341
nemtetszetfimeid!!! :D
  • Lesszi
    #139
    és zsákosfrodo tutira meleg...
  • Mike
    #138
    sszerintem menj, és húzd le magad a wc-ben, hogy oda kerülj, ahová való vagy
  • Mike
    #137
    jól van
  • Bandew
    #136
    Ezek szerint nagyon kevés filmet nézel.
  • Tetsuo
    #135
    Amről úgy gondolom h szar, azt eleve nem nézem meg..
    Az említett filmet pedig mindenki magasztalta a környezetemben, ezért tettem egy próbát.
    Hollywoodi filmet nagyon ritkán nézek.. sorozatot meg pláne (ami mind2re kivétel a BoB, az pl teccet de lehetett volna jobb is).
  • Bandew
    #134
    Nevető vagy síró? :-)
  • Eye-scream
    #133
    "Hát, a filmek 99%át utálom mint a xart és a sokak által imádott Gyűrűk urát is. "

    Indiszkrét kérdés: Mér' nézel filmeket? Ha én valaminek a 99%át utálom, akkor nem csinálom és kész...

    De hogy ne csak offtopik legyen: Ha a barátokközt egy részét végig kéne néznem én görcsöt kapnék. Ez komoly.
  • LittleL
    #132
    Gyűrűk ura 1 -nek énnekem is háromszor kellett
    nekiállni megnézni,mert nem bírtam egyszerűen megnézni annyira
    szar.
    Egyszer meg elaludtam rajta. DD
  • fifi
    #131
    :D

    nem favoritom ez a film de éppen hogy több szálon fut!!!
    digitális trükkök sz*rok? ez akkora lol hogy rég hallottam ilyet...
  • Tetsuo
    #130
    Hát, a filmek 99%át utálom mint a xart és a sokak által imádott Gyűrűk urát is.
    A történet 1 db rohadt szálon fut, 2 törpe visz egy gyűrűt, amit egy überGonosz csinált.
    Extratápolt sárkányonlovagló félistenek nem tudják elkapni őket, pedig a főnök mindent lát.
    Ha ezt a gyűrűt megsemmisítik meghal a Gonosz is! LOL
    sőt az összes gonosz katonája alatt beszakad a föld! LOL
    Ez a Gonosz mindent lát, szinte mindent tud, de a film 3. részének végén derül ki, hogy 1xre csak 1dologra tud figyelni. LOL
    Kibaxtt sok minden kimaradt a filmből, ami a könyvben benne volt.
    Rohadtul gyengén játszottak a színészek (Gandalf, törpe, elf, a királyok meg a kormányzó fiai) és a rendezés xar volt egy csomó helyen.
    A digitális trükkök bénák voltak (nem az akkori legjobb, de ha a legjobb lenne is, ezt a filmet még ma sem lehet tökéletesen megcsinálni!)
    A köré épített marketing is undorító, de tudom meg kell vmiből élnie szegény "alkotóknak"..
    Tudom h minden tizen, huszon s 30on éves fanatikus rajongó..
  • Raszkolnyikov
    #129
    Én az ilyen tipusú filmeket útálom:

    bajban lévő pozitív hős:-miért akarod felrobbantani a világot???

    úgytűnik,hogy elpusztul a viág hangulatban lévő (boldog) negatív hős:-MERT GONOSZ VAGYOK!


    áááá.... a pihent agy netovábja
  • Raszkolnyikov
    #128
    tom mi az a Mike at Home jó van? De akkor sem volt egyértelmű meg ilyesmi...
  • Gabesz amd64
    #127
    szerintem is jó film!
  • CSOCSO
    #126
    ezek melle most betarsul a grudge...
    az egy dolog hogy elaludt rajta mindenki akivel neztem itthon ( komolyan mondom)
    de amugy is egy hatalmas fosadek film..
  • CSOCSO
    #125
    nahja.. gyerekkoromban anno nekem is bejott.. most lehet hogy lefikaznam
  • CSOCSO
    #124
    en teljesen keszvotlam a filmtol:)jo ertelemben... mondjuk leginkabb azert mert miami:))))a zoldkartyas szovegnel lehasaltam baze, nomeg a haver is.. de mindenki mas meg ult a moziban csendben.. erdekes:)))
  • Marko001
    #123
    szerintem meg qrva jó film...
  • I.C.ram
    #122
    Nem is erről van szó, hogy mi a társadalmi jelentése, hane marról, hogy te pejoratív értelemben használtad és lenézően.
  • Lesszi
    #121
    a bedbojsz 2 mekkora mocsokszar!


    ez most jutott az eszembe:)
  • Mike
    #120
    mondjuk tök igazad van
  • Mike
    #119
    de a kispolgár nem proli

    nézz utánna egy lexikonban, mi a kispolgár
    de ha igy nincs benne, megnézheted a nyárspolgár szót is
  • I.C.ram
    #118
    Igen!
  • Loál János #117
    Illetve azon cserélhetnétek eszmét, de ez a személyeskedő trágyázás rohadtul unalmas.

    Biztos ez az új divat...

    :DD
  • Loál János #116
    Vazz, vitatkoztok még teljesen szubjektív dolgokon, amik abszolút nem felróhatók egymásnak?
  • I.C.ram
    #115
    Te most pejoratív értelemben használtad a kispolgárit.

    Ez a divat duma meg elég gáz. Mondhatom én is, hogy szerintem meg az a divatos, aki az ilyen igénytelen filmeket szereti.
  • Bandew
    #114
    Már megint ez a divat duma...
    Már ez a divat!
  • Mike
    #113
    kispolgár az nem proli
    a birka meg azért birka mert együtt béget a többiekkel, divatból
  • I.C.ram
    #112
    Te kedzted azzal, hogy akinek nem tetszett a kenpark, az biztos birka, meg kispolgári proli.
  • Gabesz amd64
    #111
    a Haoward a kacsa (vagy nem tudom hogy kell leírni) az igen trágya volt!
  • Mike
    #110
    Mike és Mike at home, egy és ugyanaz a személy

    ha rávinnid kicsi kurzorod Mike Wazowski-ra, akkor látnád, hogy a nivk csak Mike
    ha tudnál kicsit angolul, akkor értenéd, hogy Mike at home, az Mike otthon

    grat a felfedezésedhez
  • Raszkolnyikov
    #109
    hmmm... ezt elbasztam!

    akkor csapó kettő:

    itt ám két Mike van(Mike at Home és Mike Wazowski)! Jó lenne ha valami megkülömböztetést használnánk! Mert én eddíg azt hittem,hogy az utóbbit útáljuk ennyire.
  • Raszkolnyikov
    #108
    itt ám két Mike! Jó lenne ha valami megkülömböztetést használnánk!
  • Mike at home
    #107
    begessetek csak
    eltero velemenyem van, mar egybol megy a gunyolodas, foldbedongoles
    de leszarom
  • Mike at home
    #106
    te velemenyed
  • Mike at home
    #105
    #89
  • Panzermeyer
    #104
    Hát igen, kisgyerek koromban én is néztem őket. De köszönhetően a wc2 és a tRoTL klub áldásos munkájának, hogy minden karácsonykor és húsvétkor ezt kell néznem, vagy esti filmnek, hülyét kapok. Hugommal ilyenkor összenézünk, és vagy ő, vagy én megkérdezi: "Te, ez még nem volt, nem?" Ráadásul külön öröm, ha a két csatorna mondjuk agyanazt a részt kb 2 hét eltéréssel vetíti le. Mert akkor fater megnézi először mondjuk a wc2-n majd két hét múlva a tRoTL klubon is. Boldog együgyűség... :) Van egy olyan érzésem, hogy nemsokára lesz egy jó kis BS & TC film valamelyik csatornán, mert még idén nem volt. És akkor megint láthatom, hogy rádobbant az ürge lábára -> összecsapja tenyérrel a füleit -> jól kupán üti / ad neki egy jó nagy tenyeres pofont -> ...
  • Raszkolnyikov
    #103
    Lehet hogy Mike csak olvasni szokott és nem tudja miről beszél?
  • Raszkolnyikov
    #102
    Bud Spence & Terence Hill-es filmeken nőttem fel! Nekem nagyon bejönnek. Lehet hogy csak a szép emlékek miatt.
  • Gabesz amd64
    #101
    amerikai szépség
  • Gabesz amd64
    #100
    Grincs