536

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
Pirates of the Caribbean: Dead Man\'s Chest (2006)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007)

  • Taranov
    #11
    Én sajnálom, hogy csak DVD-n láttam, mert tény, hogy a díszlet nagyon átadta a hangulatot, de főként annyi jött le a szinkronos filmből, hogy nagyon idétlenek a csontvázak, meg a Jack Sparrow :)
    Talán moziban feliratosban jobb lett volna, főleg, hogy ennyien dícsérik.
    Így annyi jött le nekem belőle, hogy light-os, gyerekes mesefilm.
  • el mariachi
    #10
    na az a jelenet ütött mindent :D
  • Botond #9
    szerintem is
  • Sephi
    #8
    En mar amikor meglattam Jack beerkezeset a kikotoben aszontam hogy ez egy kurva jo film lesz :DD
  • Punkerwork
    #7
    én jókat röhögtem rajta, tényleg az igazi családi film.
  • St
    #6
    szerintem ismételt megnézésre a film nem alkalmas, moziban elég volt 1x, de második részére kíváncsi leszek.
  • Punkerwork
    #5
    ezután a film után mondtam azt hogy a Disney még nem halott :)
  • Punkerwork
    #4
    megjelenés napján megvettem a dupla lemezt gondolkodás nélkül :)
  • Botond #3
    majd szólok a modnak,hogy vegye el a témanyitási jogod mingyá ^.^

    amúgy az asszonnyal szintén nagy kedvenc filmünk,de tescóban mindig vmi szar filmmel együtt adják 6ezerért,szal még nincs meg,de hátha raknak egyszer mellé vmi jót ^.^
  • Punkerwork
    #2
    SPOILER




    "Pirates of the Carribean: Dead Man's Chest lesz a címe A Karib-tenger kalózai - A fekete gyöngy átka folytatásának, amelyben újabb átokkal kell megküzdenie Jack Sparrow kapitánynak és a frissen egymásra talált szerelmespárnak, Will Turnernek és Elizabeth Swannak. A félelmetes Davey Jones meg akarja szerezni Sparrow lelkét, és arra kárhoztatná a volt kalózvezért, hogy az idők végezetéig a kísérteties bolygó hollandi fedélzetén szolgáljon a túlvilági vizeken. A régi kis csapat ismét együtt veszi fel a harcot az átok ellen, ugyanis Sparrow Willt és Elizabethet is magával rántja a kalandba."

  • Punkerwork
    #1
    Lassan itt a második rész erre látom hogy még az elsőnek sincs topic :)