21
Nokia 7710,a csúcstelefon!
  • ZilogR
    #21
    UP!
  • ZilogR
    #20
    Jah, most látom, h másfél éve nem járt erre..., akkor nehéz lesz :P
  • ZilogR
    #19
    Egy kis UP, nameg nosztalgia:

    Cannon3all: sikerült találnod hozzá vmit? Bármi jól jönne, de még egy normális médialejátszóra sem akadok.

    Filmeket sikerült vele nézni?

    Ha nincs benne SIM, akkor van rá módszer h beinduljon? (Nekem van egy ősi holland TELFORT-os SIM-em, azzal szoktam telókat éleszteni, de hátha menne a "repülő mód" SIM nélkül is?!?!)

    Mi lett a jó öreg PSION-ból, kár, hogy a programozók nem mentek utána és nem fejlesztettek a 7710 alá annyi cumót, mint anno a kis pda-kra (PSION S5-re vagy akár Revo-ra rengeteg jó dolog van).

    Örülnék, ha felélénkülne ez a topik is, már csak nosztalgia miatt is - az Android mellett ez nem rúg labdába, de mégiscsak érdekes kis masina...
  • ZilogR
    #18
    ha valakinek van a készülékhez BÁRMILYEN kiegészítője/kézikönyve/használt, de nem lötyögő gyári előlapja/cerkája/stb... legyen szíves, küldjön egy privátot!

    Kézikönyvért nagyon hálás lennék! (Tudom, van pdf, de az mégsem ugyanaz!)
  • Cannon3all
    #17
    Nekem ilyen telefonom van látom a topik halódik de megkérdezem:Nem tudtok véletlenül olyan oldalt ahol ehez a telóhoz progikat,játékokat lehet találni?
  • circa
    #16
    Mondjuk azon is gondolkozok, hogy marad a régi telóm (6230), és veszek inkább egy PDA-t (ASUS A620BT-re gondoltam)
  • circa
    #15
    Faszául meghalt ez a topic is, pedig most akarok telót venni, és ezen is gondolkodom, azt hittem itt majd látok valami használható véleményt vagy észrevételt.
  • soprano
    #14
    60 ezer Ft-ért láttam egy "külföldi barátunknál"
  • cyrus #13
    nnaaa.....
  • cSuwwi
    #12
    sms írásnál amúgy nem egy nagy eresztés szvsz a beírós módszer. volt régebben egy motorola accomplim (ha jól tudom, ez volt az első pdaszerű telefon), abban is volt ilyen fícsőr, de lehozva a képernyőbillentyűzetet (lévén 4 gomb volt rajta össz-vissz), hamarabb beírtam, mint bekarcolni a betűt, talán felismerte, talán nem kellett javítani, stb.

    remélhetőleg már javítottak a technológián azóta, akkor még jó is lehet, de akkoris mindenképp lassabb.
  • davos80
    #11
    Nem ilyen telefonja volt a tejesembernek az Argo-ban?
  • KeKKSZike
    #10
    Hát nekem ez a telefon BIZTOSAN nem kéne!
  • Sephi
    #9
  • Shadow_THH
    #8
    tényleg tony ma csak 2 topicot nyitottál pedig ma 3 telefon jött ki
  • Shadow_THH
    #7
    nem a sony ericssonnak és a motorolanak ellenfele a nokia.
    a nokiának ellenfele a sony ericsson és a motorola ! :)
    mert még igy is elsöprő piaci előnye van, bármennyire is próbálják azt a sok szar design-val eltolni :)
  • Met
    #6
    beszélj SZÉPEN
  • soprano
    #5
    amúgy szerintem is jó teló,talán a legigéretesebb eddig,csak az érintőképernyő elég "érzékennyé" teszi,de mondjuk a PDA-k versenytása is lehet idővel...
  • soprano
    #4
    Te figyi,már bocs,de ilyen topic még nem volt! Eddig az volt a bajod VEZZZZEEEE,hogy olyan topicot nyitok ami már van,úgyhogy HÚZZÁL EL INNEN ÉS HAGYJ BÉKÉN A PICSÁBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Met
    #3
    figyi, itt nem osztanak jutalmat annak aki a legtöbb topicot nyitja
  • Taranov
    #2
    Nem rossz, érintőképernyős telók közül talán ez lesz a leghasználhatóbb. Gondolom csak, hogy ezzel lehet fő vetélytársa a Sony Ericssonnak és a Motorolának.
  • soprano
    #1