26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • shiftáj
    #4905
    ugye CB mod kifogja venni az ellenfél jelzését multiba? :\
  • shiftáj
    #4904
    egyébként lehet h a multiba ha reload hp system lesz akkor lehet h lassabban fog újratöltődni mint sp be
  • shiftáj
    #4903
    ok de akkor is az a pár emberke aki megvette feltolhatta volna ftp re igazán ^^
  • moralosan
    #4902
    nem piszkálódásnak szánom, de mit nem értesz ezen? :)

    egyszerűen feltöltődik a hpd, ha nyugizol egy picit, plusz most írtam le a véleményem a multival kapcsolatban :)
  • shiftáj
    #4901
    gondolom neked is női megérzés ^^
  • dodgecharger
    #4900
    :)
  • TomiBone
    #4899
    Valóban, sehol nem írtak arról, hogy külön karakterek lennének CoD2-ben, így ilyet ne is várjunk. A sebzősdiről: tökmind1, hogy multiban _alapból_ be lesz-e építve (csak lehessen ki-bekapcsolgatni!!!), úgyis nagy valószínűséggel lesz normális CB szabályzat, ahol remélhetőleg 0 értéket kap a tápolódás. Egyébként én olyan variációt sem tartok elképzelhetetlennek, hogy egy bizonyos sebesülés fölött már nem gyógyulsz (mondjuk ha lesebeztek 50%-ra, akkor már nem tudsz gyógyulni)... VAGY: a gyógyulás csak 30 mp elteltével aktíválódik, és csak ha tökéletesen mozdulatlan maradsz. Stb...szóval lehet ezt cizellálni...egyébként meg tök fölösleges ilyenen gondolkodni, változtatni úgysem tudunk rajta, meglátjuk, milyenre írták a második részt.... :)
  • Kandurex
    #4898
    Jazmegmiez? Nem bánnám, ha az ilyen bruta képeket inkább linkelnétek, ellenben a játékból bármi jöhet
  • samron
    #4897
    Off
    Tomi skypee
  • Spirit
    #4896
    MEGJÖTTEEEEM:)
    Eljöttem suliból, hátha kijön a game délután, úgyse tudtam volna figyelni:)
    Egyébként 9-re értem volna haza.És milyen jól tettem:
    Iw fórumáról kihámoztam,hogy igaz volt a feltevés,miszerint csak néhány üzletbe került el tegnap,mivel a szállítás kezdődött meg tegnap,nem az árusítás!
    7 PERCCEL EZELŐTT JÖTT AZ ELSŐ HSZ AZ IWNATION-ÖN,HOGY "Installing now!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
    Érzem,hogy estére lesz valami:)
  • shiftáj
    #4895
    lul? ^^
  • moralosan
    #4894
    off: jó ez, csak nem volt agyonhypeolva.

    hangulatos game :)

    sorry :)
  • samron
    #4893
    Asy Soft jó kérdés
  • Paranoia
    #4892

    Check
  • shiftáj
    #4891
    cg_drawhealth 1
    ...
  • shiftáj
    #4890
    már látom vmi sz.r GTa másolat ^^
  • asysoft
    #4889
    Engem ez az új sebzésrendszer érdekelne. Demóban sem volt kijelezve semmi, shotokon sem látni-ezt most hogy? Ezzel akarják realisztikusabbá tenni, miközben mutatja, hol a gránát?:) Kíváncsi lennék...
  • moralosan
    #4888
    azt már kéretik ki tetszettem akasztani :D
  • shiftáj
    #4887
    az meg mi ? :D
  • samron
    #4886
    na azt ne..
  • dodgecharger
    #4885
    addig is : Total Overdose Mirror
  • shiftáj
    #4884
    erről beszélek :(
  • samron
    #4883
    majd kiderül kinek lesz igaza
  • moralosan
    #4882
    nem hiszem, hogy lesznek kasztok :)

    ahhoz túl precíz és nem olyan gyors (mint pl. egy Enemy Territory) hogy legyenek. Jó ez így... Ha a játékosoknak meg nem jön be ez az új hp-rendszer, biztos megpeccselik... :).

    amúgy egy szokásos, SD-s, 5v5ös warban 1v1eknél (tehát már 4en meghaltak mind2 csapatból) tényleg húzós lesz, amikor majd néha néha megtunkolgatják egymást, de nem halálosan.
  • samron
    #4881
    hát azért nem hiszem.. de lehet.. majd meglátjuk
  • shiftáj
    #4880
    akkor ilyen cs szerű cucc lesz? h 1 emberkénél van a bomba a többi emg csak ölhet?
  • shiftáj
    #4879
    hát ha olyan lesz mint a demoba akkor kidobom a francba, mert meglövök pl valakit lefekszik 2mp re aztán újratöltődik az élete :\
  • samron
    #4878
    Valószínű, hogy olyan lesz, a jobb csapatjátékért, hogy a multiban is lesznek orvosok, robbantók, stb.. de ez is csak feltevés.. a sebzésröl nem tudok.. mért azzal mi a baj?
  • dodgecharger
    #4877
    nekem a demó is tetszett(*_*)
  • Kandurex
    #4876
    Gondolom olyan, mint az alap COD -ban.
  • shiftáj
    #4875
    leszarom h ők mit mondanak a gameről! engem az érdekel h mikor lesz már fenn valahol a game!?
    egyébként arról tud valaki valamit h milyen sebzésrendszer lesz a multiban? ugye nem olyan mint a demoban, ugye nem?
  • Malakai
    #4874
    Külföldi okosak szerint UK idő alapján 19-20 óra körül lehet várni az első játékos benyomásokat, vagyis nálunk ugye 20-21.
    Örüljetek, mégegy időpont, amire várhattok! :D
  • abonyitomz
    #4873
    már veszem is elő a CoDot , majd csinálok képeket a komáról
  • abonyitomz
    #4872
  • OrioN the S
    #4871
    Cpt. Price powwaaa 4 eva! :D
  • dodgecharger
    #4870
    ez is ugyanolyan bajszos-.-
    Én akkor dőltem, mikor az egyik Cod kületésben, mikor kikellett őt szabadítani, sánta volt, és úgy tolták ki az ablakon-.-
  • samron
    #4869
    foggalmam sincs.. nem hiszem.. bár megeshet
  • abonyitomz
    #4868
    tiszta terep: 50-60 környékén mocorog | füst robbanás lövöldözések közepette: 30-35 körül || sztem ezen optimalizálnak a fejlesztők , révén a demoban nem volt végelláthatatlan beállítási opció
  • k8bal
    #4867
    de!
    ezt én is észre vettem de kreatív ember lévén elővettem az egyet és a hajós küldetés dátuma ez után van! tehát no para!
  • Eisenhower
    #4866
    ez az öccse ^>^