26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Cat 02 #24868
    Steam?
  • Diluted
    #24867
    Hali!

    Valaki nem tud eladó Call of Duty 2 origit? Mert néztem webáruházakban(576,cdgalaxis stb.) és sehol nincs már.
  • SkylineGTR
    #24866
    hi, újraraktam a gamet, mert megvettem eredetibe. és most nem müködik a chat. vagyis csak akkor látom ha lehívom a console-t. pedig a cfgbe úgy láttam a chates cuccok nincsenek elállítva, és ha új cfg-t csinálok akkor sincs chat. esetleg vmi parancsot kéne beírnom? help pls!thx gg!
  • lee56
    #24865
    *gáz :D
  • lee56
    #24864
    lehet 16megás neted is, nem biztos hogy nálad van a hiba ilyenkor, sőt az se biztos hogy a szolgáltatódnál, lehet a szerverhez vezető vonalakon van a géz, de annyira azért nem értek hozzá :)
  • Legend Killer
    #24863
    na, erre pls ötletet. kösz.
  • norbi56
    #24862
    Én ezt nem értem 8 megás netem van és néha nekem is kiírja.
  • FMassa
    #24861
    thx az infót:)
  • FMassa
    #24860
    Nekem is volt ugyanez.Én újraindítottam a gépet és megjavult.
  • stargatelost
    #24859
    üdv!

    nos, nekem az a probléma jelentkezett az előbb, hogy felléptem az egyik szerverre, és a játék szaggatott. Még a menüben is. A vicc az, hogy pár órával ezelőtt még semmi gond nem volt, rendesen játszottam, most meg szaggat. Nem tudom mi lehet a gond, és más játék meg nincs felrakva, meg nincs is kéznél, hogy meg tudjam nézni, hátha a videokártyával van gond. Elképzelhető ez? (single player meg nem indul el, szal azzal sem tudom megnézni, hogy szaggat e)
    Köszi előre is a helpet!
  • lee56
    #24858
    Mert kulcsfontosságú csomagok vesznek el valahol közted és a szerver közt, átalában szar-net miatt van ilyen.
  • FMassa
    #24857
    hi all!!
    vki tudja h miért dob le akkor a szeró ha azt írja ki h Losing key packets???előre is köszi
  • Legend Killer
    #24856
    ugyanúgy kivágott ezzel a szarral.
  • Legend Killer
    #24855
    reinstall a megoldás mindenre :D.
  • Legend Killer
    #24854


    képet elcsesztem előbb.
  • Legend Killer
    #24853


    tegnap jó volt minden, ma felmegyek ctfre, kidob, még egyszer, megint kidob, sd-n is kidob
  • Gibor
    #24852
    nem Xfire vel kéne indítani elösször hanem simán a cod2_mpS.exe vel.
  • SeanJRRussel
    #24851
    sziasztok!
    Felraktam a windowst újra, és a játékot nem töröltem le tehát a d meghajtón van rajta.inditanáma multyplayert online játékohoz és kiírja h nem jó a Cd keym.Nem tudja vki h a gépen hol kéne egy mappát esetleg szöveges fájlt csinálni ami tartalmazza majd a kódomat így elinduljon a játék????
  • Gibor
    #24850
    1.0 ás szeróra akarsz menni... A többinél azér van használatban mert talán nem eredeti a CD kulcs -.-'
  • krisz1299
    #24849
    Hello.
    Amikor felrakom az 1.3 patchet akkor kiirja rossz kulcs.Ha jót irok be kiirja használatban van.És ha nincs használatban akkor kiirja rossz verzio 1.0(pedig fel van rakva az 1.3 patch)
    Mi lehet a gond?
  • Gibor
    #24848
    Ugyaneza problémája ismerősömnek is... neki mondjuk csak modeme van és 2-3 percet kell várni a kis betöltő képernyőnél, aztán modem nélkül egyből bejön sőőőt még másik modemmel is egyből bejött neki, szóval ez engem is érdekelne :D
  • voodoo98
    #24847
    Sziasztok,

    egy gyors kérdés:
    az a problémám lenne, hogy vettem 1 routert (DLINK-524) beüzemeltük és tökéletesen müködik. annyi a gond hogy amikor elindítom a CALL OF DUTY 2 öt akk 6-8 percet kell várnom hogy elinduljon a játék. =/ Mit kéne tenni, hogy begyorsuljon (előtte nem kellett várni)???
    Köszi!
  • Smicy2
    #24846
    köszi
  • RNadal1203
    #24845
    írd be a consoleba hogy: /rate 25000
  • Smicy2
    #24844
    hello, az miért van, hogy bizonyos szerverekről kidob ezzel a hibaüzenettel:


    crav rate = 5000

    ?
  • busman1
    #24843
    Tudna valaki segiteni? Xfirevel nemtudok csatlakozni a játékhoz, mert ilyen hibaüzenetet kapok.



    de csak a Cod2 nemindul el, és ha az Xfire be van kapcsolva, akkor még parancsikonról sem indul a játék. De ha kikapcsolom az Xfiret, akkor pl. ASE-val simán tudom a játékot inditani. Ujraraktam a játékot, és az Xfiret is, de továbbra sem müködik. Volt már valakinek ilyen gondja?
  • donoki
    #24842
    Call of Duty 2 Multiplayer 22 hours 1,146 hours
  • hungary27
    #24841
    ?
    XEZL-GZWX-XQZG-GEGU-EEFC
  • Ikarus EAG
    #24840
    vki le tudná nekem írni a seria számot mert elhagytam :S
    elörre is köszi
  • hungary27
    #24839
    ?
  • Dave00
    #24838
    CoD2-vel nem sokat játszottam de a 4-el annál inkább:) és még ehhez a sok órás játékidőhöz szólnék hozzá hogy az a 475óra az semmiség az én CoD4-es időmhöz képest:)
    Ezen a héten: Összesen:
    Call of Duty 4: Modern Warfare Multiplayer 18 hours 1,756 hours
  • barmi
    #24837
    Azé mondom...
  • barmi
    #24836
    ja. Azért mondtam neki hogy az lóf@sz amire azt mondta hogy csíít még a vite legelején ...

  • Gibor
    #24835
    Call of Duty 2 Multiplayer - hours 918 hours

    ez se sok még...
  • Cat 02 #24834
    Áh, kezdők... :D

    Call of Duty 2 Multiplayer < 1 hour, 892 hours

    Ám pub:

    ez meg vip volt mondjuk :p
  • BIZ0906
    #24833
    Hát őő nekem talán egy kicsit több :)
  • NEOreg3
    #24832
    cod2 836 óra + cod4 253 óra

    ha már internetes pöcsméregetésről van szó
  • bujcsik555
    #24831
    3 xfire profilom együtt 2000 óra
  • barmi
    #24830
    Ez egyáltalán nem vészes... Én például battlefiled 2-vel közel 760 órát multiztam összesen mindezidáig. És persze ezen a játékon kívül még számtalan más gémet is kipróbáltam...
    Íme a statomból a lényeg ami tartalmazza az eddig játékkal töltött időt ( megjegyezném kb egy időben jelent meg a 2 játék CoD2 és BF2 így akár ezer óra feletti játékosok is simán lehetnek, sőt akár 2-3000 óra felettiek is!)

    A kép:


  • NEOreg3
    #24829
    szerintem azokra a villodzó szarokra gondolt