26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • danee12
    #201
    viszont ha télleg lesz benne omaha beach és jól ki lesz dolgincázva,akkor az lesz a kedvenc részem a gameba.
  • Nahar
    #202
    2007 azért csak nem lesz!(remélem)
    Hallod ha így nézed minden utánzat!>>Ohama,Pacific DE legalább jobban megcsinálják!!Én nagyon várom már,remÉlem időbe kiadják,és ezt már eredetibe megveszem az biztos!
  • danee12
    #203
    csak azt várom,hogy minél elöbb jöjjön ki és ne legyen szar a grafikája
  • Nahar
    #204
    sima COD-al biztos jáccottál singlébe,ott tudod a hangulatot!(1éve az még jó volt)itt meg még durvább lesz!!gondolom...
  • danee12
    #205
    hallod -nahar- én is nagyon várom már,de sztem ha télleg olyan jó lesz a grafika amit csiripeltek a madarak,akkor tuti hogy megszerzem én is.
  • danee12
    #206
    igen játszottam igen jó hangulata volt a mohaa-tól 1000x jobb,de rengeteget multizom is vele.
  • danee12
    #207
    hallod nahar az az 1 az biztos hogy rohadt jó hangulatú game lesz
  • Nahar
    #208
    én a multi miatt főleg!Meg már nem is biztos h lesznek tört serverek akkor szívás van...

    ja és grafról azt írták h doom3!
  • danee12
    #209
    uhhh
  • danee12
    #210
    az viszont télleg szar lesz hogy szinte a fejemet merném rá tenni hogy regis multija lesz mint a mohpának és nem lesznek tört szerverek.háááááááát,de remélem nem lesz azé igy,de várható
  • Nahar
    #211
    ja az garantált!De az UO-ba már uncsi volt nekem ,és be se fejeztem!COD2-tőt ugyis az Infinity csinálja...
  • danee12
    #212
    láttam róla képeket hát kb én mohpa grafikát vettem ki belöle.
  • Nahar
    #213
    Szerintem megéri megvenni már a mai játékokat,nagyobb élvezet mint mondjuk 3-4 évvel ezelőtt ,és kiadják egy szarra 10ezret!
  • danee12
    #214
    az infyti csinálja nem az activision?vagy mi?akkor jó lol.bocs ha hülyeséget irtam.
  • danee12
    #215
    jaja,de én általába nem veszem meg a gameket
  • Nahar
    #216
    még nem a végleges szerintem,még dolgozni fognak rajta!MOHPA-nál azért legyen jobb!!

    Azt remélem h a GARAND-on javítani fognak ,mert ahogy kinéz...:D nekem egyáltalán nem jön be,meg nem is hasonlít az igazira!
  • danee12
    #217
    az amcsiknak hallod meg nincs tört szerverük,ök gazdagok oszt megvesznek mindent.
  • danee12
    #218
    hát ebben igazad van,nekem is ezek az elvárásaim
  • Nahar
    #219
    Az Activision-be van az Infinity!Szerintem :D De nem a Gray Matter csinálja akik az UO-t
  • danee12
    #220
    mért van cod2-s m1 garand képed?ebként a men of valorba nagyon ki vannak dlgozva a fegyverek.de ezt hadjuk.
  • Nahar
    #221
    nekem eredetibe csak az NBA'95 van meg :DD(komoly)
  • danee12
    #222
    jaaaaaaaaaaaaa,akkor jóvan
  • danee12
    #223
    az kemény,loooooooooool
  • dr Kotász
    #224
    Infinity Ward - fejlesztő
    Activision - kiadó
  • Nahar
    #225
    Kanadai haveromnak egy mozizás árába kerül egy game,vagyis következtethetsz!
  • Nahar
    #226
  • danee12
    #227
    és jó?looooool.na de a témára vissza hangolódva sztem a fegyverek nem lesznek kidolgozva rendesen.
  • danee12
    #228
    uhhhhhhhhh,látszik hogy ott olcsóbb minden,ha itt ugy lenne én is megvennék mniden gamet szinte.
  • Nahar
    #229
    Csak kilesznek,láttad az eddig össz kiadott képeket?!Azért ott szépen kivannak dolgozva a cuccok(ruha,fegyver,táj,város)
  • danee12
    #230
  • Nahar
    #231
    Hátha olyan 4-5ezer nem lenne rossz...
  • danee12
    #232
    ja,az igen de a fegyverek nemhiszem.
  • danee12
    #233
    áhhhhhhhhhh,15 lesz kezdésnek sztem.
  • danee12
    #234
    de ebként gyorsan lemegy annak az ára.
  • Nahar
    #235
    Hát igen az is lehet!De már jó pár éve 10.000 környékén vannak,kivéve az EA gamek mert azok rápakoltak pár ezret!

    FEgyverekre visszatérve,ha majd látunk ingame képeket,többet tudunk majd mondani,addig meg nagyon semmit...
  • danee12
    #236
    ja
  • danee12
    #237
    sztem vannak már képek
  • danee12
    #238
    valahol
  • Nahar
    #239
    Infót olvastál róla?! Ha nem akkor #73 üzibe van róla pár sor :)
  • Nahar
    #240
    én scanner-es képeket láttam eddig,de már kiváncsi vagyok az első videóra!!!