26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • donoki
    #24547
    ismét egy tipp: ne járj ilyen szar modos tört magyar szerverekre :D thats all
  • saslaca
    #24546
    Köszi
  • TaRka0107
    #24545
    Hey! Persze hogy normális, csak tölt a szerverhez modokat, de ki is tudod kapcsolni hogy ne töltsön le semmit! Multiplayer options-->allow downloading no!! Asszem valahogy így van:D
  • saslaca
    #24544
    Helló! Próbálok játszani a cod 2 vel a neten Xfire segítségével de amikor el akarom indítani a szervert ez jön be:

    Ez normális? Köszi a válaszokat.
  • DarkSector
    #24543
    nem figyeltem még
    de én nem pisztolyta értem.
    a videóban rpg-vel futott és lőtt.
  • Cat 02 #24542
    Pisztollyal lehet gyorsan futni és el se rakja :D
  • DarkSector
    #24541
    vat isz disz?
  • Cat 02 #24540
    Pisztoly ? :D
  • DarkSector
    #24539
    cod 4 ben tanultam :P
    van még valami amivel gyorsabban lehet futni, és ráadásként futás közben nem rakja el a fegyót.
    asszem youtube-on láttam videokat.
  • Cat 02 #24538
    Arra mondják h pörög a garand, pörög ám... ^^

    Ám sima cfg-vel meg lehet csinálni, pb-nk kapott már el párat...
  • donoki
    #24537
    de az ám :D sok privátos low fel megy, azt ha kidobja bant se kap a guidjára... átmegy másik pubra azt csal tovább..

    én már kb 1éve csak origi pubra járok ha járok, bár azt se sűrűn :D
  • donoki
    #24536
    vagy script ;)
  • ffxi
    #24535
    Ejah! Még mindig vmi újat lehet tanulni COD2-ben :(
  • DarkSector
    #24534
    lol
    gyors lövést azt klikkelönek hivják.
    többire nem tudom a megoldást.
  • Dave0092
    #24533
    több mint 3000 "magyar tört pub" server létezik. akkor az mind egyenlő a szarral?
  • donoki
    #24532
    hát egy magyar tört pub-tól mit vársz? minek korlátozzák le:D akik odajárnak 100fps-ük is alig van az ilyen mezei playereknek :D
  • ffxi
    #24531
    Múltkorában felmentem pub tdm-re. És akármennyire koncentráltam nem hallom az ellen lépteit. És úgy küldik garand-dal a golyókat, mintha mg-vel lőne. Itt vmi csíny van, konzolba max_fps 999 :DD és köv körbe szinte szégyeltem magam, hogy miket és hogy lövök garival :B :( Szinte köpködtem zsákszámra a fejeseket és a fregeket. Ki is léptem. De könyörgöm... admin mért nem korlázza le az FPS-t?
  • donoki
    #24530
  • saslaca
    #24529
    Jó a single! Igazatok volt, Kellett az 1.3-as crack.
  • saslaca
    #24528
    Igaz a játék télleg nem eredeti. Azt meg nem tudtam hogy csak a multin javít azt még kiváltképp nem tudtam hogy kéne az 1.3 crack. De azért köszi hogy válaszoltatok, rendesek vagytok!
  • donoki
    #24527
    de amúgy se értem ha singleplayer-t akarsz játszani miért patch-elted fel 1.3-ra :P semmilyen sp bugot nem javít, patch csak mp-be érvényes (szerintem)
  • Cat 02 #24526
    Húha, sztem rosszul crackelted. Mmint vagy nem patchelted és 1.3 as cracket raktál alá, vagy patchelted és 1.0-s cracket :P
  • donoki
    #24525
    gondolom nincs meg eredeti, és nem crackelted, vagy vmi ilyesmi...
  • saslaca
    #24524
    Helló! Olyan bajom lenne hogy felraktem az 1.3 patch-et és amikor el akarom indítani az egyjátékos módot akkor ezt írja ki:

    Mi lehet a gond? A válaszokat előre is köszönöm.
  • Dave0092
    #24523
    az nem az...
  • bujcsik555
    #24522
    sv_maxping
  • Dave0092
    #24521
    váó, mostmár csak azt mond el hogy melyik parancsal...
  • Gibor
    #24520
    szerver config...
  • Dave0092
    #24519
    cod4-en ilyennel már találkoztam, ahol a PB figyelmeztetett, modolt a server. // sv_maxPing 250 mielött irnátok, az nem erre szolgál. hanem felcsatlakozáskor ellenörzi a pinged. de játék közben nem.
  • BIZ0906
    #24518
    Hát arrol nem tudok, de ez általában szervertől is függ modolt vagy nem.
  • Dave0092
    #24517
    Hogyan lehet megcsinálni, hogy a PB beálitott értéknél kirakja a magas pingű játékost?
  • donoki
    #24516
    :S még így se igazán értem :S
  • morphologu
    #24515
    Bocs nem regisztráltam, hanem hítelesitettem.
  • donoki
    #24514
    regisztráltál?:d hova?:D
  • Cat 02 #24513
    Modolt szeró ?
  • morphologu
    #24512
    Semmit felraktam, regisztréltam, punkbustert leszettem hozzá. Nem nyultam máshoz.
  • bujcsik555
    #24511
    raktál be vmi letöltött cfg-t?
  • morphologu
    #24510
    Sziasztok túdja valaki miért van az hogy ha belépek a pályára eldobja a fegyvereket, és nevem helyett ez van oda irva [TEL] Team Gamer: számok
  • bujty
    #24509
    köszi csak azt hittem hogy külön külön le kell szedni az 1.1,1.2,1.3-at ,de így is jó.köszi.viszont az a bajom (úgy emlékeztem hogy a patch-ban benne van)hogy nincs szétfolyó vér (pl GTA)honnan tudnám letölteni?(de azért ne olyan brutálisat csak valami jó szaftosat 8D )
  • Gibor
    #24508
    Az furcsa hogy tetszett... pedig ebbe is lőttem le klán társad :D 2őt is pedig :D am Sony Vegas 7