26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Mester01
    #3123
    Pihizél picit már csak 9 nap megjelenik Amerikában szvsz majd földibják a netre és már 26.-27. játszunk a Teljesel :)
    Nem kell ide a mp demo :D
  • Eisenhower
    #3122
    én nem mondtam hogy én csináltam te homoki nigger ^^
  • toza #3121
    egyebkent jo lenne ha kiadnanak vkik vmit vegre mert kulonben csak marjuk egymast..:D bar utanna is az lesz :D de ugy izgalmasabb lenne ha kozben tudnank cod 2 mp ni..
  • UnknownAsshole
    #3120
    Valakinek itt igaza van !
  • toza #3119
    "lenne egy upto18patch.exe, lol ez jóóóó. Ez meg engedélyezné a bélkiömlős öldöklős rongybabás verziót!!!!!"


    elkene beszelgetni dedpapival ,megkerdezni ok is ijen jol mulattak e a fronton!!epp azert jo a cod mert nem fordulnak ki belek!! Mohaa nal is reklamaltak anno h mer nincs ver...vastag es sok ruha volt katonakon akkor --volt a valasz...kidobtak verfrocs pecset aztan egybol szar is lett minden...itt is ,cod 2 videokban tok furcsak h frocsog a ver ossze vissza..nem COD ra jellemzo..bar uo ban mp ben neha hasznos ugye...legalabb tudod h eltalaltal vkit..de azert nem kene fejleszakadas meg stb...arra ott van a ogrish.com... fear neeg meg durvabb ijen szempontbol mert ott meg tenyleg patakokban fojik mindenutt..sztem az mar tulzas..codba nem nagyon kell...szvsz...

    nezd meg dods ...rongybaba efekt,verfrocsoges teljesen elszarja az egesz hangulatat...
  • Ibron
    #3118
    Na jól van már....18vagyok és szerintem ez azér már sok.....
  • Malakai
    #3117
    Kotász, merre jársz, moderálni kéne!
  • ent
    #3116
    Mé kell szétgenyózni ezt a fórumot, csinálj magadnak egyet azt ott ugass! te...., kis pöcs...
  • ent
    #3115
    lol
  • nyami
    #3114
    télleg nincs köze hozzá, mert ilyeneket egy normális, értelmes 25-30 éves ember nem ír -.-
  • ent
    #3113
    Akkor te vagy az első 18 alatti aki hozzászólt a kommentemhez! Mehetsz a faszomra, miattad is szívunk!!
    Ui.: És semmi köze a kommentjeimhez a koromnak...
  • moralosan
    #3112
    ahogy látom a kommentedet, ettől függetlenül egy 18 év alatti ember lehet értelmesebb nálad :].
  • Paranoia
    #3111
    Ja ja,reménykedjünk
  • toza #3110
    viszont elvileg meg 10 nap es a torrent oldalak le lesznek terhelve komojabban:D
  • toza #3109
    amerikaban nincs 18+..16+ van meg 17...en meg 18 at sose nem lattam..21 + sincs..pedig akkor lesz mindenki nagykoru nalluk..legalabbis ami az alkohol vasarlast illeti..ez erdekes....

    Sheltem :leccives ne szidd a varezolokat!!ok tartyak el a telefon tarsasagokat az elofizeteseikkel!!es akkor most neked sem lehetne gyorsabb neted olcson ha ok nem akarnanak tolteni minden aron..kossssz
  • ent
    #3108
    akkor mért van 501 összesen???
  • ent
    #3107
    Egyébként full megérni nekik is, ha két verziót dobnának piacra 18 év alattiaknak és 18 év felettieknek!! Vagy lenne egy upto18patch.exe, lol ez jóóóó. Ez meg engedélyezné a bélkiömlős öldöklős rongybabás verziót!!!!!
  • Mester01
    #3106
    Jah és ez volt a 500. Hozászolásom.
  • Mester01
    #3105
    Akor már értem..
    Hol érdekell a 16 vagy a 18 karika... löjék le magukat...
    Ezt szeretem én a SoF2ben fejbe lelödtél valakit leszakadt a feje és vér pricelt ki nagyon jo volt.. :D
    meg mikor gránátot kapot a csávo akor meg repült 1et mint egy Rongybaba...
    Most meg nem lesz a sok kis hugyos miat.. :)(
  • Malakai
    #3104
    Az, hogy ha vki meghal a fizika hatására esik össze és nem elölre lekulcsolt animáció. A korhatár dolog meg szerintem csak kifogás. :)
  • dodgecharger
    #3103
    rongybaba
  • Mester01
    #3102
    Mi ez a ragdoll?
  • Ibron
    #3101
    Akkor megértem ezt a korhatár szarságot,ha full véres jelenetek lennének benne...na de a CoD-ban eddig semmi ilyen nem vooolt...talán a Brothers in Arms Road to Hill 30-ba egy icike picike,de még az is nagyon a aszar alatt van vérengzős jeleneteket tekintve....egyszerűen még nem dobtak ki a piacra olyan játékot,amire azt lehetne mondani teljes lelkiismeret furdalás nélkül,hogy,na ez megérdemli a korhatáros játékot...vagyis a 18év alattiaknak nem ajánlott...és,ha ez egyszer megtörténik,akkor is tök mindegy,mer lesz még a warez,ahonnan lelehet majd szedni.
  • Gabe18
    #3100
    Nagyszerű...
    Ezt a sok korhatáros marhaságot én már egyszerűen nem tudom elhinni.Térjünk már vissza a Super Mario-hoz,azt jól ki lehet adni mindenkinek...
    De a készitők is elmehetnek valahova,hogy egy világháborús játknál nekik a korhatár nélküliség (még több pénz) a lényeg.
  • odex
    #3099
  • ent
    #3098
    Most olvasom Gamestarba:
    azé nincs rag-doll, hogy korhatár nélkül tudják eladni, loooooooooooooool...
    A faszomat a szátokba buzi 18 év alattiak!!
  • Mester01
    #3097
    Ez a IW forumán volt te kis lopos! puzi
  • Yossarian
    #3096
    igen, a vonal alatti rész pedig azt jelenti, amit te írtál :D
  • HarryDEC
    #3095
    Megszólalt az ÁSZ! "o"
  • Sheltem
    #3094
    Sok kis hülyegyerek várja hogy jön amindent megváltó mindent elsöprő játék de mivel tonnányi warezt töltenek le abszolút nem látnak semmi kiemelkedőt az új várva várt játékba ezért megy a sírás a kis gennyarcúak körében. Kb erről szól a folyamatábra szerintem. Pontról pontra lebontva.
  • R0sc0
    #3093
    mikor jelenik a gém az usában?
  • Yossarian
    #3092
    egy hülyeség :)

    egy idővonal a bejelentéstől a megjelenésen keresztül a peccseken át a végtelenségig. A nyíl pedig azt mutatja, hogy éppen a kiadás előtt vagyunk.
  • Sheltem
    #3091
    :)))
    Tényleg így szokott lenni. Tetszik ez a folyamatábra
  • forza milan
    #3090
    énsem,ugyhogy megmondaná valaki miez???pls
  • priluki
    #3089
    angolul nem tok ugyhogy meg kell kéreznem,hogy EZ MI?
  • Eisenhower
    #3088
  • Captain Sparrow
    #3087
    hülye vagy??
  • Eisenhower
    #3086
    iw kapjad be! le vagytok tojva. nem adtatok ki mp demot . nembaj mostmár elleszek a fear-rel^^ istenkirálycsászárűberbrutál^^
  • bricsi01
    #3085
    Helló!

    Bocs hogy itt kérdezem de itt nagyobb a járás.

    Ha van köztetek BiA multis akkór please!

    Van hozzá egy olyan cucc amivel xeli a CDkey ellenőrzést,de hogyan tegyem fel?
  • Ibron
    #3084
    ....ám az álmok csak addig tartanak,míg fel nem ébredsz...akkor aztán visszacsöppensz a keserű valóságba,hogy:


    NIIINCS MP DEMMOOOO


    De talán majd lesz....vagy kiadják végre a fullt.