26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zsemlemorzsa
    #24948
    Bocs rundll32.exe a nave igy már megtaláltad?
  • zsemlemorzsa
    #24947
    csak nekem törölte le
  • zsemlemorzsa
    #24946
    pedig a rundll is van a system 32-ben
  • kas123
    #24945
    egyik fájlt se dobta ki nekem a kereső, szval nem tudom elküldeni
  • zsemlemorzsa
    #24944
    Irjatok ide, hogyha elkülditek.
  • zsemlemorzsa
    #24943
    Ezeket eltudnátok küldeni email-en?

    rundll.exe
    msnww.exe
    msbynwp.exe
    csrcs.exe

    Elörre is kössz! ( Virusirto letörölte)

    E-mail:
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    Bármeik jo...
  • BIZ0906
    #24942
    Ha már mindenki keménykedik akkor én is :)
  • kas123
    #24941
    Nekem ilyen kapcsolattal van 30as pingem
  • kas123
    #24940
    vásárolsz olyan kapcsolatot, ami legalább 256os feltöltésű
  • zsemlemorzsa
    #24939
    Ja és tudom, hogy nem ide tartozik de a windows nemtud exe-t inditani (cod 2-t sem) ezt hogylehet megjavitani?
    3 napja egy viruskereséstöl letörölt 2 fájlt...Ha leirom a nevét valaki feltudná tölteni ide: http://rapidshare.com/ PLZ
  • zsemlemorzsa
    #24938

    Hello!
    Lenne egy olyan gondom, hogy csak ennyi az internet sebessége


    Ez nemis lenne gond mert 333 fps-em van de a pingem 999. Ezt nemlehetne lejjebvinni? Mert pb simcs a szerveren, de kidob magas ping miatt... Help

    Esetleg valami internetgyorsito progi kell, hogy nelegyen ennyi ping-em?
  • hungary27
    #24937
    ird consolba: /cl_maxpackets 60 és ezt: /fx_sort 1
  • tajthy95
    #24936
    Nem a megfelelő DirectX van a gépeden! Valahonnan szerváld be a 8.1, 9.0 vagy 10.0 verziót! Legalábbis szerintem ez a probléma!

    Nekem is lenne egy kérdésem! Miért van az, hogy x-en fellépek egy szeróra, és a szerverek 60%-a 5 perc játék után kidob, és az írja, hogy a PB kidobott 0 percre! Eddig értem! De hibakódnak vagy ezt írja ki: Cvar cl_maxpackets=30 vagy ezt: Cvar fx_sort=0 Máskor is dobott ki a PB, de ha letelt az idő, visszamentem és semmi baja nem volt! Viszont most akár hányszor belépek egy bizonyos szeróra, ezt csinálja! Mit tudok vele csinálni, hogy felengedjen normálisan? Köszi a gyors választ!
  • BIZ0906
    #24935
    Laptop konfigja?
  • csipa94
    #24934
    nemtudjátok h ez miért van?
  • hungary27
    #24933
    plz irjál pm et mert én nem tudok küldeni nem tom
  • Gibor
    #24932
    PFF asszem azt láttam.... MP klán és orosz mapon és dull volt rajta rosszul írva...
  • david1996
    #24931
    hát pedig valahogy be kell kapcsolni mert magától nem megy....
  • RNadal1203
    #24930
    az dirva...:DD nagy pro lehet a képszerkesztésben :DDD
  • Cat 02 #24929
    Nekünk volt olyan h hamis pbshotot csináltak rólunk... csak az idióta rossz betűtípust használt :D
  • Gibor
    #24928
    Jah és csinál egy képet ahol a guid számom van és oda írja hogy fogadjam el hogy ő nyert van confliktol.... de nemértem mire mivel a guid om jo csak annyi hogy legelőszőr félre írtam egy számot...
  • Cat 02 #24927
    Mit honnan ? Mert logika. Bár elvileg lehet pakolni main-be is, pb szokott kidobni olyan üzivel is h main/rifle.cfg. De legalább nem kell végigtolni wart és mehet 1 másik ^^ Instant win powa.
  • RNadal1203
    #24926
    és te ezt honnan tudod...xD jah mert van alap cfg is ^^ :)
  • Cat 02 #24925
    Cfg magától megy te szerencsétlen.
  • Cat 02 #24924
    Akkor win neked ^^
  • Gibor
    #24923
    Istenem... mondom kipróbálom CBn 1v1 et, jelentkezek meg minden jo bent vok... hun ba meg eu ba... aztán felmek mirc re találok egy magyart oké felmegyünk annyit veszek észre minden körben hátba lő vagy oldalba... és csak fejes... akármivel akárhonnan kb... jólvan addig nem volt furcsa amig kinem nade elt egy helyről ugy hogy majdnem pontosan alám esett a nade és elég érdekes helyen voltam... utána köv map írja F én meg wc n voltam aztán lelépet... kértem demot nem töltött fel... és még engem akar bannoltatni...
  • david1996
    #24922
    heló.letöltöttem cfg-ket és bemásoltam ide C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\players\(nevem)
    már csak azt nem tudom hogy a játékon bellűl hogyan kell bekapcsolni.át is neveztem a cfg-t erre: config_mp.cfg és és a consolba beírtam hogy /exec config_mp.cfg de nem működik.lehet hogy nem is így kéne az egészet?ha valaki tudja a megoldást az légyszi segítsen nekem!előre is kösz.és ez csak config beállítás nem cheat!
  • Legend Killer
    #24921
  • hungary27
    #24920
    pm.
  • Cat 02 #24919
    Ad ő neked origit, csak mindet insant kivágja pb origi szeróról ^^
  • Gibor
    #24918
    Nincs olyan amit ne lehetne letölteni -.-''' OMG nemis értesz hozzá és még üzletet akarsz belőle csinálni... hallod ha adsz nekem 10db cod2 origit akkor én adok neked mombotot jdk t aim ot wh t dullt sharpot mindent.... na alku?
  • hungary27
    #24917
    mer ezt le lehet tölteni? am én nem adok el semmit csak cserebelélek
  • Gibor
    #24916
    Ezta publikus szutykot akartad volna eladni? omg....
  • hungary27
    #24915
    nem ám nem adom el mert én sem birom ha this... aim ozik és tönkreteszi más játékát.
  • hungary27
    #24914
    csak h eladom ne legyen panasz
  • RNadal1203
    #24913
    jah énis ezen gondolkodtam :)
  • norbi56
    #24912
    na és akkor mit ugrálsz hogy kidob a pb?
  • RNadal1203
    #24911
    elhisszük nyugi csak ne találkozzak vele :D
  • RNadal1203
    #24910
    youtubeon néztem videót :)
  • Cat 02 #24909
    És te ilyet honnan tudsz ? :)