26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • danee12
    #232
    ja,az igen de a fegyverek nemhiszem.
  • Nahar
    #231
    Hátha olyan 4-5ezer nem lenne rossz...
  • danee12
    #230
  • Nahar
    #229
    Csak kilesznek,láttad az eddig össz kiadott képeket?!Azért ott szépen kivannak dolgozva a cuccok(ruha,fegyver,táj,város)
  • danee12
    #228
    uhhhhhhhhh,látszik hogy ott olcsóbb minden,ha itt ugy lenne én is megvennék mniden gamet szinte.
  • danee12
    #227
    és jó?looooool.na de a témára vissza hangolódva sztem a fegyverek nem lesznek kidolgozva rendesen.
  • Nahar
    #226
  • Nahar
    #225
    Kanadai haveromnak egy mozizás árába kerül egy game,vagyis következtethetsz!
  • dr Kotász
    #224
    Infinity Ward - fejlesztő
    Activision - kiadó
  • danee12
    #223
    az kemény,loooooooooool
  • danee12
    #222
    jaaaaaaaaaaaaa,akkor jóvan
  • Nahar
    #221
    nekem eredetibe csak az NBA'95 van meg :DD(komoly)
  • danee12
    #220
    mért van cod2-s m1 garand képed?ebként a men of valorba nagyon ki vannak dlgozva a fegyverek.de ezt hadjuk.
  • Nahar
    #219
    Az Activision-be van az Infinity!Szerintem :D De nem a Gray Matter csinálja akik az UO-t
  • danee12
    #218
    hát ebben igazad van,nekem is ezek az elvárásaim
  • danee12
    #217
    az amcsiknak hallod meg nincs tört szerverük,ök gazdagok oszt megvesznek mindent.
  • Nahar
    #216
    még nem a végleges szerintem,még dolgozni fognak rajta!MOHPA-nál azért legyen jobb!!

    Azt remélem h a GARAND-on javítani fognak ,mert ahogy kinéz...:D nekem egyáltalán nem jön be,meg nem is hasonlít az igazira!
  • danee12
    #215
    jaja,de én általába nem veszem meg a gameket
  • danee12
    #214
    az infyti csinálja nem az activision?vagy mi?akkor jó lol.bocs ha hülyeséget irtam.
  • Nahar
    #213
    Szerintem megéri megvenni már a mai játékokat,nagyobb élvezet mint mondjuk 3-4 évvel ezelőtt ,és kiadják egy szarra 10ezret!
  • danee12
    #212
    láttam róla képeket hát kb én mohpa grafikát vettem ki belöle.
  • Nahar
    #211
    ja az garantált!De az UO-ba már uncsi volt nekem ,és be se fejeztem!COD2-tőt ugyis az Infinity csinálja...
  • danee12
    #210
    az viszont télleg szar lesz hogy szinte a fejemet merném rá tenni hogy regis multija lesz mint a mohpának és nem lesznek tört szerverek.háááááááát,de remélem nem lesz azé igy,de várható
  • danee12
    #209
    uhhh
  • Nahar
    #208
    én a multi miatt főleg!Meg már nem is biztos h lesznek tört serverek akkor szívás van...

    ja és grafról azt írták h doom3!
  • danee12
    #207
    hallod nahar az az 1 az biztos hogy rohadt jó hangulatú game lesz
  • danee12
    #206
    igen játszottam igen jó hangulata volt a mohaa-tól 1000x jobb,de rengeteget multizom is vele.
  • danee12
    #205
    hallod -nahar- én is nagyon várom már,de sztem ha télleg olyan jó lesz a grafika amit csiripeltek a madarak,akkor tuti hogy megszerzem én is.
  • Nahar
    #204
    sima COD-al biztos jáccottál singlébe,ott tudod a hangulatot!(1éve az még jó volt)itt meg még durvább lesz!!gondolom...
  • danee12
    #203
    csak azt várom,hogy minél elöbb jöjjön ki és ne legyen szar a grafikája
  • Nahar
    #202
    2007 azért csak nem lesz!(remélem)
    Hallod ha így nézed minden utánzat!>>Ohama,Pacific DE legalább jobban megcsinálják!!Én nagyon várom már,remÉlem időbe kiadják,és ezt már eredetibe megveszem az biztos!
  • danee12
    #201
    viszont ha télleg lesz benne omaha beach és jól ki lesz dolgincázva,akkor az lesz a kedvenc részem a gameba.
  • danee12
    #200
    ó hallod sztem az pacific utánzat lesz
  • danee12
    #199
    aha,sztem lesz abból 2007 január is
  • danee12
    #198
    nem tudja véletlenül valaki?
  • Nahar
    #197
    American SP Campaign (2 Large Missions)

    1.Omaha Beach, Battle of the Bulge, Africa, Italy - 7 or 8 small separate missions
    2.Pacific Theater

    Ez a CSendes-óceáni hadszintér!Akkor gondolom Japcsik is lesznek!!!
  • Nahar
    #196
    2005. Decembert írtak,de olyan 2006 tavasza lesz szerintem belőle!
    De ha azt nézzük h már 2 éve csinálhatják akkor december is lehet!NEM?
  • danee12
    #195
    nem tudni kb mikor jön ki a game?
  • hatamoto #194
    Nem lesznek repülők! Ez jó de, ha mégis meggondolják magukat és beleteszik még mindig ott lesz a lehetőség, hogy olyan szerverre menj ahol engedélyezve vagy esetleg, le vannak tiltva a gépek! Már ha megmarad ez a nyílt szerver rendszer mint a CoD jelen verziójában. Bár mostanság nem tudnék olyan játékot mondani amiben így lenne!? De remélem ezen sem váloztatanak...
  • DJ Skyline
    #193
    Lövésem sincs...A mostani Gamestarban olvastam a CoD2-ről...