14
Olvasónaplók
  • laliking
    #1
    Hy!

    Ha valakinek megvan vagy tudja hogy holtalálom meg az Egri Csillagok olvasónaplót. az írja ide le vagy küldjön mailt: [email protected]

    Előre is köszi
  • blackgamer
    #2
    Kötelezők röviden topic
  • Dr DeViLKiNG
    #3
    olvasd el
  • flashX
    #4
    ehhh....
  • flashX
    #5
    Egyébként nagyon jó könyv.
  • laliking
    #6
    biztos valahol a 250. oldal körül tarthatok, és már besokaltam. már rég kiolvastam volna ha érdekelne! csakhogy nem érdekel. a másik, amikor melléülök akkor a 3. oldalnál megállok megpróbálok visszaemlékezni és semmi. rájövök hogy nem is oda figyelek. lehet hogy én vok a hülye de egyátalán nem izgat hogy a kispista levágta a józsika fejét!
  • uv
    #7
    pedig az Egri Csillagok az a könyv amit nem csak azért kell elolvasni mert kötelező. egyszerűen szórakoztató. valami veszett jó humor van benne. persze ezt nem érzed, ha csak kényszerből olvasod
  • flashX
    #8
    Úgy értem magyar írók könyvei közül egész jó. Persze Lőrinc(z?) L. László könyveit sose fogja bealázni
  • Dzsini
    #9
    én 2-3 évvel a kötelezősége előtt olvastam el... reggel elkezdtem és estére meg is voltam vele - utáltam ebédelni, mert közben le kellett rakni :D
  • Dr DeViLKiNG
    #10
    így lesz ez az összes többi kötelezővel is
  • uv
    #11
    ha meg valaki tényleg szórakoztató történelmi könyvre vágyik az kapja elő Ordas Iván műveit (Simonyi óbester, Damjanich tábornok, Tomori büszke vezér, stb.). Sajnos kötelező olvasmány nem nagyon lesz belőlük, viszont megszeretteti az emberfiával az olvasást. Történelmi hűség, frenetikus humor, mi kell még?
  • Weasel
    #12
    Van akit nem érdekel...
  • burkusdió
    #13
    Ha már az Egri csillagokkal így bajlódsz, akkor mi lesz majd ha eljutsz (márha eljutsz :DDDD) az Antigonéig????
    Na az Antiganéj télleg szar, de szvsz az Egri csillagok nagyon jó könyv, érdemes elolvasni.
    A másik meg,hogy valamilyen szinten alap műveltséghez tartozik elolvasni egy ilyen könyvet...
  • Met
    #14
    Igen, te vagy a hülye.
    Én 3x 4x elolvastam és 5ösre feleltem belőle:)
    Ne kérdezd, hogy mit írjál mert már lassan 20 éve volt:D