20
ki használ ilyet?
  • Csucsu2030
    #20
    Válaszodat és segítségedet, nagyon szépen köszönöm!
  • Dj Faustus #19
    "- A fórumon nem követelőzünk. A fórum léte, fenntartása és a lehetőség, hogy írjunk bele mondjuk úgy hogy egy “szívesség”, amit egyrészt a fórum gazdája tesz azzal hogy üzemelteti, másrészt a fórum közössége tesz azzal, hogy ír bele. Neked, választ. Ezek nem alanyi jogon járnak.
    Ezért ha kérsz vagy kérdezel vmit, légy udvarias és ha kaptál valamit, köszönd meg. Például a választ a kérdésedre.

    - Ha beírtunk egy kérdést és arra nem jön rövid időn belül válasz, nem írjuk be hogy a mi kérdésünkre miért nem válaszol senki. A tagok nem vakok, valószínűleg elolvasták amit írtunk, a hallgatásnak több oka is lehet:
    - a kérdés érthetetlen volt és nem lehet rá válaszolni
    - a kérdés túl nehéz volt és senki nem tud rá válaszolni
    - a kérdés már milliószor elhangzott és senki nem akar újra rá válaszolni
    Azt meg ugye nem várjuk el hogy a kérdésünkre ha nincs válasz, majd minden egyes fórumozó beírja: “én nem tudom”."

    Forrás: tutorial.hu - fórum etikett

    Másrészt javaslom: írd be a Google-be a hibaüzenetet - például így, valamelyik oldalon csak találsz választ a kérdésedre. Ha nem, próbáld meg konkretizálni a kérdést: webszerver, PHP, MySQL verziója, szolgáltató, IPB verziója, Universal Mod Installer verziója, naplóállományok ide vonatkozó sorai, stb...
    Ha biztosra akarsz menni a kérdésedet olyan fórumon tedd fel, ahol az adott dologgal foglalkoznak.
  • Csucsu2030
    #18
    Segítsen már valaki! A picsába már ez nem igaz!
  • Csucsu2030
    #17
    Legyen már valaki oly rendes!
  • Csucsu2030
    #16
    Segítsetek!
  • Csucsu2030
    #15
    Sziasztok!

    Egy olyan problémám lenne, hogy az Universal Mod Installer (U.M.I.)-t nem tudom használni, mert ahogy elkezdeném telepíteni a mod-okat, ez az üzenet fogad:
    "IPS Driver Error
    There appears to be an error with the database.
    You can try to refresh the page by clicking here"

    Valamit tuti hogy az U.M.I. telepítésénél basztam el de egyszerűen nem tudok rájönni hogy mit.
    Maga a fórummotor kurva jó és tetszik is de nekem szükségem lenne a mod-okra.

    Segítsetek!
  • dtommy79
    #14
    bár már valószinű nem aktuális, de ha valakit még érdekelne, modal megoldható a dolog. Ha jól tudom itt van is ilyen mod: http://ipboard.hu
  • démonigyerek
    #13
    Szerintem ilyet nem lehet csinálni :(
  • Agy Halott #12
    Hy! Egy olyat szeretnék kerdezni, hogy IPB forumban, ha van egy topic, azt hogyan lehet beallitani, hogy csak olyan juzerek nezhessék meg a tartalmat, akiknek az egesz forumban a hozzaszolasaik szama 100 vagy több?

    Elore is koszonom.
  • KeKKSZike
    #11
    Lehet... Mégse írnak bele, látod milyenek? :O :(

    Örülök,hogy egy újabb SG-IM-essel ismerkedhetek meg! :P

    Ha valamiben tudok segíteni, akkor privi rám!
  • cyrus #10
    a sok imnetes fanodnak :D
  • KeKKSZike
    #9
    Nekem is van fórumom... Csak nem tudom, hogy minek?! :O :D
  • KeKKSZike
    #8
    Ezen az oldalon nézz szét...
  • démonigyerek
    #7
    nem
    ez egy más fajta
    invision power board a neve
  • Emmegki
    #6
    Ez most vmi PhPbb mod? Mert nagyon hasonlít rá.
  • démonigyerek
    #5
    na
    egy kérdésem lenne!
    hol lehet dizájnt letölteni hozzá(magyart)
    és hogy kell berakni
    csak olyan írjon aki ért hozzá
  • démonigyerek
    #2
    én nem találtam ilyen témájú topikot!
    látjátok?
  • démonigyerek
    #1
    ki használ ilyen fórummotort?
    én ezt!
    itt