11
Prolignum 3D
  • aszti68
    #11
    hali! kinek van meg ez a progi:ProLignum 3D??
    nekem nagyon kéne vagy mondjatok olyan helyet ahonnan lelehet tölteni
  • menemóna
    #10
    Igen, ez az. Szépséghibája, hogy csak 3 napig működik kódkérés nélkül (kódkéréssel is, ti. nem küldik meg).
    Ezenkívül a www.infocad.ch/member_plm.htm oldalon is letölthető egy teljes verzió...kontrolfájl hiányoltatik.
    A probléma megoldására pályázat kiírattatik . Hajrá furfangos magyar legények!
  • blackgamer
    #9
    ebben a pillanatban 1 embernek megvan e-donkey hálón

    ed2k://|file|ProLignum-165-30Tage-deutsch.zip|27178936|A40DC5135B31948BDF230E5BFB70DA3B|/

    persze nemtom ez lenne-e az amit kerestek (26 MB)
  • MacMartigen
    #8
    Pár hónapja keresem én is a progit, de nem találtam sehol sem.
    A hivatalos verziókat ismerem, de nem olcsó.
    Pár asztalos ismerőssel beszéltem de ők nem ezt használják, illetve nem is ismerik.
    Szerintem jobb a RooMaker, de mincs sehol sem.
    Aki tudd segijen.

  • Crem
    #7
    Van egy rossz hírem...

    Ezt a progit nem igen fogod megszerezni, mivel hardwerkulcsos illetve qrva drága.
    Mellesleg nagyon f@szán le van írva , de kurva nehéz használni. (Ha nincs cad gyakorlatod neki se állj)
    Próbáld ki ezt 3DRooMaker . Keress rá a neten.
  • blackgamer
    #6
    keress olyan külföldi fórumot ahol szó van a progiról, és kérj meg valakit, hogy küldje el neked
  • Sliders
    #5
    Skacok valaki tud már valamit róla, beszerezhetőség etc... nagyon megköszönném, kérlek ha tudsz segíts rajtam :D
  • Sliders
    #4
    Hát ez egy butortervező CAD program, elég jó, sőt az egyik legjobb a piacon,de sajnos nagyon ritka is, és nagyon kéne nekem, mert egyéni butorokat szeretnk alkotni. MAgyarul itt van több info róla Prolignum

    Ha valaki tud segíteni esetleg a progi megvan neki, és leirná, vagy valahonnan meg tudná szerezni, linkelni etc... nagyon örülnék neki
  • blackgamer
    #3
    ez volna a linkje? http://www.prolignum3d.com/
    tulajdonképpen mire is használható?
  • blackgamer
    #2
    aham
  • Sliders
    #1
    Sziasztok!

    Nekem erre a programra lenne szükségem, ha valaki tudna segyíteni irjon nekem. AKár ha le is irná valaki akkor elmennék érte, ezer kösznet előre is.