81
http://www.geocaching.hu
  • Ch_Slater
    #41
    jah akkor a nagyánál a buzogányos tetejű templom?
  • vizes
    #40
    Nekem egy Garmin Foretrx 201 tip. szerkentyűm van.
    Járok én is keresgélni, már 10 ládám van, szép helyeken járok és így még célja is van a kirándulásnak.
    Remek időtöltés!
  • Aquir
    #39
    a templom oldalán a "Tisza Lajos körút" tábla van :)
  • Aquir
    #38
    nem
  • Ch_Slater
    #37
    A Mars térnél van a ref. templom?
  • Aquir
    #36
    "találtam" még egy ládát :) Szegeden a Református templomos-t, be is írtam a megtalálók forumába =)

    ez a 2. ládám GPS nélkül :D
  • PResident Evil
    #35
    kurv@nehéz... :\
  • Aquir
    #34
    Nézd meg a győri belvárosi geoládánál a hozzászólásokat ;)
  • Galy
    #33
    én tudom :)
  • Aquir
    #32
    lejelentem, nem szabad összegyüjteni, ott kell hagyni !
  • Galy
    #31
    a megtalált ládákat lejelented vagy csak úgy összegyűjtöd? :)
  • Aquir
    #30
    a városban megyek majd egy közeli helyre is amit ismerek, hátha megtalálom a 2. ládám is GPS nélkül :P :)))
  • Ch_Slater
    #29
    nah akkor irány a térinfó szak :D
  • PResident Evil
    #28
    akkor a nagyrésze :D
  • Aquir
    #27
    azt kétlem, beutazod a világot akkor se leszmeg mind :))))
  • PResident Evil
    #26
    majd én megtalálom az összes ládát :D
  • Aquir
    #25
    hozzá
    köszi :)))
  • PResident Evil
    #24
    térinfó szakra járok, szal... suliból hozok akármikor :DDD
  • Aquir
    #23
    elég könnyű és élvezetes volt ez a városjáró út, mert multi geoláda volt több jelszórészlettel, nem kellett a GPS :)
  • Aquir
    #22
    Megtaláltam első geoládámat, vagyis csak a helyét, az előttem levők is irták h nincs ott

    Belvárosban van, ezért gondolom könnyebben akadnak rá ott az emberek :)
  • Galy
    #21
    itt van sok-sok!
  • Sith
    #20
    És igen most jöttem agitálni
    GPS egyébként is praktikus dolog persze nem annak aki kis se mozdul a lakásbol de néha jol jöhet
    a caching valóban jó móka kicsit érdekesebbé teszi a kirándulásokat és a legtöbb láda nem csak ugy le van rakva az erdö közepén hanem valamilyen apropohoz kapcsolodik
    pld idén már két olyan helyen jártam ahonan a kilátás valami csodálatos volt
    jah s igen mielöt egyes kockák beinulnának
    ultra high felbontás élsimitás... realisztikus árnyékok és a legjobb efekt az volt hogy fujt a szél :D
    komolyan megéri én s a baráti társaságom remek kis turákat szoktunk szervezni
    egyébként be kell hogy valjam hogy én sem a caching miatt vettem a GPS-t
    esetleg tudom javasolni a mostanában elterjedt PDA GPS megoldásokat persze drágább de talán több mindenre használható
    szal kedves embertársaim tesék elszakadni a monitortol s elfelejteni hogy a Stalker menyire szép mert az erdő akkor is szebb
  • magus
    #19
    najah, tenyleg az, ha talalok vkit haverok kozul sztem kiprobalok egy egyszerubbet
  • Aquir
    #18
    És majd ha eljön a jó idő tavasz v nyár környékén valsz. megyek azt keresek ládát, igen jó dolog lehet gyalog meg bicajjal is
  • Aquir
    #17
    lehet kölcsönözni is, bár ezt a győri ládát én anélkül is megtalálom ;)
  • magus
    #16
    hm, ez jó lehet, csak drága nagyon az a nyamvadt gps...
  • Aquir
    #15
    Én Győrben, főleg hogy van belvárosi láda is( ! ) , tuti hozzálátok a keresésnek, végülis itt élek ;)
  • nemcsakfeel
    #14
    én motorhoz gondoltam :)
  • Ch_Slater
    #13
    jaja. és az a szép benne, ha megnézed a cache-eket, hogy mindegyik valami érdekes helyen van. Szerintem tavaszra beruházok egy ilyen olcsóbb GPS-re és bicajjal végigjárom, amit tudok...
  • Aquir
    #12
    nemmondom ez igen jó lehet! meg érdekes :)
  • nemcsakfeel
    #11
    Ez tökéletesen elég lenne.
    Még vmi bluetooth hack kábel kéne hozzá és kész :)

    Használtan kerestem neten, de 100 e feletti cuccok voltak, vagy nem kézi cuccok.:(
  • Dzsini
    #10
    olyan 30-35 körül már lehet teljesen okés alap eszközt venni. nem 20, de nem sokkal több...
    http://www.garmin.hu/termekek/termekek.php?ID=279
  • Ch_Slater
    #9
    nekem végülis van gps-szem, de csak a timex sportórámhoz. nem hinném hogy bármi másra lehetne használni :(
  • nemcsakfeel
    #8
    akkor is drága :D
    majd ha 20 K körül van akkor.
  • KM
    #7
    De lehet másra is használni. Egy PDA-val kafa kis navigációs műszer lehet...
  • nemcsakfeel
    #6
    sztem is tök fasza lehet, viszont rohatt drágák a GPS ek, úgy hogy csak hobbiszinten akarod használni.
  • Ch_Slater
    #5
    francba. mindig pontot rakok mindenféle írásjel helyett. az első mondat kérdés volt..
  • Ch_Slater
    #4
    Tudsz olyan eszközt ajánlani, ami nem drága, de nem is gagyi. totál kezdő részére, olyan kipróbálás szinten.
  • KM
    #3
    Jelen!
  • Galy
    #2
    egyszer találtam eddig gc pontot
    hurrá! :)

    amúgy tuti jó móka lehet