1799
  • R9
    #241
    sokból maradtál ki :D
  • R9
    #242
    milyen dagadt a lányuk...ezek direkt beszélnek ilyen cigányosan vagy pedig ilyenek?
  • nagykispeter
    #243
    Ja,ja ,de kitudja honnan szerzik hallottam már sok mindent
  • Serpa
    #244
    én 1 könyvet nem látok a házukban, leszámítva a kölyök tk -it.
  • nagykispeter
    #245
    Beszélni sem tud normálisan akkor minek a könyv
  • Serpa
    #246
    képzés céljából.
  • qper
    #247
    ara gondolsz, hogy furán ejtik az a-t? Az salgótarján környéki tájszólás, nem cigányos :)
  • Rafaelo
    #248
    lehetne a győzikének posztere például ilyen:
  • Rafaelo
    #249
    Az evolució !!!!!

  • petesilver
    #250
    Nah, sikerült belenéznem, hát ez gáz! A folklór csak az első 5 percben rulez, utána pesti embernek zavaró, hogy nem tudják normálisan kiejteni a szavakat, néha pl érthetetlen elsőre amit mondanak. Nekem az a furcsa az egészben, hogy minek ebből műsor? Az égvilágon semmi nem történik, ami szórakoztató, vagy érdekes. Győzike túllihegi a szereplést, és hirtelen mindent akar otthon csinálni, amit eddig kurvára nem csinált. Nagyjából erről szól az összeállítás, és az ebből adódó veszekedésből a feleségével. Nagy árat fizet érte szerintem, de a produkció az RTL által így is túl van fizetve. 10 milla a tájszólásos diskurzusokért szerintem sok.
  • winnie
    #251
    de a produkció az RTL által így is túl van fizetve. 10 milla a

    épp hogy nincs túlfizetve, hiszen maga a sorozat sokkal nagyobb pénzt hoz az rtl konyhájára, de szegény főszereplő ezt nem sejtette, hogy ilyen esetben a 10M csak alamizsna...
  • Rafaelo
    #252
    de miből reklámból??
  • winnie
    #253
    többek között. ha utánaszámolsz, akkor ez a legolcsóbban előállított főműsoridős műsor. (mármint ha az asszem 8 részre lebontott költségeket nézzük)
  • Rafaelo
    #254
    jah de én kamerásként egy percet nem írnék roma családban lenni :)
  • hali
    #255
    ezek szerint csak a pesti emberek tudjak normalisan kiejteni a szavakat?
  • winnie
    #256
    ezek szerint...
  • Tikal #257
    kedvencem a névelő a nevek előtt :) a szomoru hogy még a tvben is elhangzik...

    egyébként a kérojuk elég durva: tv ágy asztal, semmi butor stb :))
  • Rafaelo
    #258
    egyrészt sajnálom a romákat másrészt undorodom tőlük :)
  • Dynamic
    #259
    Hál' istennek ebből sem láttam egy részt sem.Már a bemutatól kivert a víz.Az hogy cigány, nem érdekel különösebben, de mindig is irritált a szellemi posványság megnyílvánulása(lásd még Mónika só).Ilyen tekintetben lehet, hogy rasszista vagyok.
  • wizy
    #260
    ááááááá, nem csatolta be a biztonsági övét, és feljelentették:DDDD
  • petesilver
    #261
    nekem az fel se tűnt. Azt élből vágtam akkor, hogy vezetés közben nem kihangosítóval telefonál, de azon kívül, hogy megmosolyogtam a hibát, eszembe nem jutott volna felnyomni. Mindenesetre gáz, mert bizonyíték van, a feljelentés után meg muszáj eljárást indítani a rendőröknek.
  • Bandee1987
    #262
    végre, hogy feljelentették azt a büdös c*****t...

    [enyhén diszkriminatív hangulata van]
  • akyyy
    #263
    tök jó, és az tmondta fokuszba hogy befejezi műsorát:))
    figyeljétek hogy védekezik:)
  • Rafaelo
    #264
    eggyetértek
  • hali
    #265
    akkor ezek szerint megis nezed, ha tudod hogy milyen....
  • winnie
    #266
    egy a kérdés. szórakoztató a műsor? ha igen, akkor sznobizmus filozofálgatni, hiszen ez esetben kielégíti a nézők igényeit.

    anno, valami mutogatós játékban volt benne a címszereplő ahol könnyesre röhögte magát szerintem mindenki az esetlenségén. (az nyilván nem érdekel, hogy tényleg ilyen, vagy jól rájátszik - de ott szórakoztató volt)
  • JackDaniels #267
    Én egy részt megnéztem, hogy tudjam, mit is nem szeretek:)) Nekem az tűnt fel, hogy egyetlen könyvet sem láttam a lakásban.:) Mert attól, hogy valaki tájszólásban beszéli a magyart még lehetne intelligens, művelt. Itt spéciel nem erről van szó!:)) Műveltség, intelligencia, olvasottság rulz!!!!! Ez kell a mai magyar társadalomnak! Nekem 10 éve azt mondja valaki, hogy ilyen büdös c****kkal lesz tele a TV, ezt kellene nézni, hát komolyan beleröhögök a képébe. Erre tessék.
  • Tetsuo
    #268
    Ha ilyen műsorokat néztek ti is ilyenek lesztek!
  • winnie
    #269
    lol, szegény.
  • Gandibá
    #270
    A cigány és a tájszólás az kettő :D
  • Tetsuo
    #271
    Gazdasági szempontból nem tudom ígérni, de szellemi oldalról azonosulsz Győzikével, s ha netán végignézed az összes részt, a felesége negatív IQrekordját is megdöntheted. :)
  • Vlala #272
    KÖNYV?
    Drakula kastélyában láttál fokhagymát vagy szenteltvizet? (Válogatott hasonlatok 2005 - by VLala)

    Winnie: aki ezen szórakozik, ezzel az erővel a vécékagylóval is játszhatna búvárosat. Sajna ez a rideg valóság, ilyen parasztok viszik a pénzt, aztán meg sajnáltatják magukat, hogy élcelődés célpontjaivá váltak szegény (hülye) családtagjai.
    Az autóra jól rábacott, bár meg fogja úszni.
  • winnie
    #273
    :) de most tényleg - mennyiben tér el az osbournes-tól. vagy, ha gáz az alany, kivel lehetne jól megcsinálni egy ilyen tíousú reality-t?
  • littleNorbi
    #274
    jaj de jó ma lesz, jókat fogok röhögni !!!!(ennyi marhát egy helyen)
  • booyaa
    #275
    hát b+ az a ténállás hogy inkább nézem az Osbournes-t mint ezt a szánalma f...
  • Vlala #276
    Azért Ozzyt ne hasonlítsd össze Győzővel, ne egy kategória.
  • Vlala #277
    Már csak zeneiség szempontjából sem.
  • booyaa
    #278
    de nem ezen volt a hangsúly hanem azon hoo melyik az a műsor amelyikkel mosatnám az agyam!!!Azon legalább lehet
  • Esrohnoil
    #279
    Ezeknek sztem egy barlang bőven elég lenne. :)
  • winnie
    #280
    zeneiségben nem is hasonlítom össze, ellenben agyi leépültségben lehet, hogy ozzie nyerne