26
Legend of Kay
  • Sliderx
    #26
    Te meg rövid tömör, ráadásul értelmetlen kérdéseket teszel fel.
  • Flower
    #25
    Rövid, tömör válasz. Nekem nincs sok időm játszani, pedig ez az egyik legjobb az újak közül.
  • Sliderx
    #24
    rövid idő alatt
    sok
  • Flower
    #23
    Mennyi idő alatt?
    Hány pályás?
  • Sliderx
    #22
    Ja
  • Flower
    #21
    Te végignyomtad?
  • Sliderx
    #20
    Annyira nem nehéz, rá kell jönni a dolgokra!
  • Flower
    #19
    Megvan ez is. =re tetszik és ahogy olvasom nem nehéz a játékmenete tehát már csak IDŐ kell hozzá.
  • Sliderx
    #18
    Hali!

    Nem tudjátok, hogy lesz-e a játéknak folytatása?
  • UNREG
    #17
    De ismerjük és szeretjük, csak ez egy olyan játék, amiről nem igazán lehet mit beszélni. Nincsenek csalafinta trükkök, nehéz történet vagy komoly fejtörők... általában ez kell, hogy egy játékról sokat beszéljenek.
  • SZLÁJDER
    #16
    Na én végigtoltam ezt a kurvajó játékot!
    Nagyon bejött nekem! Azon csodálkozom, hogy nem nagyon játszanak vele az emberkék, nem ismerik.
  • SZLÁJDER
    #15
    Hmmm.. Jó kis játék ez! Ajánlanám azoknak akik szeretik a kaland és a nem túl komoly játékokat.
    Egy gondom van csak, hogy elakadtam. Mikor a mesternél tanulok, akkor van egy olyan rész, hogy ilyen forgó barna levegőben lebegős izéket kell széttörni a karddal úgy hogy közben át is kellen jutni a túloldalra. 2-ig eljutok de utána leesek. Túl messze van a 3-ik. Nem tudom mit kellene csinálnom, már sokmindent próbáltam, de nem tudok átjutni a szemben lévő barlangba.
  • Sephi
    #14
    Hat na nem vitatkozom. De figyej tuti valamikor a kozeljovoben megjelnik egy riliz hogy Legend Of Kay RETAIL es majd oda beirjak hogy ami most van beta vagy sem...
  • torrente
    #13
    De ez állítólag nem béta. Külföldi fórumokban rákérdeztem és szerintük ez totál jó verzió. A console-news-on is jelölnék, hogy béta.
  • Sephi
    #12
    Kerem alasan vegyuk peldaul a KOTOR II ami ugye alig jelent meg egy hete de en mar majd ket honapja olvastam rola leirast.

    Hogy is van ez? Hat a nagyobb oldalak es ujsagok mar par honappal elobb kapjak meg a BETA avagy meg nem totalisan kesz cuccost (volt ra pelda hogy nem is volt BETA) hogy irjanak rola sok finomat.

    Szal vegyel vissza a okoskodasbol mert radejtek egy zongorat jol.
  • torrente
    #11
    Növelik a játék iránti éhséget.
  • fanatifo
    #10
    De érdekes most olvasom hogy külföldi újságokba már tesztelték!!!!Hogyis van ez?????
  • fanatifo
    #9
    jó jó te mindent jobban tudsz!!!!!!Majd ha ráérek bocsánatot is kérek!!!
  • Sephi
    #8
    Draga baratom mar meg ne haragudj de akkora faxszagot mondtal hogy zengul tole a fold.
  • fanatifo
    #7
    Azért nem béta mert egy full dvd-re fért rá minden video átvezetó film bennevan és az nfo fájlban sem volt benne hogy béta lenne!!!Egy tuti kurvajó kis game!!
  • maffia79
    #6
    Szerintem se béte !! Ez egy full verzios teszt verzió!!!!!!!
  • Sephi
    #5
    Akko' miert nem lehet kapni sehol a vilagon ?:D
  • torrente
    #4
    Legend of Karaj?
  • fanatifo
    #3
    Nemhiszem hogy béta!Sőt tuti hogy nem bétaverzió!!!
  • Sephi
    #2
    Ami warez-ban kijott az erosen Beta mivel a jatek meg sehol sem kaphato. Szal majd ha oficiel lesz akkor talan megnezem.

    Vard meg a RETAIL-t.
  • fanatifo
    #1
    CSáó!!!Mindenkinek ajánlom ezt a játékot nagyon fasza grafikája van telis tele poénnal!!!!Bátran ajánlom!!!!