26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • notesz89
    #22867
    Nem tudja vki mit kell csinálni ha ezt irja ki a sajátszerom?? "You are permanently banned from this server!" A választ köszönném
  • Cat 02 #22866
    És ez jó v csak kiqrtál vele ? :)

    1ébként maxpacket néhány szerón 30-ra van korlátozva :S
  • WOLF3x6
    #22865
    Koszonom! Ezekre voltam kivancsi.
  • Gibor
    #22864
    seta rate "25000"
    seta snaps "20"
    seta cl_maxpackets "100"
    seta cl_packetdup "2
  • WOLF3x6
    #22863
    Tudnatok mondani a Call of Duty 2 mp configjahoz fontos parancsokat, tehat olyanok kellenek amiken valtoztatni kell, azert pl. hogy ne legyen lagg ilyesmi.
    seta cl_maxpackets-rol hallottam, de nem tudom mennyire allitsam, ebben is segitsetek pls!
    meg ha van ehhez hasonlo irjatok
    elore is koszonom a valaszt!
  • Martins15
    #22862
    Kössz megnézem ;)
  • Cat 02 #22861
    Ezt kapd le, törölj le mindent és töltsd le megint. Hátha :)
  • Martins15
    #22860
    bevolt kapcsolva aletöltés ha erre gondolsz,mert mapokat leszedte...
  • kas123
    #22859
    pontosan ezt a fájlt töltsd le (engedélyezd a szerverről való letöltést)
  • Martins15
    #22858
    Pontosan ezt
  • Martins15
    #22857
    Jah + zombi seróra akarok menni és mindig azt irja hogy nem sikerült betölteni a knife bugrr-t vagy valami ilyesmit :S
  • Gibor
    #22856
    #22850 esetleg? PLZ
  • RAZOR27
    #22855
    a run safe moddal ne törődj, mindig bedobja ha szabálytalan kilépés volt
    am sajna nemtudom a választ
  • Martins15
    #22854
    Sziasztok!
    Az lenne a gondom hogy most télen vettem gépet,és azota cod 2 multi valahogy sz*rakszik...
    All Seeing eye-al servert megkeresem elinditom és fekete képernyő és lefagy.Következő inditáskor pedig kihozza h run safe mode? Érdekes régi gépen semmi baj nemvolt.Ötlet?
  • Cicaaa
    #22853
    /pb_sv_update 0
  • RAZOR27
    #22852
    kifingott a punkbusterB folyamatod, restartolj.
  • Cat 02 #22851
    Ez mitől lehet ? :S

  • Gibor
    #22850
    Hello!

    1 olyan kérdésem lenne hogy CoD2 radiantban hogyan lehetséges olyan falat csinálni amin átlehet menni... Mert még sokkal régebben CoD1ben tudtam csak már elfelejtettem.
  • Cicaaa
    #22849
    parasztok???az nem kifejezés:P
  • Cat 02 #22848
    Velem még nem fordult elő =)
  • kas123
    #22847
    a waron levő statod se számít...ha a taktika úgy kívánja meg akkor fel kell áldoznod magad a csapatért
  • Cat 02 #22846
    lol, mekkora parasztok :D

    Én mióta klántag vok, azóta általában mindenki köszön nekem, pedig admin se vok :D
  • Cat 02 #22845
    Egyébként nem tom mi abban a jó ha valaki pub-on jó statot ér el, persze jó érzés - én is szoktam neki örülni - , de ami igazán számít az a war :)
  • Cicaaa
    #22844
    felöllem mehet a war...:)
  • Cicaaa
    #22843
    nekünk 20 és 12...de nekem mindegy olyan jó lenne gamelni!!!:P
  • kas123
    #22842
    igen ők ellenük :D
  • crash44
    #22841
    melyik az a parancs amivel ki lehet kapcsolni a pamban a pályafüstöt??
  • JP Forever
    #22840
    Nekünk is van 12 slotos szal mehetnék együtt egy nagyot.. Sajna csak ekkoránk van.. De ha van kedvetek írjatok/szóljatok nyugodtan:))
  • JP Forever
    #22839
    kas: Mármint ők a CK ellen?:P ;)
  • crash44
    #22838
    valaki pls help erre #22814
  • Cicaaa
    #22837
    Rendezhetnénk egy ilyen ösznépi kockulást...akár most vagy holnap...hogy megpróbál mindenki feljöni...valaki lezár egy szervert....(nekünk van 2...ha nem lenne másik...) és játszhatnánk:):):)
  • Cicaaa
    #22836
    oké benne vagyok....irok privi:D
  • Dave0092
    #22835
    alap a no tk...
  • kas123
    #22834
    Ebbe én is benne lennék :), am ahogy kivettem a szavaidból van klánod, szal valamikor warozhatnánk vagy gyakwarozhatnák majd egyet :).
  • Cicaaa
    #22833
    A tdm-ről csak annyit hogy csak azon a szerveren jó játszani, ahol nincs tk....sok az idióta aki csak azárt megy fel hogy elrontsa mások játékát!! ÉS KLÁNNÉVVEL EGYÜTT JÁTSZIK!!!:S:S:S:S
  • Cicaaa
    #22832
    Hát igen...én is csak saját szerverren játszok mostanság, és csak klánnal, a pub az szánalom.

    Multkor felmentem a szerverünkre, ott voltak ketten. Mikor beléptem a gyerek igy köszöntött: "Takarodj mert 1 vs 1 van" az nem baj hogy admin vagyok, a szerver meg nincs lezárva...miután irtam consolba , még neki állt fejebb....hihetetlen...szánalom....


    Egyszer kéne játszani igy, akik fenn vanak ezen a topikon, tök jó buli lenne...és nem statra menne...:)
  • Dave0092
    #22831
    :) énse megyek statra, csak kicsit száni volt ez a stat :) Deh amugy naponta előfurdol olyan hogy a 20 perces mapbol a 15. percre érek be és a végén az elsőnek vagyis nekem van 130 a másodiknak csak 70 :)
    mondjuk ez tdm szokott lenni.
  • kas123
    #22830
    Am mostanság nagyon rákattantunk a stat témára, mintha ez valami k*rva fontos dolog lenne :/, pedig nem az!
    Már nem is emlékszem, hogy mikor olvastam olyan hozzászólást amiben az volt, hogy "Jajj de jót játszottam tegnap, nagyon jo csapat gyült össze az xy serveren. Mindenki tudta, hogy mi a dolga, nem volt anyázás, se semmi száni dolog :). Még úgy is nagyon élveztem a dolgot, hogy kikaptunk 12/8ra...remélem még lesz alkalmam ilyen jót játszani pub-on."
  • Cicaaa
    #22829
    igen...és az nem akadály hogy csaj vagyok:)
  • Dave0092
    #22828
    habi :) amugyse nagyszám :) 1v7 no zoom rifle :) szintén első vagyok mondjuk én nem 5-6 pont különbségekkel :))))) és énse ma keztdtem :)