26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Viktorr
    #4415
    yoyoyo
  • priluki
    #4414
    Hát nemtudom,de aki azt mondja 1-2 nap mit számit,hát nekem számit nagyon is sokat ha most azt mondanák ittvan 15 rugiért,nem gondolkoznék ha kell kölcsönkérek ha kell lopok.

    --egy fanatikus vallomása--
  • Eisenhower
    #4413

    Call of Duty 2 a boltokban

    Dixie Flatline, 19:07 - PC X360 - Játék: Megjelenések - ADATLAP - (hozzászólás?)

    (BluesNews) Újabb nagyágyú ért révbe Észak-Amerikában. Ez egy dolgot jelent: a PR-os csapatok még kevesebb időt töltenek majd hírek fabrikálásával. Egymással versengve fogják leigázni a frontvonalon godzilláskodó benyomuló erőket. Az Infinity Ward által fabrikált Call of Duty 2 életszagú csatákkal, csoportos nyumulással, fejlett AI technológiával és robbanékony tartalommal szolgál.
  • quack
    #4412
    szemetek :|
    én azon röhögtem jót h az UT nemtommejik 18ezerbe került megjelenéskor :O eelőször aszittem h psre van vagy csak elírták :D :O

    rohadt jónak tűnik ez a point de huc pálya 8)
  • Eisenhower
    #4411
    jah és pb-t egyenlőre ne is várjatok. nem értem quake 4-be alapbol be tudták építeni pb-t. itt meg. kezdem azt hinni hogy az iw-sek rohadt csittosok vagy ők csinálják a csitteket is ^^
  • Eisenhower
    #4410
    egyik forumon olvastam hogy egy srác nyavajog hogy van 2 cod2 szerver de egyikre se tud bemenni mert az egyik jelszavas, másik meg tele van.... lol de jó, mi meg csak irigyeljük őket hogy nekik már megvan
  • Szolnokboy
    #4409
    várjad bazeg , várjad egész éjszaka ülj a gép elött aztán várjál...jézusom ! nagy az isten állatkertje. de most komolyan valami átok ül rajtad hogy nem birsz várni 1-2 napot ??? nem mintha érdekelne csak idegesit hogy ilyenek is vannak...
  • Eisenhower
    #4408
    azt mondja meg nekem vki hogy a pitsába képzelik ezt hogy 13990ft-ért adják a cod2-őt holott épp most lapoztam át az intersparos ujságot és ott még a fear is 9900ft!
  • Viktorr
    #4407
    what the fuck mutogatsz??
  • Viktorr
    #4406
    szerintem töltsd le
  • Eisenhower
    #4405
    ez most nélkülözhetetlen info volt számunkra... jó hogy szolsz akkor nem is töltöm le
  • Viktorr
    #4404
    Tudjátok mi ez a mirror?
    Elindul csak még vár 3 napot és fog elindulni LOL
    magyarul bejön a menü rámegyek hogy single player és azt írja ki hogy várj 3 napot
    LOL
  • quakerman
    #4403
  • PSAV
    #4402
    thx :)
  • Malakai
    #4401
    Hívd fel ezt (06-1) 479-0933 (CDGalaxis), vagy ezt 369-26-86 (576online)! :)
  • PSAV
    #4400
    tudtok infót, hogy mikor lesz nálunk collectors edition?
  • priluki
    #4399
    Aki meg játtszani akar az letölti bárhonan bármikor bármeddig tart..
  • Eisenhower
    #4398
    hát máramelyik^.^ azért vannak jó torrentek is ^>^
  • Dietrich
    #4397
    karácsonyra :)
  • PSAV
    #4396
    amúgy a rutinosak nem ilyen szarokról töltenek. a normálisak meg nem fikáznak...
  • Malakai
    #4395
    A prók meg várnak Nov.5.-re... :D
  • shiftáj
    #4394
    szal akkor ne várjam meg ? :\
  • Dietrich
    #4393
    a rutiosak várnak 1 vagy 2 napot és ezerrel jön le..a hülyék meg ráugranak a torrent linkre ami hasít is majd max. 5 kb/s-el ;)
  • priluki
    #4392
    Nembaj csak legyen már valami...
  • Malakai
    #4391
    Jó, de akkor beírhatja ide, hogy ő már látja. :D
  • Eisenhower
    #4390
    nem kell várni. még ha ma kijön akkor is csak reggel tudod ugy is kipróbálni mert mire lejön....
  • Nadi
    #4389
    Én mindenképp megvárom:D
  • shiftáj
    #4388
    akkor ma is várjuk meg a 22:30 körült?
  • Eisenhower
    #4387
    ha esetleg érdekel vkit ez is...
  • Szolnokboy
    #4386
    éééén ?? mégis miért ?? csak nem azért mert igazam van ?
  • priluki
    #4385
    Jo lenne ha az ilyen tobiások tényleg lehuznák a vinyorol..
  • Nadi
    #4384
    Kinek mi tettszik
  • shiftáj
    #4383
    a vinyóról ^^ hát ez naon jó
  • shiftáj
    #4382
    jó nagy f.sz vagy...
  • Mester01
    #4381
    Ilyen gyökereket nem lehet Bannolni?
  • Dietrich
    #4380
    most beszéltem a sarki fűszeressel..azt mondta úgy hallotta a haverjának a nővérkéjének az öccsétől, hogy olyan védelem lesz a cod2-n megint lekell huzogatni a kábeleket a vinyoról...

  • moralosan
    #4379
    alapcod has the púder
    UO suxx!

  • rage
    #4378
    Nem tudom. Kérdezd meg tőlük...
  • Nadi
    #4377
    Jön valaki addig UO-zni?
  • Szolnokboy
    #4376
    "Nem mindenki végigjátszani akarja a játékot"

    nem is mondtam ilyet

    "hanem megszerezni. Lehetőleg elsőnek"

    és ez mér jó ??