26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Ibron
    #3970
    Ne félj,míg Punker itt van.....akkor nem lesz baj...amúgy már azt hittem,hogy feltörték reggelre,de mééééééééégseeeee...na majd hamarosan....nagyon hamarosan.
  • Spirit
    #3969
    Meglehet...:D
  • Paranoia
    #3968
    Nemkéne ezt nagyon hangooztatnod ,sztem...
  • Spirit
    #3967
    még 46 perc...
  • Spirit
    #3966
    Tisztelt újoncok(mármint a COD2-ben)!
    Mi lenne,ha összefognánk.Tudok egy marha jó torrent oldal-t, ami roppant megbízható. Onnan fogok nyomni egy linket, és kollektívan egymást segítve max sávval tépnénk..hmm?wanadoo, és egyéb nyalánkságoktól már tele a tököm.Hiába lesz estére leszedhető,ha 2 nap,míg lecsurog.Na?
  • Punker
    #3965
    nem lesz tele nyugi, gondoskodom róla
  • Yossarian
    #3964
    OFF
    nem azt mondtam, hogy kellett neked segíteni, hanem azt, hogy ha kellene, akkor te is írogatnál. Én is el tudtam eddig mindent indítani amit szerettem volna, de nem játszom itt meg magam és nem nézem le, akinek ilyen gondjai vannak. Azt a pár napot ki lehet birni. Lásd Q4 topic! Én se szeretem amikor 200 hozzászólásból 198 nem a témához vág, de pár év alatt megtanulja az ember a szelektív fórum olvasást. És ha kicsit utána gondolsz, a pár nappal ezelőtti megjelenési vicceidnek sem volt egy csipetnyivel se több haszna, mint az indítási problémával küzdők postjainak lesz. Remélhetőleg még ma este ;-)
    ON
  • Spirit
    #3963
    Hüle:) Semmi bajom a poénnal,de inkább izgalommal kéne közösen várnunk a megjelenést,és ha már mindenképpen szét akarjuk spam-elni a topicot, akkor mondjuk tegyük ezt visszaszámlálással:)
  • KM
    #3962
    Micsoda eredmény...
  • Eisenhower
    #3961
    hát akkor igazán elpatkolhatnál már ^.^
  • donneck
    #3960
    Pedig kijött:
  • Spirit
    #3959
    Na az ilyenekre mondtam tegnap,hogy "kuss".Nem nekem nagy a szám,csak roppant fárasztó.2 percenként infarktust kapok,hogy megjelent..:D
  • Spirit
    #3958
    Áhh..vagy lehet,hogy nem kamu,csak éppen ázsiai oldal, és ott gmt-4 is lehet, vagyis 24-én este 10-kor is megjelenhet:)Időeltolódásra figyelni:)
  • Eisenhower
    #3957
    sze tomi^^
  • Eisenhower
    #3956
    (CALL.OF.DUTY.2-RELOADED)-(GAME-ISO)-(2d8h38m12s)*

  • Spirit
    #3955
    Ha tegnap ez megjelent volna,mostanra lenne tört verzió belőle, és tele lenne az IWnation hsz-ekkel a game-el kapcsolatban.Ne reménykedj.Láttam én is,hogy 24. van kiírva,de kamu :(
  • TomiBone
    #3954
    Utána 1 n.
  • Spirit
    #3953
    MÉG EGÉSZEN PONTOSAN 1 óra!!!
  • Paranoia
    #3952
    Ezt már amugy meglehet venni tegnap óta ÁLLÍTÓÓLAG:),persze az USAban! (DVD)
  • Malakai
    #3951
    Mert 26-ára tudják kivinni őket, de boltból már ma el lehet vinni, legalábbis walmart szerint (26. expressz, futár 27, posta 28).
  • ati2002
    #3950
    Eztis lehet nézegetni, nem csak nforce létezik, ez lvileg gyorsabb is.
  • abonyitomz
    #3949
    csak tudod az a baj hogy nekem 5 év alatt egy szaros játék indításában se kellett segiteni , sőt még starforce-nél sem....
  • Paranoia
    #3948

    -----------
    Megjelenések
  • Yossarian
    #3947
    Ne fanyalogj! na ha fingod sem volna, hogy hogyan indítsd el, akkor te is itt írogatnál...
  • abonyitomz
    #3946
    utánna meg az lesz baj ezzel a topiccal hogy telilesz warez hozzászólással , és minden 2. percben egy okos emberke benyög hogy honnan lehet leszedni , hogy kell inditani , hogy kell multizni , stb stb stb
  • twargrey
    #3945
    ja
    szerintem majd este felé lesz belöle valami
  • Malakai
    #3944
    Viszonteladóknál még mindig 25 van kint. :)

    Mondjuk nekem igazából édesmind1, hogy ma, vagy holnap jelenik meg az USA-ban. :D
  • twargrey
    #3943
    in stores okt 26 on pc
    most nézem a gamespot fő oldalán
  • twargrey
    #3942
    akkor ok, már megrémültem
  • EmThor
    #3941
    délután 4-5 fele talán már valami home made teszt is felkerül a netre
  • Casseus
    #3940
    Én megveszem!
  • TomiBone
    #3939
    Okt. 26. a shipment, magyarul akkor szállítják azoknak, akik megrendelték. (Nem? ... :-/ ) De ettől még ma jelenik meg.
  • twargrey
    #3938
    én most láttam, hogy 26-tot írnak a megjelenésre
  • Spirit
    #3937
    Hivatalos megjelenésig még 1,5 óra!!!Ha egy szemfüles áruház kirakja náluk hajnalban a game-et, akkor órákon belül számíthatunk tört-re.:)
  • abonyitomz
    #3936
    van kivétel
  • Travelos
    #3935
    aki megveszi, persze azok nem mi vagyunk:)
  • Malakai
    #3934
    Igazatok volt, megjelentek... :(
  • TomiBone
    #3933
    A magyar megjelenést. (De az kit érdekel :))
  • Travelos
    #3932
    a visszaszámláló mit mutat a bannerban?
  • djcom
    #3931
    Nem hinném,hogy elcsúsztatták.Elvileg mai nap kezdik el szállítani előrebdelés alapján.