26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • dodgecharger
    #3890
    mr bevagytok zsongva^.^
  • DioSr50
    #3889
    szerintem ez ma már nem lesz kint az nforce-on!!
    MAX HOLNAP!!
  • szocsika
    #3888
    De miért?
  • Eisenhower
    #3887
    lehet hogy "ki lett lőve"
  • Eisenhower
    #3885
    jó hogy a cod-ot várod. mi inkább a cod2-őt :)
  • Eisenhower
    #3884
    majd csak nem :)
  • PSAV
    #3883
    upsz ez mar fent is van ftp-n :) rem cod is ilyen gyorsan fent lesz
  • shiftáj
    #3882
    tudom de 19. én jött ki a crack
  • Eisenhower
    #3879
    másik meg milyen jogon kussoltatsz itt bárkit? azért vegyél már vissza egy fél fordulatot....
  • Eisenhower
    #3878
    maradj már magadnak. azthiszed idejössz és megmondod a frankót? ez egy fórum mindenki elmondja a véleményét. ha majd nem tetszik vmi punker intézi a sorsát a hozzászólásoknak. és én nem mondtam egy szóval se hogy kint van nforce-on. én csak azt irom le amit látok hallok. nem állítom hogy 100%-ig tuti info. ovis? erről inkább ne nyissunk vitát...
  • threeman
    #3877
    legalábbis amerikában
  • Gabe18
    #3876
    Akkor szerinted 1-1 jobb játék megjelenésekor le kéne állni a világnak (se suli,se munka,se semmi),mert csak az a "jobb gamer" aki a megjenés napján agyba főbe játsza?
  • threeman
    #3875
    18-án jelent mega boltokban a quake
  • threeman
    #3874
    már lassan olyan a fórum mintha chatelnék, kicsit szét offoltuk :D LAZÍTSUNK! :D
  • Smuge
    #3873
    te beteg állat...mostmár más szavakat nemtudok találni rád
  • shiftáj
    #3872
    19. én tették fel a crackoltat és 21. én jelent meg a q4 de mind1 :)
  • threeman
    #3871
    dehogy jött, csak 105 üzenetnyi "már naon várom"
  • zaki
    #3870
    mi a fsz? 105 ú jüzenet másfél ór alatt. aszittem má kijött a gém, ne ijesztegessetek
  • threeman
    #3869
    dejó, most akkor mivan?
    quake4-et is csak másnap tették fel (mármint a crackest-deviance)
  • DioSr50
    #3868
    kint van már??
    nem birok már várni!!
  • Mester01
    #3867
    Én meg a szüleidet hogy ilyen ***** hoztak világra...
    u.i:Te multkor is vártál 1 gamet és ott ültél a gép elött és semmi nem jött ki..
  • Eisenhower
    #3866
  • Ibron
    #3865
    Csak tudnám,hogy miért dobnak ki állandóan az FD Arcokról....és nem csak engem,hanem a többieket is.....lehet,hogy azt is átállítjak ma CoD2-re?
  • Eisenhower
    #3864
    egyébként már árulják a cod2-őt van egy jó kis site ott mindíg fel van sorolva hogy hétfő és péntek között mik jelennek meg a boltokban. amiket már meg lehet venni ( nem előrendelni!!) azok vastagabbal vannak szedve.
    PCből ami vastagon szedett:
    Call of Duty 2 / Civilization IV / RollerCoaster Tycoon 3 Wild! / X3: Reunion
    Ps2:
    Brothers In Arms: Earned In Blood / Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth / / Resident Evil 4 / Sims 2 /
    Xbox:
    Battlefield 2: Modern Combat / Sims 2 /

    és ezekből már ma meg is jelentek a rilizek például:
    2005-10-24 PlayStation 2 The Sims 2 (c) EA Games *FULLDVD* *PAL* DAGGER 19x50 MB
    2005-10-24 Xbox Battlefield 2: Modern Combat (c) EA *FULLDVD* *NTSC* RIOT 40x50 MB
    2005-10-24 Xbox The Sims 2 (c) EA Games *FULLDVD* *NTSC* RIOT 28x50 MB
  • Gabe18
    #3863
    Mert a gamefaqs.com szerint a CE 24.-én jelenik.De most néztem,az IGN meg 25-re teszi azt is.Franc se igazodik ezeken már ki...
  • nyami
    #3862
    én fenn leszek 1ig, de nem a cod miatt, hanem mert tanulok, sőt suliba is megyek -.-
  • shiftáj
    #3861
    akkor holnap 10 körül lesz neten? vagy miko?
  • Paranoia
    #3860
    Én meg azokat akik 1ig itt ülnek karikás szemekkel,/várják a csodát/mert beoltoták emberek...
  • threeman
    #3859
    dehát ezt miből gondolod? mert mindenhol 25-e szerepel megjelenésként
  • abonyitomz
    #3858
    mostmár csak azokat sajnálom akik holnap suliba mennek!
    ------
    a jobb gamereket várja a virtuális csatatér
  • Spirit
    #3857
    Nem azt mondtam, hogy a collectors nincs nforce-on..hanem,hogy a collectors is 25-én jelenik meg, a normál, tört game meg még nincs nforce-on..ez 2 külön dolog...
  • Gabe18
    #3856
    Hát nem is az Nforce-ra jött ki a Collectors,hanem az üzletekbe.Mondjuk ilyet nem is állitottam,ha jól emlékszem.
  • threeman
    #3855
    14 óra múlva jelenik meg...elvileg de ez nem azt jelenti hogy abban a pillanatban kerül fel netre, sztem órákkal utána, de az is lehet hogy még ma, senki nem tudja, legyetek türelmesek ;)
  • Yossarian
    #3854
    Te vip vagy, szerkesszed már a szarjaidat, ne szpemmelj annyit.
  • Spirit
    #3853
    Remélem valami feltörhetetlen védelem lesz rajta, inkább várok plusz 10 napot, de legalább az ilyen ovisok nem fognak ugrálni a publicokon, és ha cheat-elnek, letiltja az eredeti cd-kulcsot.Gabe, Shfity, EisenHower, KUSS, nem jött ki semmilyen Collector's edition, nincs még nforce-on, SENKI nem szerezte még meg, és egyelőre NEM úgy néz ki,hogy SF védelem lesz rajta.Se reloaded törés....soroljam?
    Jó lenne, ha false infókat nem közölnétek a fórumban.Köszi
  • Malakai
    #3852
    Jah, igaz, időeltolódás.. Amúgy fórumban olyankor is ott volt a release, csak főoldalra nem teszik ki, merthogy nem fix, hogy jó. :)

    Amúgy igen, ha előbb ki lett lopva, akkor már kitudja mióta lehetne várni, ha pedig csak megjelenés után, akkor meg kitudja, függ ugye attól is, hogy milyen védelem van rajta, szóval holnap estétől számítva pár nap. :)
  • Gabe18
    #3851
    New York-ban bemész egy áruházba,ott jó esélyel megtalálod...
    Kicsit tudjunk már várni,majd ha 2-3 nap mulva sincs semmi,akkor el lehet kezdeni aggódni.
  • shiftáj
    #3850
    *ma
  • shiftáj
    #3849
    akkor am este még fölös fenn maradni? :'(
  • shiftáj
    #3848
    Gabe18:
    A Collectors Edition már ma kijött USA-ban.
    erre gondoltam :)