1799
  • Tetsuo
    #121
    Hát vazze, ez a Győzike nem semmi! Kb 5percet láttam a showjából..
    nem minősítem, mert nem jut eszembe olyan szó amit leírhatok.
    Még vmi házigazda kisípolná a hozzászólást.
    Győrben egyébként a vasgyűjtők és a szemétlerakó tulajok pereputtya ugyan ilyenek..
    Csak azt nem értem h ilyenkor hol vannak azok a nagypofájú civilszervezetek (pl Lungodrom) meg ombucmenek akik azt szajkózzák hogy MI nem engedjük őket beilleszkedni..
    Meg a műsor láttán égett a pofám, mert eszembe jutott hogy pl Kanadában sok boltajtóra ki van írva: "Magyar ne lopj!" (Vajon miért?).. még írnék sokmindent, de nem lehet.
  • Vlala #122
    Ezt írtam le a gumiban is, ha akarja, magyar, ha akarja, roma, Harry Potterék ezt animágusnak neveznék. (ne nézzetek így rám, csak tíz percet láttam az Azkabani fogolyból!)
    A nagy beilleszkedés első lépése lenne a lapát a kézbe, a közterhek felvállalása, nem a jogokkal kell kezdeni az asszimilálódást.
    Az ombudsmantól minden évben megkapjuk a saját kis lebaccásunkat a romák hátrányos helyzetéért. Legalább most már van referenciavideónk!
  • nagykispeter
    #123
    akkor jó
  • nagykispeter
    #124
    Bocs ezt akartam
  • Johnyy
    #125
    EZ yo ;)
  • Rafaelo
    #126
    lessz benne az a tahó szemüveges a hogyhijják a
  • zaki
    #127
    SebeŐk János :D
  • Johnyy
    #128
    AZ az ember a János név megcsúfolása!!!! :)))
  • zaki
    #129
    az az ember az ember megscúfolása :D
  • Tloszk
    #130
    Sziasztok! Én a munkámból adodóan sok romával találkozom. Eleinte mikor még zöldfülü kezdő voltam nagyon az egyenjoguságért kardoskodtam, aztán az élet megtanított a valóságra (természetesen tisztelet a kivételnek.) Én hiába megyek be a hivatalokba, boltokba, nem ugyanazt a bánásmódot kapom. PL: Amikor a T_S_O ba betértem úgy figyeltek mintha lopni akarnék. (igaz három napja nem aludtam és elég borostás is voltam) A polcok között sétálgatva látom hogy a kissebséghez tartozó egyedek pakolják a cumót a zsebeikbe, esznek isznak és fizetés nélkül távoznak. Felháborodott kérdésemre, hogy miért nem tesznek valamit csak vállvonogatás volt a válasz. "nem akarunk konfliktust" A Győzike félék csak egy kis réteg, de azok írányítják a többséget!
  • Neville04
    #131
    ez pontosan így van
  • Johnyy
    #132
    háya!
  • Balu san
    #133
    Nos, lássuk, honnan is van apucinak pénze... Az alábbi cikkből kitűnik, hogy egy szaros bűnöző.

    Győzike apját felfüggesztett börtönre ítélték - Forrás: axel.hu
  • Johnyy
    #134
    háya
  • zaki
    #135
    mondtam hogy valami csókos a faterja :D
  • Rafaelo
    #136
    Olcsó János :)
  • Johnyy
    #137
    a János nevet kéretik nem bántani maradyunk a Yancsikánál.....
  • Rafaelo
    #138
    Az igaz, hogy Jancsi és Juliska testvérek voltak, apjuk pedig favágó, az erdőhöz igen közel és a jómódtól igen távol.Az azonban nem áll, hogy minden szegény gyerek földreszállt angyal /miként egyes meseírók hiszik, hirdetik/.Az említett gyerekek sem voltak azok, ez okból így szólt a feleség férjéhez, éjjel, a hitvesi ágyban:
  • Johnyy
    #139
    yancsi meg yuliska egy elvetemült szadista gyilkos, élve elégettet egy öreg aszonyt!!!!!
  • Rafaelo
    #140
    jancsi and julisklájd !!!!44
  • Johnyy
    #141
    jancsláyd meg judi inkáb! Egyébként mikor van ez a faxláma műcor???
  • akyyy
    #142
    Jancsi és Győzike
  • zaki
    #143


    jeee, micsoda bannert csináltak nekünk a bannerkovácsok :D
  • Rafaelo
    #144
    hétfőn
  • akyyy
    #145
    [IMG][/IMG]
  • Johnyy
    #146
    most mért bántod!!! én egy rayongolya vagyok! anyira hogy minden szülinapyára küldök neki tortában arzént
  • akyyy
    #147
    csak
  • Johnyy
    #148
    gyűlölyök egyött!!! hey imádom a szagodat aki!! fák :DDDDD
  • Aramir
    #149
    A logodban a bácsi feje véletlenül hasonlít Adolf bácsiéra, vagy pusztán a véletlen műve?
  • Johnyy
    #150
    nem is hasonlít áááááá nem! a puszta véletlen ,, nem hazudok!!! ááááá
    szeretem én a kissebséget :))))
  • akyyy
    #151
    remélem ő, multkor küldtem neki levelet
  • Aramir
    #152
    Úgy tudtam öngyilkos lett, a hulláját meg elégették.
    Vagy rosszúl tudok valamit?
  • Aramir
    #153
    Sajnos ez a kisebbség lassan nemis annyira kisebbség
  • Johnyy
    #154
    hála az amiknak hogy leverték a 2. vh-t !!!
  • Aramir
    #155
    Jóltették.
    De ez itt off...
    ...on: Győzike műsora egy nagy fos, a szereplői úgyszintén.
  • Johnyy
    #156
    csak az ayánlót látam edig de nem kérek a többiből,, bár a kcike az ari!!
  • zaki
    #157
    a szereplői a családja :D
  • Aramir
    #158
    Pedo-e vagy?
  • Aramir
    #159
    Tudom, azok is, azért írtam, meg az a Sebeők vagy kiafaszom
  • Aramir
    #160
    Én már a 2. ajánlót is láttam, a konkrét műsorra már nemvisz rá a lélek, hogy megnézzem :)