26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • OrioN the S
    #7286
    Kinek kell egy reg amivel letudja tőteni cod2-t? pü!
  • threeman
    #7285
    Jópáran kérdezgettek már olyan smswebről, mint a wanadoo, ahonnan lehúznák a cod2-t. ITT találtok oldalakat
  • rorr
    #7284
    hát igen azért a q3-as motort hanyagolhatták volna...
    6 éves motor hiába a sok csillogás azért nem erre találák ki.egyébként ez megint arról szól ,hogy jó sok 256mb-os videókártyát adhassanak el a gyártók de főleg az Nvidia.
  • Sland
    #7283
    Ha így ccsatlakozok egy haveromhoz: /connect 321.23.13.21:32131 hogy ketten játszunk akkor ez sikerülni fog? lejjebb is írták de arra csak 1 válasz érkezett.
  • DonManó
    #7282
    az a port...
    asszem azt te állíthatod be tetszőlegesen
  • veszelyes
    #7281
    Köszi DonManó :))
    De mint irtam (vagy nem) az Ip címemet tudom , de azt nem tudom amit a Cod 2 ben még utánnarak 4-5 számot. NA erre varjál gombot.Honnan adja ezt a számsort?
  • DonManó
    #7280
    myIP
  • veszelyes
    #7279
    Valaki mondja meg légyszi hol tudom megnézni az IP címem utolsó 4-5 számjegyeit !!!
  • alakulat
    #7278
    hi
    honnan lehet leszedni normálisan??????????
  • mardal
    #7277
    Sziasztok!
    Nem tud valaki adni egy serialt hozzá mert én amiket megadtam neki egyik sem volt jó.Pedig hármat is kipróbáltam.
  • tj1105
    #7276
    lenne egy kérdésem nekem van egy 1.7cerka 512rammal nvidia 6600al és dx7ben minden maxon 50-90 fps között ugrál csak egy naj van hogy félóra után kifagy a game ez lhet hűtés probléma?
  • shiftáj
    #7275
    egyébként sztem az fps bug még mindig benne van a gameben. 250 fpsel nem de 340 el deltudtam ugrani a hordóra carentanon a pincébe :S
  • Fejes021
    #7274
    és atiról tud valaki valamit?
  • digital
    #7273
    Nvidiahoz (x32xp2k) ez a legújabb.81.87 Ezzel nálam a COD2 minden fullba 4xAA/4xAF,(text is extra/high) gyönyörűen megy, sehol nem akad 30+fps< pedig csak 512MB ramom van P4 2.8ghz mellett.(Inno Nv 6800GT 410@1150 )
  • Fejes021
    #7272
    Azt regélje el valaki, hogy a vga gyártók adtak-e ki külön a cod2-hoz (is) új drivert? És ha igen akkor mi a verziószáma.thx
  • Dietrich
    #7271
    nekem sok gondom van ezzel a cod2 multival..
    pl. hogy a faszba találhatták ki az mp44 hangját vagy más fegyverekét? Ennek semmi köze a valósághoz..mint egy mai kommandós fegyver.
    Ja és semmi szórásuk, mint anno..
    dx7-ben faja a game és jó hogy gondoltak azokra akiknek gyengébb gépük van, de könyörgöm a mai korban 6600GT és társainál nem használhatom a dx9-t mert 15-20 fps-m van és belassul?? Miért nem alkottak egy új enginet a játék alá? ja akkor meg nem játszható a régi gépekkel..szerintem ezt elkufircolták. Ahol fizetőképes a kereslet nem olyan gépekkel küzdenek a neten mint a magyar szervereken..szóval a régi gép tulajok vannak kevesebben szerintem.
    2 év miért nem volt elég rá a fejlesztőknek? És innentől kezdve hiába ad ki 38db küldetés lemezt ezen már nem tud változtatni..majd kiad egy 300MB méretű patchet oszt itt van nesztek felkiáltással megpaskolják a vállukat ;)
    a másik fő bajom, hogy nincs run...pont ezért hanyagoltam az uo megjelenése után a cod szervereket...belegondolva anno az utcai harcokban csak kúsztak meg félig "rogyasztott" lábakkal sétálgattak vagy kocogtak ha löttek rájuk...biztos így volt..csak akkor az archív felvételeken miért azt látom, hogy könnyű fegyverekkel rohantak, h ne lőjjék le őket

    az általam vélt hibákat lehet patchel orvosolni (gondolom 2006 nyarán lesz majd új küldetés lemez is és futhatok ezerrel megint ha a cod+uo esetét veszem alapul)de magának a játéknak a valósághoz kéne hasonlítani nem a CS tipusúakhoz..azok a mai kornak felelnek meg a COD teljesen más tészta.

    A másik meg a billentyű kiosztás ami alapból van meg..na ezt se értem miért kellett megváltoztatni..én élből mentem multizni és kellett vagy 15 perc mire beállítottam és megtaláltam melyik bill. mire való. Pl. a gránát dobás..

    Viszont a hangulata az továbbra is a #1! és maradok cod fan a hibái ellenére is.
  • Dietrich
    #7270
    már 3 napja nem ez a legújabb..hanem a beta verziós amit a cod2 miatt adtak ki. 81.87
  • NeOhu
    #7269
    És ez neked dx9 -be vagy dx7 -be fut igy?
  • mucsácsó
    #7268
    1,8-as P4 + 768RAM + ASUS N6600 256MB RAM-mal...800x600 full minden, 20-40 fps, akkor csökken az fps, mikor sok cucc van, pl sok sok füst, meg sok tank, járgányok, ilyenek...amúgy zárt helyen 60-80 fps
    lehet nem a legjobb, de nekem jó így is :)
  • NeOhu
    #7267
    Dúrva, van egy AMD 3200+ 1GB RAM 6600GT -as gépem, 1027*768 , dx9 , 2xFSAA , high-extra graf között 15-35fps.
  • Spirit
    #7266
    84.0.176.61
    Ide gyertek, ha akartok egy normálisat játszani.Egy kis 6-os privát szerver, de legalább nem laggol.hajnali 5-ig vagyok.Temrészetesen tört.
  • ReTeK
    #7265
    még ha kirúgnák őket de soxor még azt sem, szerintem a többségnek fogalma sincs mire szavaz
  • Nahar
    #7264
    A játék ÉRTÉKELÉSE

    Gamespot.com

  • Gabe18
    #7263
    Ilyen esetben szerintem nem a szerver a szar,hanem sok a hülye aki oda jár.
    Ha nincs TK az a játék rovására,az élethűségre megy,az egy más kérdés,hogy sok kis hülyének az jelenti az élményt ha a saját emberét lelőheti,aztán beirhat valami okosságot is utánna...
    Szavazás szintén a játékosokért van.Hogy ezt ki mikor mire használja,szintén őt minősiti szerintem...
    Sajnos jópár más játék multijában tapasztaltam már hogy milyen elképesztő figurák tudnak feltűnni néha.
    Viszont aki a szervert indítja,annak jó esetben a normális játékosokból kell kiindulnia,és a szervert is valószinű ugy fogja beállitani.
  • Kandurex
    #7262
    Miért hiszed, hogy ez egyedi probléma? :) Írj Life -nak valami normális hangvételű levelet felsorolva a problémákat és valszeg változtatni fog.
  • Myron
    #7261
    MIÉRT SZAR A HUNGS.HU:
    azért szar a hungs.hu mert van TK és a sok fasz avval szórakozik hogy TK zik.
    Meg azért is szar a hungs.hu mert lehet szavazni és nem telik el úgy egy perc hogy ne kellene szavazni valamire és kibaszottul idegesítő, hogy ahelyett hogy a játékra figyelnék az F2-t kell nyomogatnom.
    Amúgy is hiába kickeljük ki a TKer -eket, visszajönnek...
  • shiftáj
    #7260
    sztem ez a game függőséget okoz :D (magamon tapasztalom)
    de elteszem magamat ma reggelre (holnap van^^) mert már másfél napja tolom :G na bye
  • Kandurex
    #7259
    Valahogy nekem is ilyen érzésem van, szó sincs itt vadi új motorról.
  • dr Kotász
    #7258
    Szerintem is. DX7 maxon királyul néz ki.
  • Istencsászár
    #7257
    dx9be azér lassú mer ez egy ősrégi quake 3 motor amit agyon turboztak a dx9 cuccal aminek azlett a következménye hogy brutális gépigény. Ezen nemkell meglepődni, nem ez az első eset hogy ilyet csináltak egy régi motorral, ennek ez a következménye. Tanulság, uj enginét kellett volna csinálniuk és nemlenne semmi baj a gyengébb gépeken a dx9el.
  • urbijoe
    #7256
    jo ez dx7-en és minden graf extrán
    minek az a sok csillogás
  • Johnny23
    #7255
    inkább dx9et csinálhatták volna meg normálisan,de csak kitolnak már vmi javítást
  • urbijoe
    #7254
    melyik gombot kell megnyomni a dumáláshoz?
  • MagyaR
    #7253
    Kár, hogy nem lehet több dierctx módba futtatni a 9 és 7en kívül.
    Pl. egy 8.1et benyomhattak még volna, de no problem.
  • Frank99
    #7252
    olyan pörgős a csocsó, hogy a szép grafikára nemis igen figyel az ember.
    egyszerűen abbahagyhatatlan..

  • ewuk
    #7251
    full ugxan ilyen a gépem, felraktam mindent fullra és 30-40fps között volt, ami elég szar.
  • PAtr0n
    #7250
    Na én is kipróbálgattam mindenhogy.
    Én sztem maradok Dx7-nél ott legalább mindent max-ra rakva is van 60Fps
    Dx9-ben valóban nagyon szép, de mindent ott is max-ra húzva kb 15 Fps ami már játszhatatlan. Kipróbáltam úgy is hogy Dx9 és minden más hányás szintre állítva, de úgy sem produkált 30 Fps-nél többet. Inkább a játékélményre megyek közép graf-fal. Ezt nem éri meg tiszta akadósan végigvinni.
    A 7239-es kérdésemre nem tudja vki a választ?
  • Yossarian
    #7249
    minek növelni? Úgyse azt figyeled ;-) :DDD
  • kRockA
    #7248
    nah jó kis játék lett sztem egy 97%-ot megérdememl, vagy 94%-ot a rövidsége miatt...
  • macleod2005
    #7247
    Előzőleg irtál le "néhány" konzolparancsot a grafikára azokat hova kell bemásolni egyébként kiváncsi lennék az mennyit növel az fpsen?