják szörnyethalt mi is az igazság??!Sok relytély van a világban A HALGATÁS ÁRULÁS....
  • Golden gate
    #16
    :Al Fay igaza lehet abban,hogy merénylet történt" még a mai napig ill az elkövetkezőkben nem fog lezárulni az ügy hisz Vilmos azon vn hogy kiderítse az igazságot ...
  • Golden gate
    #15
    huuu
  • raingun
    #14
    Kit érdekel, nem vagyunk angolok, se sorozat függő vénasszonyok!
  • TeszteloPontHu
    #13
    "tökéletesen felépült (másra nem amnéziás) testőr"

    Ebben nincs semmi fura. Mivel a testőr rövid távú memóriája sérült ("törlődött"), ezért csak a baleset körülményeire nem emlékszik, a korábbi emlékei megmaradtak. Ez kismilliószor fordul elő baleseteknél.
  • Gyumika
    #12
    Biztos hogy még mindig van egy-két "jóember" aki még nem lakott jól Diánából.Vagy szeretne a figyelem központjába kerülni újra,ne hogy elfelejtsék.
  • Benoke
    #11
    Leosztott projectet kéne alakítani erre is.
  • Gyumika
    #10
    A Hercegnő nem "kötődött" a magyar"uralkodó-házhoz", igy újra lapratenni már csak példányszám emelés miattlenne érdemes.Ennyi idő után már hagyni kellene tényleg nyugodni.
  • Scooter21
    #9
    Én személy szerint nagyon sajnáltam mikor meghalt! De még most se értem miért kellett ennek bekövetkeznie!? Nyugodjon békébe! God Save The Queen!
  • fapapi
    #8
    Ezt már minek firtatni ami történt megtörtént sajnálatos eset. Bár minket magyarokat szerintetm nagyon hidegen hagya ez a halál eset. Nem hiszem hogy ez számunkra toronymagas hír érték. Vagy lehet én vagyok a kőbunkó. Ezeket a milliókat amit erre fordítanak miert nem adják inkább segélyre ha ilyen sok van belole.
  • davos80
    #7
    Én is ezt írtam, nemtom miért baj ez.
  • Laci73
    #6
    Nem az emlékét piszkálják egyesek, csupán bebizonytani akarják hogy a halála nem volt véletlen. Ellentmondásos tanúvallomások, eltűnt vérminták, semmire sem emlékező, de tökéletesen felépült (másra nem amnéziás) testőr, a közismerten ellenséges háttér - túl sok a gyanús elem. Gondolj csak Kennedyre és Dallasra.
  • Munch
    #5
    Mértnem hagyják már békén Dianat??!
    Ebben is csak a dollármilliókat látja a média. :(
  • haxoror
    #4
    Mert gondolom ugyan azt írta mint most én hogy ki a szart érdekel hogy 7 és fél éve hogyan halt meg. Meghalt, eltemették, ennyi. Esetleg még belekeverhetnénk az UFOkat is.
    Tudom hogy kell a cirkusz a népnek de ez azért már tényleg túlzás, nem hiszem el hogy az angol zsaruknak tényleg nincs semmi más dolguk mint piszkálni a múltat és felzaklatni a kedélyeket megint, vagy a sofőr vagy a paparazzik lesznek úgy is a bűnösök mert kizárt hogy a titkosszolgálatra rá lehetne húzni ezt az ügyet (már ha ők voltak) szal szerintem TOTÁL FELESLEGES EZ AZ EGÉSZ.
    Az ezredfordulón volt egy felmérés hogy az emberek kit tartanak az elmúlt ezer(!) év legnagyobb emberének, szerencsére ha jól emléxem Guttenberg nyert de Diana is benne volt a top 20-ban, nem mintha ezzel csorbítani akarnám az érdemeit de ilyenkor komplett temetők forgolódhatnak görögországban hogy még ma se érett az emberiség a demokráciára és a fél világtól el kéne venni a szavazati jogát a hülyesége miatt...
  • h4x0r
    #3
    Egyetértek. Buta egy baleset volt, de szerintem inkább a paparazzik voltak (akár közvetve, akár közvetlenül) a hibásak.

    /OFF miért törölték az #1-es hozzászólást?
  • Killgore
    #2
    Nyugodjék békében.