341
nemtetszetfimeid!!! :D
  • Rettenthető
    #301
    1., Ez többnyire kimeríti az összes filmet ami a kereskedelmi adókon megy. Ha neked az kielégíti a filmes igényeid, akkor én is lol...

    2., Nem azt kérdezi a topic címe, hogy melyiket szeretem.
  • MrSpock
    #300
    Nemlettvolna egyszerűbb leírni mit a jó neked,mert úgynézem nincs is olyan film:-))LOL!
  • Rafaelo
    #299
    (:-())
  • Bandew
    #298
    Ha valami ilyen hatással van rád, az rossz nem lehet. :-)
    Amúgy sztem nagyon jó film.
  • Jano
    #297
    Hmmm, asszem egyetlen stílus sem maradt ki. :D
  • Rettenthető
    #296
    Ha leülök megnézni egy filmet, akkor azt általában akkor is megnézem, ha az elsõ 10 perc után kiderül, hogy az végtelenül szar lesz.
    Ennek tükrében az alábbi stílusú(?) filmek számomra nem megfelelõ minõségi szinttel rendelkeznek, ezért nem kedvelem õket:


    Német filmek, különösen a vígjátékok.
    A sorozatokat úgy mindet, ahogy vannak.
    Családi, kutyás, majom a családban, egyéb okos állat fõszereplõs.
    Mindenkit megevõs, hatalmas kígyós, cápaemberes, mutánsos 1-2-3-70.000.
    Katasztrófa filmek (jön a hurrikán, özönvíz, felhõkarcoló kigyullad, atomcsapás)
    Ha terroristák, akkor azok arabok, bár ezek igazából akciófilmek, azokat meg szimplán helybõl rühellem szinte mindet.
    Amerikai szuperhõsös, fõleg leszerelték, lefokozták, visszavonult és most taxisofõr, takarító, szakács és irgum-burgum nem segítek nektek, de aktájába belenézel, látod: õ szarta a világot.
    Amikor idegen, alien és/vagy egyéb más a galaxis másik végérõl jött faj azt mondja: UUuuuuuuaaaaaaoooo és valaki emberi nyelven válaszol neki - de nézõnek senki nem árulja el mit mondott az a nyomorult (pl.: Starwars: Csubakka akárki párbeszéd), és persze õk fullba értik egymást.
    Karatéjolós, Jackie Chan vagy akárki más elõadásában, de különösen Karate kid akárhány, Kickboxer szintén tökmindegy hanyadik rész típusú filmek.
    Amikor egy témába van teljesen belebuzulva, csak az megy benne állandóan, fõleg sport (pl. : baseball, rögbi, jégkorong...stb), béna csapat, de majd most megmutatjuk nekik jól - és persze nyernek, de igaz ez a autóbuzulós filmekre is (Taxi akárhány, Halálos iramban szintén mind)
    Ultra nagyon szuper titkos ügynökös, vagy valaki végigfosta a fõutcát, a nyomok a Fehérházba vezetnek...
    Akármelyik film, amiben bármit csinál Májkell Duddikoff, Csák Norissz, ZsánklóNfandámm, az ezerarcú Sztivön Szígál...stb., szerencsére több õstehetség nem jut eszembe.
    IQ-fighter filmeket: Amerikai Pite mind, meg minden ami ennek stílusában készül(t). Szerencsére nem nagyon ismerem õket.
    Az olyan filmeket, amik valójában egy részesek, de mégis görcsösen trilógiává/quadrológiává bõvitik, ennek kiemelkedõ példája a Matrix vagy a Terminator.
    Újkori Retro magyar filmek: mi a halálért fa... répájáért kell(ett) feldolgozni pl.: a Meseautót vagy most a Tüskevárat? Mi lesz a következõ, mit fognak XXI. századira átültetni ezek a retardáltak? Az egri csillagokat?
    Újonnan felkapott eszement baromság: Számítógépes játékból adaptált filmek... nah ezek meg aztán...
  • Zoli007
    #295
    Walker, a texasi kopó, na ezt csak azért nézem, hogy legyen egy vicces napom!
  • winnie
    #294
    kitartó vagy:)
  • Tsityu
    #293
    Mindegyiket. Nem tom miért, de nem komázom.
  • winnie
    #292
    melyik harry pottert?
  • Tsityu
    #291
    Harry Tripper
    Gyűrű kúra

    és még van egy pár....
  • agnesb
    #290
    sikoly,amerikai pite
  • Gabesz amd64
    #289
    péntek esti gáz hát eléggé nagy gáz volt
  • fifi
    #288
    na azért az Azoosság minden, csak nem jellegtelen...

    sry

    különben, ha a Bridget Jones részeit és többi klónját meglátom, komolyan elkap a sikítófrász!
  • grizzly21
    #287
    az amerikai filmek 90%át amiket minden este nyomatnak
  • LittleL
    #286
    a szar filemket, érted....

    pl: A Skorpiókirály, Azonosság, Idővonal, meg ilyen jellegtelen filmeket.
  • Gabesz amd64
    #285
    aztaart Én is utálom
  • Iori
    #284
    bridzsit dzsonsz
  • jointeer
    #283
    a trendy filmeket:c
  • Laffite
    #282
    barátok közt
  • Gabesz amd64
    #281
    james bond bondfilmeket
  • aeris
    #280
    pl madagaszkárt (pingvineken kívül)
  • jointeer
    #279
    áz
  • T1
    #278
    A fülke....
  • Gabesz amd64
    #277
    Barátok közt + az összes délamerikai sorozat
  • Szolnokboy
    #276
    Asterix és Obelix pfujjj , Csibefutam szintén pfujj, cat in the hat(a macska )a kis Dakota ellenére is kiráz töle a hideg...brrr
  • CLINT EASTWOOD9
    #275
    inkán=inkább
  • CLINT EASTWOOD9
    #274
    Ha csatornát kéne akkor inkán:Discovery, Magyar ATV
  • CLINT EASTWOOD9
    #273
    atlantisz
  • CLINT EASTWOOD9
    #272
    hair
  • Voltan
    #271
    Pedig az egy alapmű. Nyomasztó, persze, de hát az a lényege.
  • Voltan
    #270
    na és Antonio Sabato Jr. ? Ő se semmi azért.
  • Cabrio
    #269
    jóBarátokközt
  • Gabesz amd64
    #268
    csárli angyalai phuujjj
  • Gabesz amd64
    #267
    Én már rég nem néztem Tv-t! időm sincs rá! inkább netezek!jah meg persze meló
  • cicai
    #266
    nem filmet csatornát...................
    MINIMAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Prof William
    #265
    Don Dö Dragon Vilzon! - A Minőségi filmek sztárja!
  • Szabi84
    #264
    Kickboxer 5 - nem láttam de biztos szart lehet
  • Rafaelo
    #263
    májkul dudupof filmek váááááááááá
  • báttyó02
    #262