28
lemaradtál/lekésted/elaludtál rajta/untad már ? itt megkérdezheted mi történt a filmben!
  • Prof William
    #28
    Az Átok (Grudge) vége mi? Nincs nagy kedvem megnézni, de ezt azért jó lenne tudni...
  • akyyy
    #27
    Most volt a Kegyetlen játékok 2, az elején, kb a főcímig mi volt?:(
  • akyyy
    #26
    hát jah, bár gyanuús volt ahoz, h denverbe mindenki menekült, kicsit szivás lett volna ha nem lesz semmi baj és megmenekülnek -.-

    mellesleg az iylen filmek valóban jók, még ha csak iylen gagyi tv filmek... leköti az ember figyelmét és szórakoztat, pedig elég pocsékül és csórón van megcsinálva..

  • blackgamer
    #25
    robbanni robbant, nem gondoltam volna, de elég hosszú film volt szóval belefért egy atomrobbanás is
  • akyyy
    #24
    én az elejét néztem, hogy elviszi az iskolabusz ajtaját a vonat, majd telerakják mindenfélével, de h jött h nem tud megálni? ki tette fel rá a bombát?

    me aztán tényleg felrobbant???:IO
  • seriesfanatic
    #23
    Felrobbant az atom és meghalt mindenki!!!
  • blackgamer
    #22
    mi lett az atomvonatos film vége?
    odáig néztem hogy felrobbant az atombomba és a rendőr egy motort keres
  • Narancs
    #21
    Úristen, több mint egy éve kérdeztem, szerinted nem jöttem rá már?
  • akyyy
    #20
    sztem az lesz az, mert az argo valami kincskeresésről szól asszem, magyarországon, és amit te láttál az mikro jönnke amagyarok a kárpát medencébe, csak még itt vannak a rómaiak:)
  • Narancs
    #19
    Hell srácok!
    Nem tudjátok, mi az Argo eleje? Mert most szedem DC ről, és igen furcsa ami eddig megvan. Rómaiak harcolonak barbárokkal...
  • Killgore
    #18
    Én általában a filmek közepét nem szoktam látni, amikor berakják a 20 perc reklámot, és elalszok, vagy kimegyek cigizni, és mire felébredek vagy beérek a cigizésből, megy a film :)
  • Csaba
    #17
    Meg a nőnek a lift rendesen levágja a fejét. Bár azt nem mutatják konkrétan.
  • Kori
    #16
    az elején bemutatják hogyan szabadult el a vírus
  • Shaman
    #15
    pfffffff
  • Bandew
    #14
    A topik címe előtt hiányzik a SPOILER. :-)
  • Sephi
    #13
    A BackDoorSluts 9 -edik reszben vegulis ki volt az utolso jelolt?
  • PLackó
    #12
    :D
  • Dichter
    #11
    Naja :)

    Van benne lézer, le is kaszabolja a fél brigádot. Biztos nagy gázsit kértek a színészek. Vagy alapból alacsony költségvetésű volt a film :)
  • blackgamer
    #10
    arra emlékszem, hogy valami lézer kaszabolta az embereket...
    asszem látni kell újra
    nem olyan egyértelmű mint a: "Hogyan ölt a gyilkos a Colombo elején?" :)
  • Dichter
    #9
    Nem jött át annyira? :D
  • blackgamer
    #8
    aham, köszi
  • Dichter
    #7
    LOOL
  • Dichter
    #6
    Homályos minden. Felkel a csaj egy házban, aztán jönnek a kommandósok, és leviszik a rejtélyes csókával együtt őket a kaptárba. Tömören ennyi.
  • blackgamer
    #5
    én a Kaptár elejét, ott mi volt? :)
  • Davidus
    #4
    levágták a főmufti fejét(vagy valami ilyesmi)
  • cyrus #3
    lövéslövés szursvágás...

    győztem penge...

    námis...

    szurszur verexik verexik

    váNpirlány megnézi a napfelkeltét -> meghal.
  • Dichter
    #2
    Én a Penge 2 végét nem láttam :( Valaki mondja el nyugodtan, már nem fogom megnézni. Ott hagytam abba, hogy valami alagútban vannak.
  • blackgamer
    #1
    sokszor van olyan, hogy az ember lekési a film elejét, vagy elalszik a végére (ez utóbbi azért nálam még nem lép fel :), de nem mindig nézek éjjelig tv-t )
    ezt a topic-ot azoknak nyitottam akik kiváncsiak a lemaradt részre, és azoknak a "mesemondóknak" akik szívesen elmondják mi is történ a filmben
    remélem sokaknak hasznára válik a topic
    (ha mégse akkor sorry)