327
Frank Miller sajátos hangulatú krimije
  • Dynamic
    #1
    Hm, még nincs topikja?
    2005.áprilisában kerül mozikban az ez új sajátos képi világgal és hangulattal megáldott akció-krimi.Biztos sokan láttátok a trailereket, engem személy szerint lenyűgözött mind a kettő a vacak minősége ellenére is.A zenei és a képi világ annyira összhangban van, hogy nálam a legjobb trailerek közé emelkedett, bár egy jobb minőséget szívesen látnék belőle.A képregényt sajnos nem ismerem, ami talán nem is baj, mert így legalább nem lesznek elvárásaim.No és a szereposztás sem utolsó...Szerintem ez tipikusan az a film ami vagy kult lesz vagy csalódás, bár én az elsőre szavazok:)
  • flashX
    #2
    Én még trailert se láttam
  • Dynamic
    #3
    Akkor nézd meg!
  • greg5
    #4
    Hardwireden fent van jó minőségben is, keress rá. Kult lesz persze amúgy!
  • Dynamic
    #5
    Hát a HW-n is vacak minőségben van, ami érthető mert jó minőségű egyelőre nem is létezik:)
  • Rafaelo
    #6
    miről szól irj amár le valaki spolierben
  • gPROject
    #7
    Szerintem ez egy kurva jó film lesz.

    Trailer(low / online)
    Trailer(hi / download)
  • Dynamic
    #8
    Itt van egy pár mondatos ismertető, plusz egy-két link.
  • Dynamic
    #9
    Ez a trailer tényleg jobb minőségű.Az enyém szagatott a közepénél, de ugyanez a szaggatós trailer volt mindenhol.
  • el mariachi
    #10
    Szerintem is. Rodriguez végre félredobdta az idióta kémkölyköket és újra önmagához illő filmet csinál. A szereposztás elképesztő,a film is az lesz!
  • Dynamic
    #11
    Meg ha jól emlékszem Tarantino keze is benne van néhány jelenetben.
  • el mariachi
    #12
    Igen ,jelképes 1$-ért rendezett néhány jelenetet.
    Ennek előzménye az volt, hogy Rodriguez is segített neki valamit a Kill Bill 2-nél, és akkor 1$-t kért érte.

    "Tarantino filmed a scene in the final segment featuring Clive Owen, Benicio Del Toro and Brittany Murphy."

  • Gnome
    #13
    hubasszus most néztem meg vagy 4szer a trailert...angyon állat film lesz:P..Marv hangja nagyon ottvan...remélem feliratozva fogják mozikban adni
  • flashX
    #14
    Isten
  • flashX
    #15
    Egyébként az szvasztika-dobócsillag?
  • Bullet
    #16
    Nem tudja vki, hogy mi az a zene ami a trailer alatt hallható?
  • gPROject
    #17
    talán ez lesz az
    bár lehet ez teljesen más, az angolom nem túl jó :)
  • gPROject
    #18
    az az!!
    az audio/video résznél
    "Cells"..stb.
  • Dynamic
    #19
    A dolog szépséghibája, hogy nem lehet letölteni.:)
    Logint kér meg jelszót.
    Amúgy a hivatalos oldalon is van valami soundtrack menü, de az sajna coming soon...
  • Dynamic
    #20
    Leszedtem filecserélővel:)
    Csak ez nem instrumental verzió, ebben énekelnek is:)
  • gPROject
    #21
    hát igen, sajna
    én dc-n nem találtam :(
  • Iori
    #22
    huu a szerep osztás nagyon ott van...Jessica Alba rulz
  • gPROject
    #23
    new trailer


    kötelező
  • Dynamic
    #24
    BRUTÁL!BRUTÁL!BRUTÁL!
  • winnie
    #25
    hát nem lesz egy közönségfilm:)
  • Tatyla
    #26
    én is várom nagyon...
  • flashX
    #27
  • Iori
    #28
    továbbra is csak azt tudom mondani hogy Jessica Alba rulez :)
  • Inquisitor
    #29
    "hát nem lesz egy közönségfilm:)"

    HÁLA ISTENNEK! :D
  • Dynamic
    #30
    Legkorábban júniusban kerül a magyar mozikba.
    Az jó lenne, mert legalább van némi esélyem, hogy lássam mielőtt kijönne divx-ben:DD
    Screenert meg egyéb gagyikat amúgy sem néznék, bármilyen über film.
  • Iori
    #31
    mi a bajod a screenerrel? igaz néha eltűnik a szín meg előjönnek azok a feliratok, de sztem tűrhetőek
  • Dynamic
    #32
    Az hogy a film lényegét öli meg: a képet és a hangokat.Márpedig egy ilyen stílusú filmnél ezek nagyon is lényeges elemek.Nem is tudom, hogy egyesek hogyan tudják élvezni.Engem már az is zavar ha nem dvd minőségű a kép és nem elég tiszták a hangok.Egyszer-kétszer szedtem le screenert, olyat amire mondták, hogy ez screnner, de a faszábbik...hát azt hittem elhányom magam mikor megláttam.
  • winnie
    #33
    screener és dvd screener ugye alapból nem ugyanaz, ráadásul a dvd screenerek nem mindegyik tartalmaz feliratot vagy fekete-fehéret. vannak tiszták.

    dynamic álláspontja absz. érthető és tisztelem. én sajnos gyenge, első hetes néző vagyok/leszek. igazából a jó filmet egy mozis változat megnézése után is értékeli az ember - és, ha valami jó, akkor azt megveszem dvd-n, szóval nem ér veszteség:)

    (valahol jó érzés geek-nek lenni úgy, hogy mindent az amerikai masszával egy időben lát az ember, na!:)
  • Iori
    #34
    Holnap lesz az amerikai bemutató , remélem minél hamar itthon is bemutatják...addig egy két kép:







  • Dynamic
    #35
    jók a képek;)
    Ma lesz a nagy nap, mo-i bemutatóról meg még semmi:(
  • Iori
    #36
    olvastam visszajelzéseket az IMDBn és mind1ik kivétel nélkül fantasztikusnak találja a filmet...csak mutassák má be itthon is...
  • Iori
    #37
    8.7el áll az IMDBn!!! az év filmje!!! SIN CITY RULZZZZ
  • winnie
    #38
    PÉNTEKI AMERIKAI BEVÉTEL: 12M dollár

    az érdeklődés összehasonlításaképpen kábé ennyit hozott első napon a nemzet aranya. (legutóbb a kör 2 15M-ós pénteket produkált) egy ennyire nem populáris filmnél ez szép kezdés.

    a legfontosabb kritikusok - véleménye alapján (kit érdekel, de ez is mutató:) 77%-os a film (104 pozitív, 31 negatív kritika)

    az egyetlen negatívum, amit sokan kiemelnek, hogy rodriguez túlságosan precíz volt, és ez olykor az élvezhetőség, a minőség rovására ment. ez legyen a legnagyobb gond.

    az az igazság, hogy én ma este már meg akartam volna nézni, de vazz, még nem jött ki semmilyen rip. ebből csak holnap mozizás lesz...:)
  • Iori
    #39
    egy ilyen filmet csak moziba lehet :)
  • winnie
    #40
    ott is. a június olyaaaaan messze van még...:)