18
  • soul15
    #18
    King!
  • Robeast
    #17
    Olyan nagyon csak nem lehetett drága, mert "A fejlesztésért a Warner Bros. Interactive Entertainment házi stúdiója, a Monolith Productions felelős..."
  • akyyy
    #16
  • The Hedgehog
    #15
    szerintem irtó nagy baromság lesz a WoW után...
  • irkab1rka
    #13
    A matrix online nagyon lamának tűnik és nagyon egybe csúszott a wow-al. Gondolom a jogok meg drágák voltak.

    Az évtized bukása következik, ta-da-da-daaaam :)
  • AnuluWork #12
    Mi is ennek a játéknak a lényege?

    Mert a cikkből ez nem igazán derült ki.

    A T kategória meg a WOW-ra is igaz. :)
  • Ancsi
    #11
    http://www.mmorpg.hu/
  • SirLord
    #10
    mjen mmorpg-ok vannak/lesznek amiröl tudtok???
  • Sephi
    #9
    Azert ez vitathato baratom mert egy hulye 12 eves bejon es az sok ertelmet nem fog mutantni... palne ha vanna vagy 100-an :D

    Nezd meg ez pont olyan lenne mint egy CHAT-es szoba. Hozzal oda 10 darab 12 eves gyereket es 10 darab 18 eveset es meglatod mi lesz.
  • winnie
    #8
    A sok amcsi kis pöcs majd ezzel játszik on-line.
    Ebből tuti nem kérek...


    enyhe sznobériát szimatolok:))) csak olyannal játszol, amievl a 18 éves amerikaiak? a wow-val sokkal több 'amcsi kis p**s' játszik, mint majd ezzel fog...
  • Robeast
    #7
    Tudtommal utalás egy francia uralkodóházra, vagy valami ilyesmi de, ha tudsz angolul, akkor valamelyik amcsi Matrix honlapon vannak leírások, hogy melyik nevet honnan vették, meg ilyesmi...nem tudom megmondani az oldal címét, mert nagyon rég olvasgattam bele.
  • TheZsenyka
    #6
    Micsoda veszteség...
  • stukov
    #5
    Ultragagyi játék lehet...
    A merovingi az mit jelent? Tudom, hogy a 2. részben volt egy fickó és arra mondták, hogy merovingi, de az valami hely ahova valósi, vagy mi???
  • NEOreg3
    #4
    wow mellet semmi esélye
  • Sith
    #3
    OFF
    "Az ára ott kb. 9000 Ft-nak megfelelő dollár lesz, nálunk valószínűleg 11-13 ezer Ft"
    Erre most mit mondjak jo jo tudom ezzel nem derült fény semmire de mégis csak zavaro picit

    ON
    tény hogy nem vagyok igazán matrix rajongo és egyet értek azzal hogy nem fogják elkapkodni
    lehet hogy én vagyok igen fantáziátlan de nem hiszem hogy a Matrix pont az a film illetve világ amiből jó MMORPG-t lehetne csinálni
    ha mégis a rabjává válok akkor megtépem a ruhám s hamut szórok a fejemre
  • Esrohnoil
    #2
    12 év a korhatár??
    A sok amcsi kis pöcs majd ezzel játszik on-line.
    Ebből tuti nem kérek...
  • akyyy
    #1
    gondolskodjak ezekután én is?