26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Eisenhower
    #4784
    a volt automexes haver anno cod1-nél mondta. ugye itt a keresetek nem olyanok mint a fejletteb országban így kevesebb játékot vesznek így muszály nekik drágábban adni. és hihetetlen magas árréssel dolgoznak... amikor a boltbanm 12990-ért lehetett megvenni a cod1-et akkor inkább meg se említem én mennyiért vettem így hogy volt ismerős mert abbol lázadás lenne az biztos. viszont ezt tényleg nem értem hogy ezt a játékot miért kell 13990-ért adni, a fear is nagyon jó játék és csak 9900ft!!! sztem ugy vannak vele hogy sokan meg fogják venni mint a codot meg a cod:uo-t és így minél nagyobbat akarnak szakítani.
  • Eisenhower
    #4783
    igen irtad hogy azt is bámulhatod, én meg rákérdeztem hogy neked az is elég hogy bámulod? nem akarod tapizni vagy vmi mást? amugy meg mit nyavajogsz ha te akarod a házigazda posztot irj te is mélt. offnak vége
  • EmThor
    #4782
    galaxis meg automex. vagy magyarázza el vki, hogy akkor mér ennyi nálunk.
  • Eisenhower
    #4781
    mármint kicsoda? az IW/Activision vagy akik árulják?
  • #4780
    na ez az!
    A hétvége estéi a berúgásnak vannak szentelve.
    Olyankor akármilyen játék félre van dobva.
  • donneck
    #4779
    Nem azt írtam, hogy elég a csajok seggét bámulni, hanem azt, hogy bámulhatom is akár. Tanulj meg olvasni, ha már házigazda státusért könyörögsz.
    Off vége
  • EmThor
    #4778
    hát ez az! pénzéhes banda!
  • Eisenhower
    #4777
    látszik hogy nem nagyon jártál ide eddig. az sp demo egy a cod1 motorjára épült demo volt némi ficsőrrel megdobva. mikor kijött a DOD:source, gyorsan összedobták az IW-sek. legalább is ez a hivatalos duma.
  • Nadi
    #4776
    Itthon a sima kerül 14k-ba
  • EmThor
    #4775
    CE is 60$ ami 12 ropi átszámolva! elmennek anyjukba!
  • throne
    #4774
    mitcsináltál csinálni csontrészegen, értelem powaaa xD javítom magam: mit szoktál csinálni csont részegen
  • throne
    #4773
    Perszeeee, 1 hónap alatt átírták az egész grafikai motort, ugyanmár xDDDDDDDDD
    Másik:
    Sztem mindenki maga döntse el, micsinál pénteken, és az egyéni tevékenységeidet, hgy mitcsináltál csinálni csontrészegen, ne a cod2 fórumba írd...
  • Eisenhower
    #4772
    és az neked elég ha a csajok seggét bámulod? csontrészegen meg biztos sokat is látsz belőlük... én vhog ugy tervezem hogy tök józan leszek kijön a cod2 elkezdem tolni az asszony meg ellesz " odalent" vagy megnézem milyen és inkább asszonnyal foglalkozom^^ cod2 meg ugy is megvár. ha eddig én vártam rá akkor mostmár várjon ő rám ^^
  • Nadi
    #4771
    www.callofduty.hu:
    FOR IMMEDIATE RELEASE

    CALL OF DUTY 2 STORMS RETAIL SHELVES

    Infinity Ward’s Sequel to 2003 Game of the Year Now Available

    Santa Monica – Oct. 25, 2005 – Soldiers…strap up those boots, tighten that buckle and grab your helmet, it’s time to return to battle as Activision, Inc. (Nasdaq: ATVI) has shipped Call of Duty® 2 to retail outlets nationwide. Powered by Infinity Ward’s proprietary new engine, the sequel delivers an unparalleled portrayal of the chaos and intensity of war with life-like authenticity, amazing special effects, advanced A.I. technology, the most realistic squad combat and explosive action. Call of Duty 2 for Windows® PC is rated “T” (TEEN – blood, mild language and violence) by the ESRB and carries a suggested retail price of $49.99.

    “The original Call of Duty set a new benchmark for epic intensity. Our team was committed to raising the bar once again with Call of Duty 2 by delivering an experience that immerses players in the action and takes them on a journey that’s as close to war as they will ever want to get,” states Grant Collier, president, Infinity Ward. “We’ve brought the action to life by creating a context-sensitive dynamic battle chatter system, unparalleled smoke effects, adding non-linear gameplay, open mission objectives and the most alert A.I. ever. Gamers will feel like they’re playing their own epic war movie.”

    Set across three Allied campaigns: Russian, British and American, Call of Duty 2 offers the ultimate character-driven experience, as gamers can play through each storyline to its completion, or choose to engage the enemy in historic battles chronologically from 1941 through 1945. Players have the freedom to take on mission objectives in any order as they see fit, yet must utilize actual combat tactics like outflanking and fire and maneuver to succeed.

    Call of Duty 2 delivers more explosive action with bigger battles, more weapons, more troops and unprecedented special effects set in a wide range of locations and environments. Players, for example, can fight “The Desert Fox” across the sands of North Africa as waves of tanks clash in the desert; join an Army Ranger squad using rocket-propelled grappling hooks to storm the cliffs of Pointe du Hoc; or slog through the urban chaos of Stalingrad and Moscow in blizzard conditions as a tank hunter in war-torn Russia.

    For intense multiplayer action, Call of Duty 2 players can go online for Axis vs. Allies team-based gameplay featuring five modes of play: Headquarters, Capture the Flag, Search and Destroy, Deathmatch and Team Deathmatch for up to 32 players.

    “Call of Duty 2 is a heart-pounding thrill ride from the first shot to the last explosion,” said Dusty Welch, vice president of global brand management, Activision, Inc. “Infinity Ward has once again delivered the epic intensity and chaos of battle in the most adrenaline-filled way possible. And, we’re heeding the call by teaming with leading partners to develop co-marketing programs in order to ensure fans everywhere are ready for their return to glory.”

    Activision has enlisted its own top notch fighting squad of key partners, including a worldwide promotional program with Intel surrounding Call of Duty 2 and Intel® Pentium® Extreme Edition systems, NVIDIA®, who has been selected by Activision as the preferred graphics processing unit (GPU) for Call of Duty 2, and Brady Games, whose Call of Duty 2 Official Strategy Guide is available at electronics, book, and software retailers nationwide, and online at bradygames.com.

    A limited Collector’s Edition of Call of Duty 2 is also now available on DVD for $59.99. Offered in a specially-designed premium metallic package, the Collector’s Edition features a bonus DVD loaded with historic interviews and commentaries, a special making of the game feature, mission walkthroughs from the developers at Infinity Ward and more. Call of Duty 2 is also in development for the Xbox 360™ video game and entertainment system from Microsoft and is slated for release on Nov. 15.
  • donneck
    #4770
    Hát ja, nehogy már péntek este a monitoron a cod2-t bámuljam amikor csajok seggét is bámulhatom élőben, csont részegen.
  • shiftáj
    #4769
    20 rugóért már kapsz jobb vga -t mondjuk egy X600 at
  • KM
    #4768
    Ezen még rágódj egy picit!
  • Punker
    #4767
    hát én nem látam a [email protected] tőled mail-t
  • #4766
    Szerintem ma se lesz ebből semmi :(
  • nyeksek
    #4765
    Ne reménykedj szerintem.
  • Eisenhower
    #4764
    milegyen küldjek még egyet?
  • shiftáj
    #4763
    de nekem a péntek esti program a cod2 lenne :) h végigtoljam a single -t
  • BlackWolf
    #4762
    bocs ,hogy csak igy beleszólok de azért ennyire ne legyen már az ember kocka .. :)péntek estére ugyanmár az átlag embernek jobb programja is van péntekre mint cod 2 ... kijön majd kijön tessék várni
  • DJviolin
    #4761
    Nekem elindult geforce2 mx400 32mb-os grafkarin a demó. Mennyi az esély rá, hogy a teljes nem fog. Úgy halottam, hogy a demó és a végleges gamma graf motorja nem egyezik meg.
  • Punker
    #4760
    én nem láttam hogy jött tőled mail.
  • shiftáj
    #4759
    de én megölök valakit ha nem jön ki péntek estére :D
  • Newfronter
    #4758
    Azért a végén nehogy legyilkoljátok egymást, ha nem jönne ki hétvége előtt!
  • shiftáj
    #4757
    lehet..
    de jöjjön már a game
  • DJviolin
    #4756
    Jaja. Mafia is asszem így volt. Nézte valaki a bagi nacsát? :-))
  • Nadi
    #4755
    Biztos van többfajta is...
  • Curtis
    #4754
    Én úgy gondolom, hogy a 2-3 évvel ezelőtti állapotokhoz képest nagy változás állt be a warez terén. Régebben már rég végignyomtunk egy stuffot, ami csak 1 hónappal később lett tesztelve az újságban. Ma meg? Letesztelik az újságban, megjelenik, és legvégül kijön CloneCD-n.
  • shiftáj
    #4753
    nekem van mosin csipáról távcsövem de nem ilyen a célkereszt ,sőt az egész nem így néz ki :S
  • Torry
    #4752
    Majd ha kikerül netre az első verzió.
    Akkor aztán jönnek a kérdések:

    Hogy lehet multizni.
    Hogy kell elindítani nekem nem megy.
    Honnan lehet letölteni?Adjatok már egy linket.
    stb
    stb

    Nem kell aggódni szerintem...
  • shiftáj
    #4751
    nagy a pangás...
  • shiftáj
    #4750
    szünetben jó lenne már tolni... legalább akkorra jöjjön ki. de nem akadályozom hamarabb is ki jöhet ha akaar
  • shiftáj
    #4749
    jah ez volt 2 napja is :\ meg tegnap is
  • nyeksek
    #4748
    Még korán van amcsiban, talán estére már lehet vmi...
  • shiftáj
    #4747
    nem igaz hol van már? :'(
  • TomiBone
    #4746
    de <-> viszont
  • donneck
    #4745
    Total Overdose most jött ki az nem jó?