26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • nyami
    #10254
    asds engem hívtak klánba, de én egyedül felérek egy klánnal és nem akarok mindent megnyerni a csapatnak -.-
  • Vegas
    #10253
    Mind1 akinek kell egy ijen sármos jóljáccós pasi az keressen meg és TALÁN belépek a klánjába.
  • Vegas
    #10252
    huh erre nem számítottam :)
    köszönöm válaszod.
    Lehet h a counter-strike multam miatt?
  • Serpa
    #10251
    pro vagy.
  • Vegas
    #10250
    hiak tegnap játszottam neten először, még a single-vel se jáccottam, sőőtt még az előző cod-al se és leadráltam mindenkit. Ez miért van? Válaszaitokat előre köszönöm. ^^
  • Quki
    #10249
    hali! van tagfelvétel vmelyik cod2-es klánnál? mert szeretnék egybe legalább bekerülni..thx előre is
  • DJ Skyline
    #10248
    ASE majd megmondja
  • crazyclone
    #10247
    néhány magyar szervert píííz!
  • KM
    #10246
    Igen. Sajnos ez a COD nem az a COD...
  • Serpa
    #10245
    amcsiban egyértelműen a 400as mission a legjobb.
    ruszkiban a stalingrádi ostrom utolsó pályája (a téren rohamozókat kell visszaverni)
    bobíban pedig az egész Caen rész.

    sztem.
  • DJ Skyline
    #10244
    én 2x vittem végig...a Rajnai pálya nem tudom minek kellett...de még mindíg jobb volt,mikor a CoD1-ben egyedül kellett bevennem a gátat!:DD szeretem mikor én játszom az egyszemélyes amcsi hadsereget,és nekem kell bevennem a bázist meg mittudoménmi'...
  • Serpa
    #10243
    majd jövőre ...

    van 1-2 játék ami érdekel.
    de befogok nézni.
  • KM
    #10242
    Marad a COD UO?
  • Serpa
    #10241
    végig vittem.

    amcsi utolsó pályája kiábrándító. (Rhine)
    del.
  • urbijoe
    #10240
    a célkeresztet hogy lehet kissebre tenni?
  • forza milan
    #10239
    Vaze,lygen valami anti-cheat,mert összecsikarom magam!Annyi csiter van halljátok,annyi,márannyira fel tudnak bosszantani!
  • copass
    #10238
    vicceslap!nem is tudtam hogy megszünt a szerzői jog!
  • KM
    #10237
    BAN lesz ebből!
  • abonyitomz
    #10235
    akkor ?
  • Sakuu
    #10234
    Háát ja az volt :DDD ... majd rakok be képeket is.
  • Mester01
    #10233
    Boltban.
  • David8
    #10232
    Hol lehet ilyen világháborús cuccokat kapni?
  • zoltang
    #10231
    "Activision-válasz a Call of Duty 2-bojkottra
    [2005. december 12. @ 18:13 - Mantis]
    Néhány hete jónéhány szerver tulajdonosa azzal fenyegetőzött, hogy leállítják szervereiket, amennyiben az Activision és az Infinity Wards nem hajlandó odafigyelni a játékosok kérésére, azaz az anticheat elősegítésére, valamint a punkbuster beépítésére. A kiadó igen rövid válaszában rögzítette, hogy az IW elkezdte keresni a megoldást a csalások elhárítására. A teljes anyag itt olvasható."

    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=19600

  • PKorn
    #10230
    Szasztok! Van egy kis probléma:NEM TUDOK FELMENNI A MULTIRA, ÉS NEKEM IS A CODE KEY MIATT NYAVAJOG A JÁTÉK!!!! mi a nyavaját lehet ezzel csinálni?
  • Captain Sparrow
    #10229
    áááááááááááá
    :DDDD
    tök jól nézhetett ki ahogy ülsz agép előtt rohamsisakkl a fejeden meg teljes felszerelésbe :DDD
    tök lolos
  • arnyek1000
    #10228
    A sisak nem ororsz.
  • abonyitomz
    #10227
    lehet hogy halott ruszkiról való :D
  • lord nihilus
    #10226
    nekem ingyér vannak jó cuccaim,de csak rászben vil.háb.-osak
  • gameplusz
    #10225
    Vettem őket, nem olyan drágán, Szal az összes cucc nem volt 25 ezer forint.
  • PESFAN
    #10224
    Figyelj má a tatád honnan a picsából szedett össze ilyeneket???
    A sisak még hagyján de a térkép?
    Halott ruszkiról van a sisak?
  • Sakuu
    #10223
    Én nekem van ismerősöm aki ezzel foglalkozik és ő tud szerezni azt amit mondok de cak kölcsönbe :( már igy itt van nállam egy orosz rohamsisak már 2 éve :DDD (kölcsönbe) de vann gázmasz meg minden .Csak olyanyira realisztikus az az egész hogy néha amikor ugy gameltem hogy felvettem a ejemre akkor előrecsuszott és nem láttam semmit mintha egy szimuláció lett volna offensiva közbe rohanok és elesek... tökre lol volt igaz az élőbe ez a halálomat jelenti ami már nem annyira vicces...
  • Dietrich
    #10222
    kereshettelek szervereken....Yossal legalább összefutottam.
  • gameplusz
    #10221
    Mostanában a németben codozok. Így realisztikusabb, nem?
  • gameplusz
    #10220
    Nekem van kb 5 sisakom. 1 német, egy amerikai, egy orosz, egy angol és egy I. vh-s osztrák, meg gázmaszk, II. vh-s.
  • gameplusz
    #10219
    Call of Duty 2 HUN
  • abonyitomz
    #10218
    Kicsit kutatgattam tatámnál , igy találtam pár ritkaságot amiből egyenlőre kettőt mutatok be , és ha valakit érdekel emberi áron megveheti ( még milyen jó hogy az ember vidéki és nem városi )


    Orosz ( ha minden igaz ) harci sisak a II. világháborúból KIRÁLY szinte tökéletes állapotban megtisztítva: min. 17.000Ft körül


    Német hadi térkép(!!!!!!!!)a II. világháborúból magyarországon hihetetlen ritkaságnak számít és EREDETI állapotban: min. 20.000Ft


  • trident
    #10217
    meg a tíredlájn:D
  • Serpa
    #10216
    jó lenne, ha lenne. :)
    most teljesítettem a missiot.

    iszonyat nehéz volt, főleg a baromi sok német miatt, csak úgy özönlöttek, a 2 tigris csak hab volt a tortán.
  • Yossarian
    #10215
    meg a ródtuhill 30:D
  • trident
    #10214
    nekem nem ugrik be ilyen...:(
    (azért lehet kapsz olyan hozzászólást, hogy de, a hamburger hill!)